صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / فروش جدیدترین دستگاه دوخت با تزریق گاز

فروش جدیدترین دستگاه دوخت با تزریق گاز

 

دستگاه دوخت با تزریق گاز از جدیدترین و بهترین نوع دستگاه های بسته بندی ست که برای بسته بندی انواع مواد غذایی و دارویی با ماندگاری بالا بسیار کارآیی داشته و در مدل های مختلف با تعرفه های مناسبی توسط مراکز تخصصی به فروش می رسد.

دستگاه دوخت با تزریق گاز مدل پدالی

یکی از دستگاه های مورد نیاز در بسته بندی صنعتی دستگاه دوخت با تزریق گاز می باشد.
یکی از مدل های دستگاه پدالی دوخت مجهز به سیستم تزریق گاز می باشد به صورتی که دارای بخش مخصوص مکنده است که هوای داخل بسته را خالی می نماید و سپس در قسمت خاص دیگر به میزان لازم گاز ازت درون آن دمیده می شود.
عملیات بسته بندی در این دستگاه با فشردن پدال توسط کاربر انجام می گیرد و بسته نیز به صورت دستی در محل مخصوص تزریق گاز قرار می گیرد.
این دستگاه با توجه به سرعت عمل و تجهیزاتی که دارد با قیمت مناسب عرضه می گردد و خرید آن به صرفه است.
این نوع بسته بندی با تزریق گاز مناسب برای بسته بندی مواد غذایی می باشد که امکان فساد آن ها در مجاورت هوا زیاد می باشد، با تخلیه هوای بسته و گاز نیتروژن امکان رشد باکتری و قارچ در آن ها بسیار کمتر می شود و ماندگاری بیشتری دارند.

دستگاه دوخت با تزریق گاز مدل پدالی

مشخصات دستگاه وکیوم بسته بندی کارتن

دستگاه وکیوم بسته بندی کارتن یکی از دستگاه های بسته بندی می باشد که برای سلفون کشی برخی کارتن ها مانند جعبه شیرینی، شکلات، چای، قهوه و غیره به کار می رود.
در دستگاه وکیوم کارتن لایه از سلفون شفاف به دور کارتن پیچیده شده و هوای داخل بسته نیز کامل گرفته می شود تا هم از لحاظ ظاهری زیباتر به نظر بیاید و هم اینکه بهداشتی تر بوده و گردو خاک وارد بسته نگردد.
دستگاه بسته بندی کارتن در انواع مختلفی بوده و با توجه به اندازه های مختلف جعبه ها در ابعاد مختلف نیز ساخته و عرضه می شود.
این دستگاه به صورت اتوماتیک و حرارتی عمل نموده ، با قرار داده دستگاه داخل کابین یا تونل بر اساس نوع دستگاه، پلاستیک محکم به دور جعبه کشیده شده و تحویل داده می شود.
تنظیمات این دستگاه بر روی پنل دیجیتالی آن انجام می گیرد و درجه حرارت و زمان آن کنترل می گردد.

مشخصات دستگاه وکیوم بسته بندی کارتن

کاربرد های دستگاه بسته بندی با گاز نیتروژن

دستگاه بسته بندی با گاز نیتروژن یکی از دستگاه های پیشرفته می باشد که بسته بندی انواع پلاستیک، سلفون، متالایز و فویل آلومینیومی را قادر است انجام دهد.
به وسیله این دستگاه می توان انواع مواد غذایی، آجیل، خشکبار را بسته بندی نمود.
تزریق گاز نیتروژن در مواردی کاربرد که مواد غذایی سرخ شده، دارای روغن و به گونه ای باشند که در مجاورت با هوا امکان فاسد شدن سریع آن ها وجود دارد، در این صورت لازم است درون بسته ها به وسیله دسته خلأ ایجاد شود و سپس گاز ازت وارد شود.
گاز ازت از رشد انواع میکروب، باکتری، قارچ و مخمر جلوگیری می نماید، همچنین کیفیت مواد نیز به صورت اولیه حفظ می گردد.
گاز نیتروژن گازی بی رنگ و بو می باشد که سبب می شود شکل و ظاهر محصول نیز حفظ گردد و اکسیداسیون داخل بسته را به تأخیر می اندازد.
دستگاه بسته بندی با گاز نیتروژن در مدل ها و انواع مختلفی در بازار موجود می باشد.

تفاوت قیمت دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک و پایی/دستی

دستگاه های سیل وکیوم با ایجاد یک روکش پلاستیکی بر روی انواع محصولات از ورود هر گونه گرد و خاک و آلودگی به داخل بسته ها جلوگیری می نمایند.
دستگاه های سیل وکیوم در انواع مختلفی تولید و عرضه می گردند که شامل انواع اتوماتیک، پایی و دستی می شوند.
مزیت دستگاه های سیل وکیوم نسبت به دیگر انواع دستگاه بندی این است که هوای داخل بسته را قبل از پرس به طور کامل خالی می نمایند، بنابراین میکروب ها امکان رشد کمتری داخل بسته دارند.
دستگاه ها سیل وکیوک دستی از انواع خانگی دستگاه می باشند که برای بسته بندی بسته های کوچک مانند سالاد به کار می روند و سرعت عمل پایین تری نسبت به دستگاه های اتوماتیک دارند.
قیمت دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک نسبت به دستگاه های پدالی و دستی بیشتر است اما این دستگاه ها با توجه به ظرفیت بالایی که در تولید دارند بسیار پربازده و سود آور می باشند.

تفاوت قیمت دستگاه سیل وکیوم اتوماتیک و پایی/دستی

فروش دستگاه دوخت با تزریق گاز صنعتی و خانگی

جهت مشاهده انواع دستگاه های دوخت پلاستیک در مدل های صنعتی و خانگی می توانید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه نمایید.
در فروشگاه دستگاه های مختلف موجود به طور کامل معرفی شده و مشخصات فنی و کاربرد هآی آن ارائه شده است.
یکی از مدل های دستگاه پرس موجود دستگاه دوخت با تزریق گاز می باشد که این قابلیت را دارا می باشد که علاوه بر بسته بندی هوای داخل بسته بندی را خالی و با گاز ازت پر نماید، این قابلیت بر ماندگاری و طول عمر محصولات بسته بندی شده می افزاید.
دستگاه های دوخت ریلی افقی و عمودی یکی از انواع دستگاه های صنعتی مجهز به تزریق گاز می باشند که برای بسته بندی مواد مختلف به کار می روند و عمل بسته بندی را در نهایت دقت، کیفیت و سرعت انجام می دهند.
میزان گاز وارد شده در بسته بندی ها تنظیم شده و بر اساس اندازه بسته ها می باشد

فروش دستگاه دوخت با تزریق گاز صنعتی و خانگی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع دستگاه دوخت و برش پدالی نایلون + پلاستیک

قیمت انواع دستگاه دوخت و برش پدالی نایلون + پلاستیک

انواع دستگاه دوخت و برش پدالی نایلون و پلاستیک با عملکرد ساده و قابلیت دوخت …