صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / قیمت فروش دستگاه بوجاری پشت تراکتوری

قیمت فروش دستگاه بوجاری پشت تراکتوری

 

دستگاه بوجاری پشت تراکتوری از نمونه دستگاه های بوجاری قدیمی دارای سیستم ساده تر و قیمت فروش آن نسبت به ماشین آلات مدرن و پیشرفته کمتر بوده و نیروی مورد نیاز در هنگام کار این دستگاه از طریق تراکتور تامین می شود.

دستگاه بوجاری پشت تراکتوری چیست؟

دستگاه بوجاری پشت تراکتوری نوعی دستگاه بوجاری با ابعاد کوچک می باشد که به آسانی قابل حمل و نقل می باشد.
از این دستگاه در مزرعه های کشاورزی پس از برداشت انواع دانه ها و بذر ها به منظور تمیزکردن و جدا نمودن ناخالصی های آن استفاده می شود.
نیروی لازم برای روشن شدن و کار کردن دستگاه بوجاری به وسیله تراکتور تامین می گردد و لازم است در مدت زمانی که این دستگاه کار می کند تراکتور نیز روشن باشد.
این دستگاه های بوجاری برای بوجاری گندم، جو و غلات به کار برده می شود و مخصوص نوعی خاصی از دانه ها نمی باشد و به خوبی می تواند انواع دانه را از ضایعات و ناخالصی ها پاکسازی نماید.
این دستگاه عمل بوجاری را با سرعت مطلوبی انجام می دهد و در هر ساعت به وسیله آن می توان 300 تا 400 کیلوگرم از محصولات را بوجاری و دسته بندی نمود.

 

جایگزین دستگاه بوجاری گندم نوین به جای پشت تراکتوری

از آن جایی دستگاه بوجاری گندم پشت تراکتوری باید پیوسته به تراکتور روشن وصل بوده و نیروی خود را از آن تامین نماید.
امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت سوخت و هزینه های بالای استهلاک تراکتور از دستگاه های بوجاری گندم نوین که با ابعاد کوچکی ساخته شده و قابل کار با برق تک فاز می باشد استفاده می کنند.
دستگاه های بوجاری گندم جایگزین شده نیز دارای ابعاد کوچکی بوده و می توان آن را در پشت یک وانت حمل نمود و در جایی نزدیک زمین های کشاورزی قرار داد و برای بوجاری از آن استفاده نمود.
کیفیت بوجاری این دستگاه ها نیز عالی می باشد و با کمترین درصد خطایی عمل تمیز کردن و جداسازی ناخالصی ها را انجام می دهد و در این زمینه دقت کافی را مبذول می دارد.
سیستم عملکرد دستگاه بوجاری گندم گراویتی یا همان وزنی می باشد و ضایعات و ناخالصی هایی را که سبک تر از دانه گندم تشخیص داده به وسیله فشار جریان هوا از لا به لای گندم  ها خارج می نماید.

جایگزین دستگاه بوجاری گندم نوین به جای پشت تراکتوری

تفاوت قیمت دستگاه بوجاری پشت تراکتوری و ثابت

دستگاه های بوجاری پشت تراکتوری از نوع دستگاه های بوجاری قدیمی بوده و نسبت به دستگاه های پیشرفته و مدرن امروزی ساده تر می باشند در نتیجه قیمت این دستگاه از دستگاه های ثابت کمتر می باشد.
دستگاه های بوجاری ثابت صنعتی در ابعاد بزرگی تولید شده و سرعت تولید آن ها بیشتر بوده در نتیجه ظرفیت تولید بالاتری نیز دارند، این دستگاه های بوجاری قیمت بالاتری نسبت به دستگاه های بوجاری کوچک نیز دارند.
ارائه قیمت دستگاه بوجاری پشت تراکتوری و دیگر دستگاه ها ثابت نبوده و بر اساس نرخ ارز و نوسانات اقتصادی بازار به روز محاسبه می گردد.
برای استعلام قیمت دقیق و به روز دستگاه مورد نظر می توانید با کارشناسان فروش تماس تلفنی داشته و نوع دستگاه انتخابی خود را اعلام کرده و از جزئیات دقیق آن آگاه شوید.
برای گرفتن مشاوره و راهنمایی در امر انتخاب و خرید دستگاه ها می توانید با متخصصان این دستگاه ها در ارتباط باشید و تمامی سوالات خود را مطرح نمایید.

فروش دستگاه بوجاری گندم پشت تراکتوری با به صرفه ترین شرایط

دستگاه های بوجاری گندم پشت تراکتوری به دلیل قیمت پایینی که دارند گزینه خوبی می باشند برای کشاورزانی که بودجه کمی داشته و مایل به خرید دستگاه بوجاری با کیفیت و سرعت متناسبی می باشند.
این دستگاه ها با بوجاری نمودن بذر، غلات، گندم، جو و حبوبات آن ها را تمیز و یکدست نموده و برای بسته بندی با کیفیت یا کاشت یک دست و هماهنگ آماده می نمایند.
همچنین دانه های بوجاری شده به وسیله این دستگاه برای خوراک دام ها نیز مناسب می باشند.
فروش دستگاه بوجاری گندم پشت تراکتوری درسایت ما با تخفیفات ویژه  وهمراه با  به صرفه ترین شرایط انجام می گیرد.
این دستگاه ها دارای ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش نیز می باشند و در صورت نیاز به تعمیر تا چند سال شرکت از آن پشتیبانی خواهد کرد.
برای خرید می توانید ثبت سفارش خود را از طریق آنلاین و غیر حضوری انجام دهید.

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

عملکرد دستگاه بوجاری

عملکرد دستگاه بوجاری جهت رونق بخش کشاورزی

عملکرد دستگاه بوجاری به گونه ایست که جدا کردن گرد و غبار اجسام سبک و …