صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید اینترنتی دستگاه بوجاری بذر یونجه کرج

خرید اینترنتی دستگاه بوجاری بذر یونجه کرج

برای اماده کردن حجم زیادی از محصولات برای کاشت در اراضی زراعی و باغی به کار می رود. بعضی از مشتریان ما خرید دستگاه بوجاری بذر یونجه در کرج به صورت اینترنتی، انجام می دهند. در این صفحه با مطالعه ی اطلاعات دستگاه بوجاری بذر یونجه می توانید دستگاه را که در شهر کرج ساخته می شود سفارش دهید.

بوجاری بذر یونجه

ویژگی های دستگاه بوجاری بذر یونجه

دستگاه بوجاری بذر یونجه یکی از انواع دستگاه های بوجاری بذری است که بذر های یونجه را از مواد غیر آن مثل: سنگ، تکه های علف، تکه های چوب، شن و سایر ناخالصی ها جدا می کند. در آخر فرایند بوجاری و تفکیک بذر یونجه، فقط یونجه ی خالص دریافت می شود که آماده ی کشت در زمین کشاورزی یا باغ است.

دستگاه بوجاری بذر یونجه با توجه به اندازه ی بسیار ریز دانه ها باید بتواند با دقت کافی تفکیک بذرها را از سایر مواد همراه ان و همچنین بذر های سالم از شکسته انجام دهد که این کار با صفحات سرند انجام می شود. صفحات سرند فلزی هستند و دانه های بذر با عبور از این صفحات از ناخالصی ها تفکیک می شوند و می توانند بذرها را با ظرفیت های مختلف بر حسب تن در ساعت بوجاری کند.

دستگاه بذر بوجاری

کشت یونجه در ایران:

یونجه یکی از گیاهان علفی است که دامدارن به عنوان یکی از خوراک دام های سبک و سنگین خریداری می کنند. کشور ما، با توجه به شرایط آب و هوایی مناسبی که برای پرورش یونجه دارد یکی از کشور های بزرگ تولید کننده ی یونجه  محسوب می شود.

برای کشت یونجه لازم است دانه های بذر کاملا خالص باشند چون کشاورز و تولید کننده نمی تواند بذر هایی که همراه با سایر مواد ناخالصی هستند را در زمین اماده ی کشت بریزد بنابراین نیاز است دستگاه بوجاری بذر یونجه فرایند بوجاری را با درصد بالایی بوجاری کند.

بوجاری بذر یونجه

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه پرس حرارتی 40*60

فروش دستگاه پرس حرارتی صنعتی درتمامی سایزها با قیمت مناسب

دستگاه های پرس حرارتی در انواع صنعتی و خانگی یکی از دستگاه های مدرن و …