صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه برش / خرید انواع میز برش گونی + پارچه المنتی

خرید انواع میز برش گونی + پارچه المنتی

خرید انواع میز برش گونی المنتی

خرید میز برش گونی و پارچه المنتی که قادر است انواع پارچه ها و گونی با ضخامت مختلف را به کمک المنت و کاتر حرارتی به صورت یک دست و سریع برش بزند  با طول و عرض متفاوت و قیمت های خوبی امکان پذیر می باشد.

قیمت دستگاه برش و دوخت گونی دست دوم امسال

دستگاه هایی که برای برش و دوخت گونی به کار می روند انواع مختلفی دارند و به دو گروه دستی و اتوماتیک تقسیم می شوند.
هر کدام از این مدل های دستگاه برش و دوخت گونی سرعت عملکرد و ظرفیت تولید روزانه تعداد معینی از گونی را دارا می باشند که با یکدیگر متفاوت است. دستگاه های دوخت گونی دستی بسیار ارزان تر از دستگاه های اتوماتیک می باشند.
راه دیگر خرید دستگاه های ارزان دوخت روی آوردن به دستگاه دست دوم می باشد که مقداری کار کرده و افت قیمت خوبی پیدا کرده اند.
این دستگاه یا به صورت مستقیم توسط صاحبان دستگاه ها به فروش گذاشته می شوند یا در مراکزی که مخصوص فروش دستگاه های کارکرده می باشند.
برای اطلاع از قیمت دستگاه برش و دوخت گونی دست دوم می توانید به سایت فروش اینترنتی ما مراجعه نمایید و انواع دستگاه های موجود را مشاهده  نموده و در صورت تمایل خریداری نمایید.

قیمت دستگاه برش و دوخت گونی دست دوم امسال

نحوه عملکرد میز برش پارچه المنتی

بریدن پارچه گونی و دیگر مواد به وسیله قیچی و دست کاری سخت و زمان بر می باشد که برای تولید انبوه اصلا مورد مناسبی نمی باشد.
امروزه برای این کار از وسایل و ابزاری استفاده می گردد که کار را آسان تر ساخته و سرعت بیشتری می دهند.
میز برش پارچه المنتی یکی از دستگاه هایی می باشد که به وسیله المنت و حرارتی که از آن تولید می شود به راحتی برش می زنند.
این میز های برش دارای طول و عرض های متفاوتی می باشند و روی پارچه بر روی آن پهن می گردد با حرکت دادن پارچه بر روی میز قسمت مناسب پارچه و گونی در زیر قسمت کاتر حرارتی قرار گرفته و برش می خورد.
برش به وسیله این میز ها به صورت یک دست سریع و هماهنگ می باشد و توانایی برش لایه های ضخیم پارچه را نیز دارا می باشند.

نحوه عملکرد میز برش پارچه المنتی

دستگاه برش گونی دستی مناسب چه مشاغلی ست؟

برای بسته بندی و عرضه مواد مختلف مانند آرد، برنج، گچ، سیمان، گندم از گونی هایی با جنس هایی مختلف پارچه ای، کنفی، پلاستیکی استفاده می شود.
برای آماده سازی گونی ها از دستگاه های دوخت و برش استفاده می گردد که ممکن است دستی یا اتوماتیک باشند.
دستگاه برش گونی دستی نیاز به اپراتور داشته و رول های پارچه ای بر روی میز کار پهن شده و به وسیله کاتر های بزرگ در اندازه های معین برش می خورند ، از آن جایی که این کار به صورت دستی انجام می شود تعداد گونی آماده شده روزانه زیاد نمی باشد.
حجم تولید دستگاه های برش دستی می تواند پاسخگوی نیاز مشاغل خانگی و تولیدی های کوچک باشد و از این دستگاه ها بیشتر در شهر های شمالی که به کشت و برداشت برنج و عرضه آن استفاده می شود در منازل استفاده می گردد.
در کنار دستگاه های برش دستی از دستگاه های دوخت دستی که شبیه چرخ خیاطی می باشند استفاده می شود تا خط تولید گونی ها کامل گردد.
برای جنس گونی های گوناگون تفاوت چندانی در دستگاه های دوخت و برش وجود ندارد.

