صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ رنگی سنگ و کانی های معدنی

دستگاه سورتینگ رنگی سنگ و کانی های معدنی

دستگاه سورتینگ سنگ

دستگاه سورتینگ رنگی سنگ و کانی های معدنی با تکنولوژی بینایی و پردازش تصویر براساس رنگ سایز و شکل ظاهری سورت و جداسازی سنگ و کانی ها را انجام می دهند. لذا وجود این دستگاه در کارخانه های تولید و برش سنگ از ماشین آلات مهم به شمار می آید چرا که انواع سنگ را با بهترین کیفیت و سرعت بالا تفکیک می کنند.

پیشرفت و بهبود فرآوری با دستگاه سورتینگ رنگی سنگ

تمامی انسان ها به دنبال ایجاد هماهنگی در ساختار لباس و تمام وسایلی که در اطراف آن ها هست می باشند و چیز هایی باب سلیقه آن هاست که نظم خاصی داشته و از ناموزونی برخوردار نباشد.
در ساختن محل زندگی نیز انسان دوست دارد از سنگ هایی استفاده کند از لحاظ رنگ با یکدیگر مشابه باشد و جلوه خاصی به بنا ببخشد، حال آنکه سنگ های کنده شده از کوه و طبیعی مخلوطی از انواع رنگ ها می باشند و باید از لحاظ رنگ های موجود دسته بندی گردد.
امروزه این سنگ ها پس از برش خوردن توسط دستگاه های بسیار پیشرفته و مجهز به نام دستگاه سورتینگ رنگی سنگ مورد بررسی قرار گرفته و از لحاظ رنگ و لکه  و رگه های موجود در آن دسته بندی می شود.
این دستگاه باعث سرعت بخشیدن به کار سورت شده و با کمترین خطایی این کار را انجام داده و رضایت خاطر مردم را تامین کرده است.
این دستگاه باعث رشد صنعت ساختمان سازی گردیده است.

دستگاه سورتینگ رنگی سنگ

مکانیزم و عملکرد دستگاه سورتینگ سنگ و کانی ها

تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی دستگاه سورتینگ سنگ را به نحوی تولید کرده اند که دارای سیستمی بسیار پیشرفته می باشد و عملکردی حرفه ای و دقیق دارد، به طوری که بعد از خرید و نصب سنگ های سورت شده شاهد هماهنگی کامل و جلوه خاص سنگ های به کار رفته می باشیم.
عملکرد دقیق دستگاه سورتینگ سنگ به وسیله امکانات کامپیوتری و سخت افزاری موجود در آن صورت می گیرد.
این سورتینگ دقیق و هوشمندانه سنگ با کیفیت را برای صادرات نیز آماده  سازی می نماید.
دستگاه سورتینگ رنگی سنگ و کانی ها با داشتن چشمی هایی با لنز قوی می تواند دسته بندی از لحاظ رنگ را خیلی عالی و در طیف گسترده ای از رنگ ها انجام دهد.
در آخر هم دوربین نصب شده بر روی دستگاه از محصول خروجی عکس گرفته تا برای انبارداری و عرضه به مشتری تصویری با کیفیت آماده باشد.
برای سنگ های خروجی کد بندی هایی صورت می گیرد تا انتخاب و تعیین محل استفاده سنگ ها به راحتی صورت گیرد.

دستگاه سورتینگ سنگ و کانی ها

خریداران دستگاه سورتینگ سنگ چه کسانی هستند؟

مسکن یکی از نیاز های اولیه برای بشر محسوب می شود و در ساخت تمامی منازل و ساختمان ها از انواع سنگ ها استفاده می گردد، این موضوع اهمیت بسیار تولید سنگ و سورتینگ و دسته بندی آن را برای ما روشن می سازد.
معماران و بنا های ساختمانی برای انتخاب سنگ مناسب ساختمان به کیفیت و یکسانی رنگ آن دقت کرده تا پس از نصب در فضای مورد نظر از ظاهر خوبی برخوردار باشد.
بنابراین کارخانجات تولید و برش سنگ برای دسته بندی و سورت انواع سنگ های ساختمانی اقدام به خرید دستگاه سورتینگ سنگ نموده تا بدون اتلاف انرژی و وقت کار جداسازی و تفکیک انواع سنگ را با بهترین کیفیت و بیشترین سرعت انجام دهند.
برای خرید دستگاه سورتینگ سنگ مناسب می توانید با شرکت های عرضه کننده ماشین آلات صنعتی تماس برقرار کرده یا اینکه از طریق مراجعه به سایت فروش اینترنتی با انواع دستگاه های موجود آشنایی پیدا کرده و از بین آن ها دستگاه مناسب را برگزینید و به ثبت سفارش اقدام نمایید.

خریداران دستگاه سورتینگ سنگ

سورتینگ سنگ دستگاه در چه انواعی موجود است؟

دستگاه سورتینگ سنگ برای سورت انواع سنگ ها و مواد معدنی کاربرد دارد، اما نوع دستگاه به کار رفته برای هر کدام متفاوت می باشد.
مدل هایی از دستگاه های سورتینگ  دارای سیستم پیشرفته و مناسب برای سورت سنگ ها و مواد معدنی می باشند و توانایی دریافت سنگ های ریز در حد چند میلیمتر را دارا می باشند و از این دستگاه به منظور بالا بردن عیار سنگ استفاده می شود.
اما مدل هایی از دستگاه سورتینگ سنگ  در ابعاد بزرگ تری بوده و کاربرد آن ها سورت و جداسازی انواع سنگ های ساختمانی از جمله مرمر، تراورتن و گرانیت می باشد، که این سنگ ها را از لحاظ رنگ و داشتن رگه درجه بندی می نماید.
برای تشخیص هر کدام از سنگ های ساختمانی خاص نیز مدل دستگاه سورتینگ ویژه طراحی شده است که ویژگی ها و طیف رنگی آن نوع سنگ برای آن تعریف شده است، تا با دقت فراوان و  کیفیت بسیار اقدام به کار سورت سنگ مورد نظر نماید.

سورتینگ سنگ دستگاه در چه انواعی موجود است؟

چه ابعاد از سنگ قابل سورت میباشد؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی بشر موفق به تولید دستگاه هایی گشته که توانایی سورت و جداسازی انواع سنگ های بزرگ و کوچک را دارا می باشد.
از کانی ها و سنگ ریز که به عنوان نگین و زینتی استفاده می شوند تا سنگ هایی در ابعاد بزرگ که مصرف ساختمان سازی دارند همه و همه مورد سورت به وسیله دستگاه هایی خاص قرار می گیردند.
انواعی از دستگاه های سورتینگ سنگ به گونه ای  طراحی شده اند که قادر می باشند سنگ هایی در ابعاد خیلی ریز حتی در حدود نیم سانتیمتری را سورت کنند، که از این سنگ های برای نگین زدن و جواهر سازی به کار می رود.
گروه دیگری از دستگاه های سورتینگ موجود قادر است سنگ هایی به ابعاد بزرگ حدود 2 تا 3 متری را از لحاظ رنگ دسته بندی و تفکیک نمایند.
این بازه کاری دستگاه های سورتینگ این امکان را برای بشر فراهم کرده برای سورت سنگ در هیچ اندازه ای دغدغه خاطر نداشته باشد و بدون نگرانی کار سورتینگ را به دستگاه های مربوطه بسپارد.

سنگ قابل سورت

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی با قیمت پایین

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی در ابعاد و ظرفیت های متفاوت با تجهیزات مختلف به …