صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ برنج / فروش دستگاه سورتینگ برنج خانگی

فروش دستگاه سورتینگ برنج خانگی

فروش دستگاه سورتینگ برنج خانگی در گروه صنعتی رودیاکو به صورت حضوری و اینترنتی انجام می شود. دستگاه سورتینگ برنج خانگی، در بین انواع ماشین آلاتی که برای پاک کردن برنج استفاده می شود ظرفیت کمتر و لی قیمت مناسبتری دارد.

دستگاه سورتینگ برنج خانگی فروش

برتری دستگاه سورتینگ برنج خانگی نسبت به بوجاری

دستگاه سورتینگ برنج خانگی در مدت زمان کمتر، با آلودگی صوتی کمتر، درصد تفکیک بیشتری برنج را تمیز می کند. در واقع دستگاه بوجاری که مکانیکی کار می کند و با عبور دادن دانه های برنج از صفحات سرند برنج را پاک می کند.

دستگاه سورتینگ که با لیزر چشمی کار می کند، در مدت زمان بسیار کمتری برنج را از ناخالصی ها جدا سازی می کند. تمام کاری که دستگاه بوجاری در چندین مرحله انجام می دهد، دستگاه سورتینگ برنج خانگی در یک مرحله انجام می دهد.

دستگاه سورتینگ برنج خانگی تمام کاری را که بوجاری انجام می دهد با کیفیت بهتری انجام می دهد. هر آنچه جز دانه های برنج وجود داشته باشد را جدا می کند.

البته این دستگاه در عین این که تفکیک برنج را از ناخالصی ها انجام می دهد، دانه های برنج را طبقه بندی و درجه بندی می کند. منظور از طبقه بندی، جدا کردن دانه های برنج با اندازه های متفاوت و شکل و رنگ های متفاوت است.

بسیاری از کشاورزان و شالی کاران پس از برداشت، دانه های برنج سالم و نیم دانه و دانه های شکسته شده را از هم جدا می کنند و با قیمت های متفاوت به بازار عرضه می کند.

دستگاه سورتینگ برنج خانگی

ظرفیت دستگاه سورتینگ خانگی چقدر است؟

با وجود اینکه کوچکترین دستگاه سورتینگ محسوب می شود، ظرفیت نسبتا بالایی دارد. کار این دستگاه در ساعت طبقه بندی و تفکیک  ۳۰۰ کیلو برنج است، یعنی در ۱۰ ساعت کاری ۳ تن برنج را کاملا پاک می کند.

کار کردن با این دستگاه بسیار ساده است و تنها کافی است تنظیمات آن را چک کنید و برنج را وارد کنید.

دستگاه سورتینگ برنج خانگی

 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ برنج کالر

شرکت ساخت انواع دستگاه کالر سورتینگ برنج

دستگاه کالر سورتینگ به دستگاهی می گویند که توسط چشم یا اپتیک می تواند محصول …