صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پدالی / فروش دستگاه دوخت پدالی دست دوم + خانگی

فروش دستگاه دوخت پدالی دست دوم + خانگی

فروش دستگاه دوخت پدالی دست دوم

فروش دستگاه دوخت پدالی در انواع گوناگون با توجه به فاکتور ها و شاخصه های مختلف صورت می گیرد و همچنین نمونه های بسیاری از این دستگاه نظیر دستگاه های دوخت خانگی و دست دوم در بازار موجود و با قیمت پایین تری خرید و فروش می شود.

طرز کار و قیمت خرید دستگاه دوخت پدالی

دستگاه دوخت پدالی در انواع مختلف و با ابعاد گوناگونی تولید و عرضه می گردد.
دستگاه دوخت پدالی المنتی، پدالی چدنی و برنجی از انواع این دستگاه دوخت می باشند، که قیمت خرید دستگاه دوخت پدالی درمدل های مختلف متفاوت می باشد.
طرز کار انواع مدل های مختلف این دستگاه یکی می باشد.
پس از به برق گذاشتن این دستگاه و روشن شدن آن تایمر دستگاه را با توجه به نوع جنس بسته بندی و ضخامت آن تنظیم کرده و سپس دو لبه بسته بندی را بر روی یکدیگر در زیر دستگاه قرار می دهیم.
با فشردن پدال دستگاه که در قسمت زیر پا قرار دارد، اهرم و قسمت بالایی دستگاه بر روی بسته بندی قرار گرفته و به آن فشار وارد می کند.
پس از چند ثانیه اهرم را بلند کرده و خواهید دید بسته به صورت منظم و تمیز دوخت و پرس خورده است.
پرس بسته بندی به وسیله فک های حرارتی دستگاه انجام شده و گرما سبب به هم چسبیدن دو لبه بسته به یکدیگر می گردد و بسته بندی کاملا پلمپ می گردد.

طرز کار و قیمت خرید دستگاه دوخت پدالی

خرید و فروش دستگاه دوخت پدالی دست دوم

فروش دستگاه دوخت پدالی در انواع مختلف با قیمتی بین یک تا 6 میلیون تومان صورت می گیرد.
کارخانجات و تولیدی ها برای این که هزینه کمتری برای خرید دستگاه دوخت مورد نیاز خود بپردازند می توانند این دستگاه را به صورت کارکرده و دست دوم تهیه نمایند تا در قبال آن هزینه کمتری متحمل شوند.
خرید دستگاه دست دوم فکر خوبی می باشد به شرط آن که آن را از مرکز معتبر و محل آشنا تهیه نماییم و قبل از خرید دستگاه از سالم بودن اطمینان حاصل شود.
درصورتی که با این دستگاه های دوخت آشنایی کافی ندارید می توانید از راهنمایی و مشورت افراد متخصص و خبره در این امر کمک گرفته تا دستگاه را به خوبی مورد بررسی قرار داده و از سالم بودن تمامی قطعات آن مطمئن شویم.
از آن جایی که میزان کارکرد این دستگاه ها مشخص نیست باید دقت شود دستگاه فرسوده و قدیمی نباشد که با خرید آن ضرر کرده و مجبور به خرج های اضافی برای تعمیر آن گردیم.

خرید و فروش دستگاه دوخت پدالی دست دوم

فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی در ابعاد 1 متری

دستگاه دوخت پدالی یک متری با طول دوخت بزرگی که دارد قابلیت دوخت کیسه های بزرگ را دارا می باشد و هم اینکه می توان هم زمان چندین بسته بندی را بر روی دستگاه قرار داد و بر سرعت بسته بندی افزود.
فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی یک متری بسته بندی به منظور بسته بندی انواع نان، ماکارونی، قند، شکر، آجیل، مواد شیمیایی و یا پودری در بسته بندی هایی از جنس سلفون، متالایز، فویل آلومینیوم و نایلون انجام می شود.
این دستگاه به صورت غیر حضوری و اینترنتی نیز به فروش می رسد، به جهت خرید این دستگاه باید به سایت فروش مراجعه کرده و مدل دستگاه مورد نظر را انتخاب کرده، ثبت سفارش نموده تا بقیه مراحل خرید از سمت فروشنده پیگیری گردد.
مدل های ایرانی این دستگاه ارزان بوده، برای تهیه آن به سرمایه کمی نیاز بوده و خرید آن به صرفه می باشد.

فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی در ابعاد 1 متری

مشخصات خرید دستگاه دوخت پلاستیک پدالی خانگی

قبل از خرید دستگاه دوخت و انتخاب آن باید به فضای کاری خود و نیاز کاری که قرار است این دستگاه برآورده سازد توجه گردد.
دستگاه های پدالی المنتی ساده که وزن کمتری نسبت به دستگاه های چدنی داشته و در ابعاد کوچکتری تولید می شوند می توانند گزینه مناسبی برای کارگاه های کوچک یا مشاغل خانگی باشند.
خرید دستگاه دوخت پلاستیک پدالی خانگی نسبت به انواع صنعتی این دستگاه با قیمت بسیار کمتری صورت می گیرد.
قابلیت دوخت این دستگاه ها از 20 تا 100 سانتیمتر بوده و عرض دوخت این دستگاه تا 8 میلیمتر و در برخی موارد تا 12 میلیمتر می باشد.
این دستگاه نیز مانند دیگر دستگاه های دوخت دارای تایمر تنظیم حرارت می باشد و عملیات دوخت با فشردن پدال پایی که در زیر پای کاربر قرار دارد انجام می شود.
دستگاه های دوخت پدالی تولید و عرضه شده همه دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

مشخصات خرید دستگاه دوخت پلاستیک پدالی خانگی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه دوخت پلاست پدالی با بهترین قیمت

خرید دستگاه دوخت پلاست پدالی با بهترین قیمت

خرید دستگاه دوخت پلاست پدالی مناسب برای دوخت زدن انواع پلاستیک فویل پلی استر پلی …