صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / قیمت دستگاه سورتینگ سبزیجات در بازار

قیمت دستگاه سورتینگ سبزیجات در بازار

دستگاه سورتینگ سبزیجات

قیمت دستگاه سورتینگ سبزیجات در بازار با در نظر گرفتن نوع و ظرفیت دستگاه متغیر می باشد هر چه ظرفیت دستگاه برای سورت محصول بالاتر به همان نسبت تعرفه های فروش آن افزایش می یابد. لذا وجود چنین دستگاه های برای کشاورزان مهم تلقی شده چرا که در مدت زمان کوتاهی مقدار قابل توجهی از محصول را تمیز و با کیفیت مطلوبی ارائه دهند.

آشنایی با دستگاه سورتینگ سبزیجات تازه

می خواهیم در این مطلب شما را با اهمیت دستگاه های سورتینگ آشنا کنیم و بگوییم دستگاه سورتینگ سبزیجات تازه چه عملکردی دارند.
به طور کلی دستگاه سورتینگ وظیفه پاک سازی و جدا سازی محصولی که به آن داده شده است را از بین ضایعات اضافی و یا محصولات خراب را دارد.
دستگاه سورتینگ سبزیجات تازه به همین صورت می تواند سبزیجاتی که تازه برداشت شده اند را تمیز و از گل و لای که در بین سبزی ها جا می ماند را پاک کند.
کار این دستگاه بسیار مهم بوده زیرا می تواند در عرض مدت کوتاهی مقدار زیادی محصول کاملا پاک و تمیز کند و سبزی های تمیز، با کیفیت و سالم را تحویل قسمت بسته بندی و یا فروش دهد.
این عمل باعث می شود که فروشنده محصول بسیار سالم و با کیفیت را با قیمت بسیار خوبی به بازار عرضه کند و قطعا این گونه سبزی ها دارای مشتری بیشتری خواهند بود.

دستگاه سورتینگ سبزیجات

امکان سورت تمام سبزیجات وجود دارد؟

دستگاه های سورتینگ برای سورت کردن انواع محصولاتی مانند: سبزیجات، میوه ها، آجیل، خشکبار، سیب زمینی، سویا و غیره استفاده می شوند.
این دستگاه های سورتینگ بسیار برای کشاورزان حائز اهمیت می باشد زیرا می توانند سرعت کار آن ها را برای آماده سازی محصولات با کیفیت برای فروش و عرضه به بازار بالا ببرد.
سورت سبزیجات توسط دستگاههای سورتینگی انجام می شود که تشخیص دستگاه توسط رنگ محصولات می باشد و دستگاه می تواند گل و لای و سبزیجات خراب را به راحتی جدا کند.
دستگاه سورتینگ سبزی برای تمامی نوع سبزیجات عمل سورت کردن را به خوبی و با دقت انجام خواهد داد.
برای دیدن انواع دستگاه های سورتینگ سبزیجات و دریافت اطلاعات بیشتر راجع به مشخصات دستگاه سورتینگ و همچنین قیمت دقیق آن می توانید با کارشناسان فروش سایت ما تماس بگیرید.
آن ها شما را برای خرید دستگاه سورتینگ مطمئن و با کیفیت راهنمایی خواهند کرد.

دستگاه سورتینگ سبزیجات

چه زمانی نیاز به سورتینگ سبزیجات و میوه هست؟

هر محصولی که در مزارع کاشته می شوند بعد از برداشت آن محصول دارای علف های هرز و همین طور گل و سنگ می باشند که برای آماده کردن این محصولات برای فروش و عرضه به بازار باید آن ها را عاری از هر گونه ضایعات کرد تا مشتریان بیشتری به خود جذب کنند و محصولات در مدت طولانی تری سالم بمانند.
برای سورت کردن سبزی ها و میوه ها بعد از برداشت و فرستادن آن ها به مرحله بسته بندی و یا فروش از دستگاه هایی به نام دستگاه سورتینگ سبزیجات  و دستگاه سوتینگ میوه استفاده می کنند.
سبزی و میوه ها بعد از شسته شدن باید درون دستگاه سورتینگ قرار بگیرند تا ضایعات اضافی آن ها را جدا کنند و برای بسته بندی حاضر شوند.
این دستگاه های سورتینگ این قابلیت را داند که محصولات سبزی و میوه را از لحاظ کیفیت طبقه بندی کنند تا فروشندگان و مشتریان راحت تر به خرید و فروش آن ها بپر دازند.
دستگاه سورتینگ سبزیجات

قیمت دستگاه سورتینگ سبزیجات خشک و تازه

دستگاه سورتینگ سبزیجات می توانند تمامی سبزی های خشک و تازه را سورت کرده و هر گونه مواد اضافی که در بین آن ها قرار دارد را از بین آن ها جدا کند.
مدل های دستگاه های سورتینگ سبزیجات مختلف بوده و دستگاه بر اساس مدلی که دارد دارای کیفیت و ظرفیت متفاوتی خواهد بود.
قیمت دستگاه سورتینگ سبزیجات خشک و تازه بر طبق نوع دستگاه و ظرفیتی که دستگاه دارد متفاوت خواهد بود.
شرکت های سازنده دستگاه های سورتینگ سبزیجات در قیمت گذاری این دستگاه ها بی تاثیر نخواهند بود و قیمت ها بر اساس اسم شرکت می توانند متفاوت باشند.
هر مقدار دستگاه دارای ظرفیت بیشتری برای سورت کردن باشد دارای قیمت بالاتری است.
برای دریافت قیمت به روز و دقیق دستگاه های سورتینگ مختلف سبزی جات می توانید با مشاوران فروش سایت ما در ارتباط باشید تا تمامی اطلاعات لازم درباره دستگاه ها را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت دستگاه سورتینگ سبزیجات

مدل خانگی دستگاه سورتینگ سبزیجات هم موجود ست؟

دستگاه های سورتینگ به دلیل استفاده مفید و فراوانی که از آن ها می شود و بسیار با اهمیت می باشند در مدل های مختلفی تولید می شوند.
دستگاه سورتینگ سبزیجات یکی از دستگاه های بسیار کار آمد برای سورت کردن سبزیجات به صورت تازه و خشک می باشد.
دستگاه سورتینگ سبزیجات خانگی برای مشاغل خانگی و کشاورزانی که برداشت محصولاتشان انبوه نمی باشد بسیار مناسب است.
این دستگاه های خانگی دارای ابعاد کوچکی می باشند که می توان از آن ها به راحتی در مکان هایی که فضای زیادی ندارند استفاده کرد.
دستگاه سورتینگ سبزیجات خانگی داری قیمت کمتری نسبت به دستگاه صنعتی دارند.
با خرید دستگاه های سورتینگ خانگی می توانید برای خود یک کسب و کار کوچک اما با درآمد خوب با استفاده از سورت کردن و بسته بندی مناسب سبزیجات راه اندازی کنید.
کار با دستگاه های سورتینگ سبزیجات بسیار راحت می باشد و نیاز به آموزش یا تخصص ندارد.

مدل خانگی دستگاه سورتینگ سبزیجات

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی با سیستم اپتیک بسیار دقیق و قوی در ابعاد و …