دستگاه برش گونی دستی مناسب چه مشاغلی ست؟

فروش و خرید دستگاه برش و دوخت گونی دستی و صنعتی

برای خرید دستگاه برش و دوخت گونی باید به حجم تولیدی که از آن انتظار داریم، جنس گونی های تولیدی و فضایی که برای کار در اختیار داریم توجه نماییم تا بهترین دستگاه متناسب با شرایط کاری و میزان بودجه خریداری شود.
شرکت ما به فروش انواع دستگاه های برش و دوخت گونی دستی و صنعتی می پردازد و دستگاه های با کیفیت را به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می دهد.
شرکت برای سهولت امر خرید مشتریان و در دسترس بودن تصاویر و تمامی اطلاعات مربوط به دستگاه ها را داخل سایت اینترنتی قرار داده، خریداران با مراجعه به سایت می توانند جزئیات کامل دستگاه ها را مشاهده نموده و از بین آن ها دستگاه مناسب خود را انتخاب نمایند.
برای خرید دستگاه باید ثبت سفارش اینترنتی صورت بگیرد تا بقیه مراحل توسط کارشناسان فروش پیگیری شود و در حداقل زمان ممکن دستگاه مورد نظر برای تحویل و ارائه آماده گردد.

فروش و خرید دستگاه برش و دوخت گونی دستی و صنعتی

توان المنت برش روسری چقدر باید باشد؟

همان طور که می دانید در کارخانجات صنعتی برای برش انواع پارچه و گونی از دستگاه های برش حرارتی استفاده می گردد که گرمای لازم برای کار توسط المنت تولید می گردد.
المنت ها انواع مختلفی از جمله ای میله ای، سرامیکی، تسمه ای، فشنگی و کوره ای دارند که در دستگاه های مختلف با توجه به توان حرارتی که مورد نیاز است از المنت های مخصوص استفاده می گردد.
جنس آلیاژهای به کار رفته در تولید آن ها و روکش آن ها متفاوت می باشد که در مقاومت حرارتی آن ها موثر است .
برای برش و دوخت روسری معمولا از پارچه های ابریشمی یا نخی استفاده می گردد که نازک می باشند.
بنابراین المنت برش روسری لازم نیست زیاد قوی و دارای توان بالایی باشد.
معمولا المنت های سیمی برای برش روسری به کار می روند.
این نوع المنت ها مقاومت گرمایی خوبی داشته و دارای طول عمر بالایی می باشند.

میز برش خیاطی چیست؟

معمولا در بیشتر صنایع تولیدی و کارخانجات از میز کار استفاده می شود که ارتفاع مناسبی داشته و کاربر بتواند به صورت ایستاده به راحتی کار خود را انجام دهد.
میز برش خیاطی یکی از ملزومات کار خیاطی می باشد که برای اینکه اپراتور بتواند به راحتی کار برش و دوخت پارچه گونی و امثال اینها را انجام دهد از میز هایی با طول و عرض متفاوت که بلندی استانداردی دارد استفاده می نمایند.
اندازه های استاندارد میز برش خیاطی معمولا ارتفاع 100 سانتی متر، طول 2 متر و عرض 120 سانتی متر می باشند.
کار برش در خیاطی ممکن است توسط اپراتور با قیچی صورت بگیرد.
اما در برخی مواد و در کارگاه های صنعتی معمولا میز های برش مخصوص بوده و دارای المنت های حرارتی می باشند که کار برش به وسیله آن ها انجام می گیرد.
میز برش المنتی دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد از جمله بالا بردن سرعت کار برش می باشد و دیگری برش آسان و جلوگیری از ریش شدن لبه های پارچه و گونی می باشد.

میز برش خیاطی چیست

کاربرد های برش اتوماتیک گونی

گونی  یکی از پرمصرف ترین موارد برای بسته بندی مواد مختلف به صورت عمده و عرضه آن ها می باشد که این گونی ها ممکن است از جنس پارچه یا پلی اتیلن باشد که ضد آب بود و از جذب رطوبت در آن جلوگیری می شود.
بنابراین کارگاه های تولید گونی نیز رونق بسیاری داشته و از دستگاه های برش اتوماتیک گونی و دوخت آن بسیار استفاده می شود.
تولید و ساخت دستگاه های خط تولید گونی در داخل صورت می گیرد و انواع دستگاه های دستی و اتوماتیک با قیمت مناسب عرضه می گردند.
در کارخانجات صنعتی و تولیدی های بزرگ که ظرفیت تولید بالایی از گونی در آن ها لازم می باشد دستگاه های دوخت و برش اتوماتیک گونی به کار برده می شوند.
دستگاه های برش و دوخت اتوماتیک نیاز به اپراتور چندانی نداشته و تنها یک اپراتور برای راه اندازی دستگاه و کنترل کار آن لازم است.
در این دستگاه ها رول های بزرگ  گونی کم باز شده و به وسیله غلتک هایی به قسمت دوخت و برش هدایت شده و در اندازه هایی معین که برای دستگاه تعریف شده است برش می خورند و با سرعت بالایی آماده تحویل می گردند.

