صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ کشمش با تکنولوژی مدرن

دستگاه سورتینگ کشمش با تکنولوژی مدرن

دستگاه سورتینگ کشمش

دستگاه سورتینگ کشمش با بهره گیری از کلیه ی تکنولوژی های مدرن دوربین های با لنز قوی توانای سورت بالا جهت جداسازی و درجه بندی انواع کشمش برای رفع نیاز مشتریان از سوی شرکت های سازنده داخلی و خارجی طراحی و به بازار ارائه شده است.

از دستگاه سورتینگ کشمش چه میدانید؟

دستگاه سورتینگ کشمش یکی از دستگاه های پیشرفته سورتینگ می باشد که قادر است انواع کشمش سبز، مویز، کشمش پلویی و انگوری را به خوبی از وجود ضایعات پاکسازی نموده و درجه بندی نماید.
دستگاه سورتینگ کشمش جزء دستگاه های کالر می باشد یعنی قادر است علاوه بر جداسازی کشمش از لحاظ اندازه و ساختار از لحاظ رنگ نیز آن ها را درجه بندی نماید.
دستگاه به وسیله دوربین هایی با لنز های قوی که دارد انواع کشمش را وقتی از سطح شیب دار به پایین می ریزد مورد بررسی و تشخیص قرار می دهد.
این دستگاه با سرعت بسیار بالا کشمش را سورت کرده و انواع خراب و ناسالم آن را جداسازی کرده و برای بسته بندی با کیفیت آماده می سازد.
دستگاه سورتینگ کشمش صنعتی که در ابعاد بزرگ ساخته می شود توانایی سورت حدود 4 تا 5 تن کشمش در ساعت را دارا می باشد که این ظرفیت عملکرد مطلوبی می باشد.

کشمش دستگاه سورتینگ

مشخصات و قیمت دستگاه سورتینگ برنج، کلزا و کینوا

دستگاه سورتینگ برنج نیز از دستگاه های سورت لیزری یا رنگی می باشد که پس از اینکه اجسام خارجی موجود در برنج گرفته شده آن را از لحاظ رنگ مورد بررسی قرار می دهد .
برنج های نامرغوبی که به رنگ های سیاه، قرمز یا زرد در بین دانه ها دیده می شود به وسیله چشم الکترونیک تشخیص داده و آن ها را جداسازی می نماید.
در مرحله بعد برنج از لحاظ سایز سورت شده و برنج های نیم دانه و شکسته از بین دانه های سالم جدا می گردد تا برنج یک دست و خوش پخت برای بسته بندی نهایی آماده گردد.
برخی از انواع دستگاه سورتینگ برنج برای سورت دیگر غلات و کلزا و کینوا نیز به کار می روند و توانایی سورت با کیفیت دانه های ریز را دارا می باشند.
قیمت دستگاه سورتینگ برنج در انواع مختلف و ابعاد گوناگون با تعداد کانال های مختلف متفاوت می باشد و برای اطلاع از قیمت به روز دستگاه سورتینگ مد نظر باید به سایت فروش مراجعه کرده و یا از طریق تماس تلفنی اطلاعات لازم را کسب نمود.

قیمت دستگاه سورتینگ برنج

دستگاه دمگیر کشمش چیست و چگونه عمل میکند؟

انگور وقتی خشک شده و تبدیل به کشمش می شود دارای دم های چوبی می باشد که به آن چسبیده است و به راحتی جدا نمی گردد.
گاهی اوقات برای آن که کشمش داخل آجیل ظاهر زیباتری داشته باشد، راحت تر برای مصرف در غذا استفاده شود و برای بسته بندی با کیفیت تر و صادراتی آماده شود لازم است دم های آن گرفته شود.
این کار به وسیله دست امکان پذیر نیست و زمان و انرژی زیادی باید صرف آن گردد.
از این رو وجود دستگاه دمگیر کشمش ضروری احساس می شود و تولید کنندگان دستگاه های صنعتی نیز به فکر آن بوده و دستگاه مخصوص این کار را تولید و عرضه نموده اند.
این دستگاه عمل دمگیری را اتوماتیک و به وسیله چرخش کشمش ها حول محور دستگاه و با استفاده از نیروی گریز از مرکز انجام می دهد .
ظرفیت دستگاه دمگیر کشمش حدود 300 تا 500 کیلو در ساعت می باشد.

