صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بسته بندی حبوبات / فروش دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات ارزان

فروش دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات ارزان

امروزه دستگاه دسته بندی حجمی حبوبات در گروه های صنعتی مختلف با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. خریداران دستگاه های بسته بندی اغلب تولید کنندگان حبوبات و عرضه کنندگان مواد غذایی به بازار هستند که در بیشتر خرید و فروش ها دستگاه هایی که علاوه بر قیمت مناسب و ارزان دارند ترجیح داده می شود.

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی حجمی

کارکرد دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات:

کارکرد دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات بر اساس حجم حبوبات است و حبوبات بر اساس حجمی که اپراتور دستگاه را تنظیم می کند داخل پیمانه ها ریخته می شوند و سپس وارد پوشش بسته بندی مورد نظر شما می شوند. پوشش بسته بندی می تواند نایلون پلاستیکی، سلفون یا فویل آلومینومی باشد.

دستگاه بسته بندی دست دوم حجمی

انواع دیگر دستگاه های بسته بندی همچون دستگاه بسته بندی دو توزین و دستگاه بسته بندی چهار توزین کار بسته بندی را بر اساس وزن محصول که روی آن تنظیم شده انجام می دهند. در صورتی که مشتریان ما تمایل داشته باشند می توانیم قطعات دیگری مثل دستگاه تاریخ زن هم روی دستگاه نصب کنیم

با دستگاه های بسته بندی حجمی می توان هر گونه مواد غذایی گرانولی مثل برنج، حبوبات، گندم، خشکبار، پف فیل را بسته بندی کرد.

ویژگی های دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات:

برای خریداران مهم ترین ویژگی دستگاه سرعت ان است و در واقع اولین سوالی که مشتریان ما می پرسند تناژ بسته بندی دستگاه در ساعت است. دستگاه بسته بندی حجمی حبوبات می تواند در ساعت بسته بندی کند.

با توجه به درآمدی که تولید کنندگان مواد غذایی دارند این دستگاه می تواند پاسخگوی نیاز مشتریان برای بسته بندی حبوبات باشد.

دستگاه بسته بندی حجمی دست دوم

دستگاه های بسته بندی جمله دستگاه هایی است که در کارهای تولید و عرضه ی محصولات غذایی من جمله حبوبات که تولید زیادی دارد لازم است. به ویژه برای افرادی که به تازگی این کسب و کار را شروع کرده اند و قصد دارند حجم زیادی از حبوبات را بسته بندی کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه پلاستیک زن با دوخت چه فرقی دارد؟

دستگاه پرس بسته بندی حبوبات مناسب دوخت نایلون پلاستیک

دستگاه پرس بسته بندی حبوبات منظور همان دوخت نایلون پلاستیک است که برای شرکت های …