کاربرد های برش اتوماتیک گونی

انواع دستگاه چاپ گونی

یکی از دستگاه هایی که در خط تولید انواع گونی کاربرد دارد دستگاه چاپ گونی می باشد.
به وسیله دستگاه چاپ گونی تصاویر و نوشته های تبلیغاتی مربوط به محصول به صورت تک رنگ یا چند رنگ بر روی گونی درج می گردد.
انواع دستگاه چاپ گونی بسیارمتنوع می باشد و شامل انواع دستگاه چاپ سیلک دستی و اتوماتیک، چاپ حرارتی هیدرولیک، دستگاه های چاپ پرس حرارتی سابلیمیشن می شود.
سرعت و قابلیت های چاپ دستگاه های مختلف با یکدیگر متفاوت می باشد و بر اساس جنس گونی نیز از دستگاه های چاپ مختلف استفاده می گردد.
دستگاه های تمام اتوماتیک که برای چاپ بر روی گونی استفاده می شوند با سرعت بالا  تصاویر رنگی با کیفیتی را بر روی گونی وارد می نمایند.
این دستگاه ها همراه با دستگاه دوخت و برش استفاده شده تا گونی به صورت کامل برای بسته بندی محصول مورد نظر آماده گردد.

انواع دستگاه چاپ گونی

آشنایی با مشخصات و قیمت دستگاه گونی بافی کشاورزی

در خط تولید گونی اولین مرحله بافت گونی می باشد که توسط دستگاه های مخصوص بسته به نوع گونی از تار و پود های پارچه ای یا پلاستیکی تولید می گردد. دست های بافت گونی نیز شامل دستگاه های دستی و اتوماتیک می شوند.
نوعی از دستگاه های گونی بافی کشاورزی شامل دستگاه های گردبافت بزرگ و غول پیکر می شوند که از آن ها در سیلو های بزرگ استفاده می گردد و دارای سیستم پیچیده ای می باشند.
اما کار بافت گونی را به صورت خودکار و بدون نیاز به اپراتور در حین کار انجام داده و رول های آماده گونی را تحویل می دهند.
قیمت دستگاه گونی بافی کشاورزی بستگی به این دارد که از کدام یک از مدل های دستی یا اتومات بوده و هر چه دستگاه بزرگتر و مجهزتر باشد بالطبع قیمت آن نیز بالاتر است.
مدل های مختلف دستگاه گونی بافی عرضه شده را در فروشگاه آنلاین ما می توانید مشاهده نموده و در صورت نیاز سفارش دهید.

آشنایی با مشخصات و قیمت دستگاه گونی بافی کشاورزی

خرید دستگاه گونی دوزی اتوماتیک دست دوم از شما

در سایت فروش دستگاه های ما علاوه بر عرضه انواع دستگاه های خط تولید گونی اعم از دستگاه های بافت گونی ، دوخت و برش گونی، دستگاه چاپ گونی و سر کیسه دوز نو و آکبند این دستگاه ها به صورت دست دوم نیز عرضه می گردند.
خرید و فروش دستگاه گونی اتوماتیک دست دوم در فروشگاه آنلاین ما با بهترین قیمت صورت می گیرد.
بنابراین اگر قصد فروش دستگاه های گونی دوزی خود را دارید می توانید با ما در تماس باشید که قیمت گذاری منصفانه بر روی دستگاه شما صورت گیرد و در صورت رضایت دستگاه از شما خریداری می گردد.
همچنین تعویض دستگاه های مختلف نیز ممکن می باشد و می توانید با انتخاب دستگاه دست دوم خاص، دستگاه خود را ارائه نموده و با پرداخت مابه التفاوت وجه آن دستگاه تمیز و سالم را تحویل بگیرید که قطعا معامله به صرفه ای برای شما می باشد.

خرید دستگاه گونی دوزی اتوماتیک دست دوم از شما

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه برش رول به رول نایلون

قیمت جدید ترین دستگاه برش رول به رول نایلون

قیمت جدید ترین دستگاه برش رول به رول نایلون را می توان با مراجعه به …