دستگاه دمگیر کشمش

تکنولوژی و ظرفیت دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات برای سورت انواع حبوبات از جمله ماش ، عدس، لپه، نخود و لوبیا و دیگر دانه های خوراکی استفاده می شود و با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا عمل سورت با کیفیت بسیار عالی انجام می دهد.
دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات دارای بخش غبارگیری و پولیش حبوبات نیز می باشد که سبب براق شدن سطح حبوبات و جلوه بهتر آن ها می گردد.
همچنین انواع حبوبات را از لحاظ اندازه درجه بندی کرده و برای بسته بندی یکنواخت و یک دست آماده می سازد.
استفاده از لیزر در سورتینگ حبوبات سبب شده است که حبوبات را از لحاظ معیار هایی که با چشم قابل رؤیت نیستند را مورد بررسی و جداسازی قرار دهد و سورت به صورت صد در صد انجام گیرد.
دستگاه سورتینگ لیزری با توجه به تعداد کانال ها و ابعاد آن دارای ظرفیت های متغیری می باشد و تعداد کانال های بیشتر سرعت تولید را بیشتر کرده و در هر ساعت چند تن از محصولات سورتینگ می گردد.

تکنولوژی دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

ضرورت وجود دستگاه شستشوی کشمش در خط تولید

خط تولید کشمش نیازمند دستگاه های مختلفی از جمله دستگاه شستشو، خشک کن، نوارنقاله، بالابر، بوجاری، دم گیر و کیسه پر کن و دستگاه دوخت می باشد.
وجود هر کدام از این دستگاه ها در تولید و بسته بندی کشمش ضروری می باشد و هر کدام وظیفه ای مخصوص را بر عهده دارند.
از آن جایی که انگور ها قبل از اینکه به کشمش تبدیل شوند در حین جمع آوری ممکن است از درخت روی زمین ریخته شوند و تا خشک شدن به صورت کامل مسیر طولانی را طی می کنند که شاید بهداشتی نباشد.
ضمن آن کشمش گرد و خاک زیادی به خود گرفته و ممکن است همراه با شن باشد شستشوی کشمش قبل از بسته بندی آن امری ضروری به منظور رعایت بهداشت می باشد.
دستگاه شستشوی کشمش شامل حوضچه یا وان بزرگی می باشد که کشمش ها در آن داخل آب قرارگرفته و پس از ته نشیدن سنگریزه و شن ها بر روی نوار استیل آبکشی قرار گرفته و به وسیله دوش های مخصوص مورد آبکشی قرار گرفته و سپس به سمت دستگاه خشک کن هدایت می گیرد.

دستگاه شستشو کشمش

قیمت انواع دستگاه سورتینگ کشمش چقدر میباشد؟

از آن جایی که دستگاه سورتینگ کشمش از انواع دستگاه های رنگی و پیشرفته می باشد و در ابعاد بزرگ صنعتی تولید می شود، قیمت آن نیز نسبت به دیگر انواع دستگاه های سورتینگ بیشتر می باشد.
دستگاه سورتینگ کشمش مجهز به بخش های شستشو، خشک کن، نوار نقاله ، دوربین های قوی و صفحه نمایش لمسی می باشد که کلیه تنظیمات دستگاه نیز به صورت کامپیوتری انجام شده است.
این دستگاه کار خود را به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به نیروی انسانی انجام می دهد، فقط کافی است عکس کشمش مورد نظر به دستگاه داده شده و خصوصیات آن برایش تعریف شود.
اگر تمایل به تهیه و خرید دستگاه  سورتینگ کشمش دارید، می توانید انواع آن در ابعاد مختلف را داخل سایت مشاهده کرده و با توجه به ظرفیت تولیدی که در نظر دارید دستگاه مناسب را برگزینید.
قیمت دستگاه سورتینگ کشمش همراه با سایر مشخصات داخل سایت درج شده است.

 

قیمت دستگاه سورتینگ کشمش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی با سیستم اپتیک بسیار دقیق و قوی در ابعاد و …