صادرات ماشین آلات
خانه / پوست کن گردو / مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو صنعتی + خانگی

مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو صنعتی + خانگی

مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو

در مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو انواع دستگاه های صنعتی خانگی با کیفیت بالا ویژگی های منحصر بفرد داشتن استاندارد های لازم قیمت مناسب به همراه گارانتی عرضه می شود و این مهم سبب شده مشتریان زیادی اقدام به تهیه این محصول کنند.

مشخصات فنی دستگاه پوست کن گردو سبز

معمولا کندن و جدا کردن پوست ضخیم و سفت سبز گردو کار دشواری می باشد مخصوصا وقتی مقدار گردو زیاد باشد این کار در کارخانجات و یا توسط باغداران که نیاز به پوست گیری تناژ بالای گردو دارند به وسیله دستگاه مخصوص پوست کن گردو سبز انجام می گیرد.
این دستگاه با برق تک فاز خانگی کار می کند و در مدل های مختلف دارای مخزن هایی با ابعاد متفاوت می باشد که ظرفیت دستگاه به وسیله آن تعیین می گردد. جنس بدنه دستگاه و مخزن معمولا از جنس فلز مستحکم و ضد پوسیدگی تولید می گردد و دارای رنده های تیز و ضد زنگ نیز می باشد.
این دستگاه دارای موتور الکتریکی بزرگ و قوی می باشد که به مخزن متصل بوده و بر روی پایه های چرخ دار نصب شده است تا جابجایی آن آسان تر باشد.
قدرت موتور و ظرفیت دستگاه های پوست کن خانگی و صنعتی با یکدیگر متفاوت می باشد.
برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه ها می توانید با مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو در تماس باشید.

مشخصات فنی دستگاه پوست کن گردو سبز

مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو ساخت داخل

دستگاه های پوست کن گردو که در کشور ما عرضه می گردند دارای مدل های خارجی و داخلی می باشند که توسط نمایندگی های مخصوص در سراسر کشور ارائه می گردند.
ما در مرکز فروش دستگاه پوست کن گردو خود انواع دستگاه های صنعتی و خانگی با کیفیت را در معرض فروش قرار داده ایم که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند و از بهترین جنس قطعات تشکیل شده اند.
دستگاه های پوست کن گردو ایرانی دارای سرعت کار فوق العاده ای نیز می باشند و با ظرفیت های مختلفی که دارند تناژ بالایی از گردو را در خود جای داده و بدون دخالت دست به طور کامل پوست گیری می نمایند.
برای سفارش و انتخاب دستگاه پوست کن گردوی مورد نیاز می توانید تصاویر و مشخصات انواع دستگاه های موجود را داخل سایت مرکز ببینید و از بین آن ها دستگاه ایده آل خود را انتخاب نموده و از طریق تلفنی یا آنلاین نیز ثبت سفارش نمایید.

مشخصات فنی دستگاه پوست کن گردو سبز

دستگاه پوست کن گردو و بادام چند مدل دارد؟

دستگاه های پوست کن گردو و بادام ایرانی و خارجی که برای پوست گیری سریع و با دقت پوست های سبز به کار می روند در مدل های مختلفی تولید می شوند که عملکرد آن ها یکسان بوده اما از لحاظ سرعت کار، ظرفیت، اندازه با هم متفاوت می باشند.
دستگاه های بزرگ پوست کن با نام صنعتی شناخته شده و دستگاه های کوچک ساده تر به دستگاه های خانگی معروف می باشند که برای مشاغل کوچک نیز مناسب هستند.
از مدل های مختلف دستگاه های پوست کن می توان به دستگاه های یک موتوره، دو موتوره و دو قلو اشاره نمود.
دستگاه پوست کن گردو و بادام با یکدیگر اندکی متفاوت بوده و دستگاه پوست کن گردو دارای مخزن استوانه ای ایستاده می باشد که دریچه ای توری برای خروج پوسته دارد.
اما دستگاه های پوست کن بادام اغلب به صورت لوله ای خوابیده می باشند که سطح آن کلا توری بوده و پوست ها به بیرون ریخته می شوند.

دستگاه پوست کن گردو و بادام چند مدل دارد؟

نحوه کار با دستگاه پوست کن گردو

دستگاه پوست کن گردو که برای جدا کردن پوسته سبز آن استفاده می شود یکی از کاربردی ترین و ساده ترین دستگاه ها در خط تولید گردو می باشد.
به دلیل ساده بودن دستگاه پوست کن گردو کار با آن نیز آسان بوده و پیچیدگی خاصی ندارد، فقط کافی است گردو ها را وارد دستگاه در قسمت اصلی مخزن نموده و دستگاه به برق متصل گردد تا روشن شود.
گردوها داخل مخزن به گردش در آمده و با رنده های جانبی مخزن برخورد داشته و پوسته  کم کم تراشیده شده و خارج می گردند.
ضربه های وارد شده از سمت تیغه مرکزی نیز سبب آسیب رساندن و بریدن پوسته گردو می گردد.
در انتها گردوی تمیز و بدون پوست داخل مخزن دستگاه باقی مانده که از دریچه مخصوص به بیرون هدایت می گردد.
دستگاه به وسیله موتور الکتریکی قوی کار می کند و نیروی الکتریکی به مکانیکی تبدیل شده و با حرکت تیغه و گردوها و نیروی گریز از مرکز کار می نماید.

دستگاه پوست کن گردو و بادام چند مدل دارد؟

قیمت دستگاه پوست کن گردو صنعتی

دستگاه های پوست کن گرو صنعتی نسبت به دیگر دستگاه ها بزرگ تر بوده و ظرفیت بالاتری از گردو را در یک ساعت می توانند پوست گیری نمایند، در برخی از این دستگاه ها 400 تا 500 کیلو گردو جای می گیرد و می توان آن را در یک زمان پوست گیری نمود.
دستگاه پوست کن گردو صنعتی با توجه به سرعت و ظرفیتی که دارد، دارای قیمت بالاتری نسبت به دیگر دستگاه ها داشته چرا که هزینه تولید بالاتری نیز دارد.
برای استعلام قیمت دقیق و به روز انواع دستگاه پوست کن گردو می توانید با شماره تلفن های مرکز فروش تماس بگیرید چرا که با توجه به نوسانات اقتصادی بازار قیمت دستگاه ها نیز متغیر می باشند.
دستگاه های پوست کن گردو صنعتی خارجی که از دیگر کشور ها مانند ترکیه نیز وارد می شوند قیمت های بالاتری نسبت به دستگاه های پوست کن گردوی ایرانی و تویسرکان دارند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859