صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پلاستیک / ارزان ترین دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم با کیفیت عالی

ارزان ترین دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم با کیفیت عالی

ارزان ترین دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم

ارزان ترین دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم با تکنو لوژی جدید و پیشرفته در مدل های مختلف کیفیت عالی متناسب با نیاز بازار از سوی شرکت های ارائه دهنده صورت می گیرد.

کاربرد دستگاه دوخت پلاستیک ارزان برای نایلون ضخیم

پلاستیک هایی که برای بسته بندی مواد مختلف به کار می روند در جنس های گوناگون از نازک تا ضخیم می باشند که دستگاه دوخت پلاستیک مورد نظر برای آن ها باید طبق آن انتخاب شده و توانایی پرس آن را داشته باشد.
یکی از دستگاه های دوخت پلاستیک ارزان که می توان آن را برای پرس نایلون ضخیم نیز به کار برد دستگاه دوخت پدالی می باشد.
این دستگاه دوخت پلاستیک ارزان بسیار کاربردی در صنعت می باشد و به راحتی می تواند پلاستیک هایی با ضخامت های مختلف را دوخت بزند.
دستگاه دوخت پلاستیک ریلی نیز توانایی دوخت نایلون ضخیم را دارا می باشد و با عرض دوخت های متفاوت می تواند بسته ها را پرس کند.
بهتر است برای بسته بندی بزرگ و سنگین از دستگاه دوخت پدالی استفاده شود و بسته های کوچک که دارای جنس ضخیم می باشند را با دستگاه دوخت ریلی پرس نمود.

کاربرد دستگاه دوخت پلاستیک ارزان برای نایلون ضخیم

طریقه ساخت دستگاه دوخت پلاستیک و تعمیر آن

دستگاه های پرس پلاستیک خانگی جایگزین خوبی برای گره زدن کیسه های فریزر می باشند و سبب می شوند بسته بندی های مواد غذایی را با نظم بیشتری درون یخچال جای داد.
از این رو وجود یک دستگاه پرس پلاستیک در خانه اهمیت ویژه ای دارد اما لازم نیست برای تهیه آن متحمل هزینه های سنگین شوید.
دستگاه های دوخت پلاستیک در انواع مختلف ساختار ساده ای دارند در سایت های اینترنتی طریقه ساخت دستگاه دوخت پلاستیک ساده آورده شده است و با در اختیار داشتن وسایل و لوازم آن می توان یک دستگاه دوخت پلاستیک ساده را تولید نمود.
دستگاه های دوخت پلاستیک ارزان و ساده ای در بازار عرضه می گردند که با هزینه کم می توان خریداری نمود.
این دستگاه ها را به صورت رومیزی می توان استفاده کرد و در هر جایی می توان قرار داد.
تعمیرات احتمالی این دستگاه نیز کار ساده ای می باشد و به راحتی می توان آن را عیب یابی کرد.

طریقه ساخت دستگاه دوخت پلاستیک و تعمیر آن

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک در سایز کوچک و بزرگ

دستگاه های دوخت پلاستیک در مدل های دستی و اتوماتیک تولید و عرضه می گردند که ابعاد آن ها با یکدیگر متقاوت در نتیجه طول دوخت های مختلفی را به خود اختصاص می دهند، عرض دوخت دستگاه های تولید شده نیز با یکدیگر یکسان نیست.
شرکت تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک در کشور سعی در طراحی و تولید بهترین دستگاه های پرس پلاستیک داشته و آن را قطعات با کیفیت تولید می نماید که کیفیت عملکرد بالایی داشته باشند.
دستگاه های تولید شده با سرعت بالا دوخت هایی تمیز ارائه می دهند.
انواع دستگاه های دوخت پلاستیک خانگی از طول دوخت 15 سانتیمتر تا یک متری را در بر می گیرند بنابراین بسته های کوچک تا بزرگ را می توان به وسیله آن ها دوخت زد.
دستگاه های دوخت از ایمنی بالایی برخوردار می باشد و فقط هنگام استفاده از آن ها بهتر است از دستکش های پارچه ای استفاده شود تا در اثر تماس دست با فک دستگاه دچار سوختگی نشود.

تولید کننده دستگاه دوخت پلاستیک در سایز کوچک و بزرگ

کیفیت بسته بندی با دستگاه دوخت متالایز

یکی از مجهزترین دستگاه های دوخت پلاستیک دستگاه دوخت متالایز می باشد این دستگاه علاوه بر توانایی دوخت انواع نایلون قادر به دوخت سلفون و متالایز نیز می باشد ، متالایز به سلفون هایی گفته می شود که در زیر آنها لایه نازک آلومینیومی قرار دارد و شفاف نمی باشند.
دستگاه هایی که قابلیت دوخت متالایز را دارند اغلب از نوع اتوماتیک و ریلی می باشند و بسته های مواد غذایی و خوراکی و دیگر محصولات که از جنس متالایز می باشد را می توان بین فک دستگاه قرار داد و در عرض چند ثانیه ریل دستگاه را طی کرده و پرس شده تحویل داده می شود .
دوختی که این دستگاه بر روی متالایز ارائه می دهد بسیار با کیفیت بوده و چند ردیفه و محکم است ، به طوری که امکان ورود گرد و خاک و آلودگی به داخل آن وجود ندارد.
برخی دستگاه های دوخت متالایز دارای سیستم تزریق گاز می باشند و در صورت لزوم گاز ازت نیز به داخل بسته ها وارد می شود تا ماندگاری محصول درون بسته بیشتر گردد.

کیفیت بسته بندی با دستگاه دوخت متالایز

ترانس دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم چگونه است؟

ترانس یکی از اجزای مهم دستگاه دوخت پلاستیک می باشد، ترانس معمولا از دو سیم پیچ که دور هسته فلزی پیچیده تشکیل شده است.
وظیفه ترانس تبدیل ولتاژ برق ورودی به ولتاژ مورد نیاز برای کار دستگاه می باشد.
ترانس بسته به نوع دستگاه ممکن است ولتاژ دستگاه را کم یا زیاد نماید مثلا 220 ولت شهری را به 110 ولت تبدیل کند یا به 5 هزار ولت.
ترانس دستگاه دوخت پلاستیک ضخیم معمولا از فلز آهن و سیم های مسی که به دور آن پیچیده شده تشکیل شده است.
این ترانس کیفیت خوبی داشته و در صورت خرابی می توان یدکی آن را از شرکت سازنده دستگاه های دوخت درخواست داد تا نوع متناسب با دستگاه برایتان ارسال گردد.
ترانس ها با قوی یا ضعیف شدن نیروی برق نیز ولتاژ برق یکسانی را به دستگاه تزریق می نمایند از این رو سبب طول عمر دستگاه نیز می گردند.
ترانس هایی که برای دوخت پلاستیک ضخیم به کار می روند دارای مقاومت بالایی بوده و دارای قدرت بیشتری می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

فروش انواع پرس دستی و پدال پایی پلاستیک

قیمت دستگاه بسته بندی در انواع مختلف همراه با لوازم یدکی

دستگاه پرس حرارتی بسته بندی در انواع مختلف به فروش می رسد که دستگاه پدالی …