صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت ریلی / قیمت دستگاه دوخت ریلی حرارتی زمستان97

قیمت دستگاه دوخت ریلی حرارتی زمستان97

قیمت دستگاه دوخت ریلی حرارتی زمستان 97 به دلیل استقبال خوب مشتریان ما کاهش پیدا کرد و خرید آن هم به صورت عمده و هم به صورت تک انجام می شود. دستگاه دوخت ریلی حرارتی ریلی یکی از انواع پر فروش دستگاه های ماست که با حرارت دو لایه ی نایلون پلاستیکی را به هم دوخت می زند.

دستگاه دوخت ریلی

انواع دستگاه دوخت ریلی حرارتی :

دستگاه دوخت ریلی حرارتی عمودی

دستگاه دوخت ریلی حرارتی افقی

دستگاه دوخت ریلی حرارتی رومیزی

ویژگی های دستگاه دوخت ریلی حرارتی:

دستگاه دوخت ریلی حرارتی دارای المنت هایی است که پس از چند دقیقه بعد از وصل کردن دستگاه به برق داغ می شود. کافی است اهرم دستگاه دوخت را پس از قرار دادن پلاستیک روی جایگاه مخصوصش پایین بیاورید تا پس از چند ثانیه دو لایه پلاستیک در امتداد خط دوخت پرس شود.

دستگاه دوخت ریلی حرارتی یکی از انواع دستگاه های دوخت دستی است که در کارگاه های صنعتی، تولید کنندگان مواد غذایی، عطاری ها، فروشگاه ها و حتی در خانه ها برای بسته بندی انواعی از مواد استفاده میشود.

به علت اینکه عمدتا از پلاستیک برای بسته بندی استفاده می شود، این دستگاه جز پرفروش ترین دستگاه های بسته بندی صنعتی و خانگی است. دوخت ریلی به علت سرعت و کیفیت بالا در بسته بندی، گزینه ی مناسبی برای بسته بندی های خانگی و صنعتی است.

دستگاه دوخت ریلی

دستگاه دوخت ریلی حرارتی همراه با تاریخ زن

در صورت درخواست مشتریان این امکان وجود دارد که تاریخ زن نیز روی دستگاه نصب شود. تاریخ زن روی دستگاه پس از بسته بندی کردن بسته مشخصات بسته مثل تاریخ انقضا و تاریخ تولید و موارد دیگر را به فارسی یا انگلیسی روی آن درج می کند.

دستگاه دوخت ریلی حرارتی یکی از دستگاه های متوسط قیمت در بین دستگاه های بسته بندی صنعتی و خانگی است. با تماس با مسئول فروش دستگاه ها می توانید در مورد دستگاه مشاوره بگیرید.

دستگاه دوخت ریلی حرارتی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

کیفیت بسته بندی با دستگاه دوخت متالایز

قیمت فروش دستگاه دوخت ریلی افقی و عمودی در بازار

قیمت فروش دستگاه دوخت ریلی افقی و عمودی در بازار با توجه به در نظر …