صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / قیمت انواع دستگاه سورتینگ در بازار

قیمت انواع دستگاه سورتینگ در بازار

انواع دستگاه سورتینگ

قیمت انواع دستگاه سورتینگ علاوه بر سایز ظرفیت و قابلیت های دستگاه به مارک دستگاه بستگی داشته و با تعرفه های گوناگونی در بازار عرضه می شود. لذا برای دریافت قیمت انواع تجهیزات سورتینگ و خرید آن می توان از مراکز معتبر و سایت های اینترنتی کمک گرفت.

انواع دستگاه سورتینگ موجود در بازار

سورتینگ به عملیاتی گفته می شود که طی آن اجسام خارجی و ضایعات انواع محصولات از جمله آجیل، بذر ها، خشکبار، حبوبات، میوه و سبزیجات از آن ها جداسازی شده و محصولات نیز از لحاظ شکل، اندازه یا رنگ درجه بندی می گردند.
امروزه عمل سورتینگ به وسیله دستگاه های خاص سورتینگ انجام می گیرد که این کار را با دقت فراوان و سرعتی بالا انجام می دهند.
انواع دستگاه سورتینگ موجود در بازار اساس اصلی کار آن ها یکی می باشد و تنها در جزئیات با یکدیگر تفاوت دارند.
دستگاه سورتینگ در انواع صنعتی، خانگی، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک، سورتینگ مخصوص میوه، حبوبات یا بذرها و سورتینگ لیزری و رنگی تولید و به بازار عرضه شده اند.
کیفیت سورتینگ تمام دستگاه ها یکی و عالی می باشد و تنها در سرعت و ظرفیت تولید متفاوت می باشند و همچنین هر کدام بر اساس نوع محصول ارائه شده ساختار را بررسی و تفکیک می نمایند.

انواع دستگاه سورتینگ

تفاوت دستگاه سورتینگ خانگی و صنعتی

همان طور که گفته شد دستگاه سورتینگ به دو نوع خانگی و صنعتی تقسیم می گردد.
دستگاه سورتینگ خانگی همان طور که از اسمش مشخص است با شرایطی تولید شده است که مناسب اشتغال های خانگی و کوچک می باشد.
این دستگاه در ابعاد کوچکتر ساخته شده که به آسانی قابل حمل و جابجایی می باشد.
همچنین دستگاه سورتینگ خانگی دارای ظرفیت تولید کمی می باشد و سرعت تولید آن به اندازه ای است که نیاز مشاغل کوچک را برآورده سازد. برق مصرفی این دستگاه نیز تک فاز است که تمامی خانه ها دارای این نوع برق می باشند.
اما دستگاه سورتینگ صنعتی در اندازه های بزرگ ساخته شده و معمولا با برق سه فاز نیز کار می کند.
این دستگاه های غول پیکر صنعتی ظرفیت سورت روزانه چندین تن از محصولات را دارا می باشند و با کیفیت و دقت بالایی این کار را انجام می دهند.
مقدار فضایی که این دستگاه ها اشغال می کنند به هیچ وجه مناسب کارگاه های کوچک یا کار در منزل نمی باشد.

دستگاه سورتینگ خانگی

دستگاه سورتینگ کوچک فقط برای مصرف خانگی مناسب است

دستگاه های سورتینگ در ابعاد کوچک و بزرگ تولید می گردند و وزن آن ها نیز متفاوت می باشد.
دستگاه سورتینگ کوچک به راحتی قابل انتقال از مکانی به مکان دیگر می باشد و این مزیت باعث می شود علاوه بر مصارف خانگی فروشگاه ها، کارگاه های کوچک و حتی کشاورزان درنزدیکی مزرعه خود بتوانند از آن استفاده نمایند.
دستگاه سورتینگ کوچک آلودگی صوتی کمی ایجاد کرده و از این لحاظ خوب است که مزاحمتی برای زندگی دیگران به وجود نمی آورد و در هر فضایی می توان آن را به کار برد.
این دستگاه ها برای مشاغل ابتدایی مناسب هستند که ظرفیت بالای تولید را انتظار ندارند.
کیفیت بالای سورت دستگاه کوچک سورتینگ محبوبیت بسیاری برای آن به ارمغان آورده است، چرا که با کمترین درصد خطایی انواع محصولات را سورت می کند.
برای کسانی که بودجه کمی برای تهیه دستگاه دارند قیمت پایین این دستگاه بسیار رضایت بخش می باشد.

دستگاه سورتر کوچک

کاربا دستگاه سورتینگ سخت است؟

دستگاه سورتینگ در انواع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید و راهی بازار فروش شده است.
کاربری هر دو نوع دستگاه سورتینگ آسان بوده و هیچ نوع پیچیدگی ندارد.
در دستگاه های سورتینگ نیمه اتوماتیک بخشی از مراحل سورتینگ مانند بازبینی و جدا کردن محصولات خراب و ضایعات باید به وسیله نیروی انسانی صورت گردد.
در دستگاه های سورتینگ لیزری که عملکرد دستگاه کاملا اتوماتیک و کامپیوتری می باشد و همین قدر که با کار با نرم افزار آشنایی پیدا کنید، دستگاه را تنظیم و مقدار وزن مطلوب و طیف رنگی مورد نظر را برای آن تعریف کرده و بقیه مراحل به صورت خودکار توسط دستگاه انجام می گیرد و فقط نظارت کلی بر کار دستگاه لازم می باشد.
به طوری کار با دستگاه سورتینگ سخت نیست و نیاز به آموزش یا مهارت خاصی ندارد و همان توضیحاتی که نصاب دستگاه برای کار با دستگاه می دهد کافی می باشد و در صورتی که سوال یا مشکلی نیز در روند کار با دستگاه پیش آید می توان با شرکت فروش دستگاه تماس حاصل کرده و کارشناسان فروش آماده پاسخگویی می باشند.

 

دستگاه سورتینگ لیزری

قیمت انواع دستگاه سورتینگ

فروش انواع دستگاه سورتینگ به صورت حضوری و آنلاین صورت می گیرد.
معمولا فروش به صورت اینترنتی بدون واسطه و توسط نمایندگی ها صورت می گیرد، بنابراین قیمت انواع دستگاه سورتینگ به صورت اینترنتی مناسب می باشد و سود های هنگفت دلالی بر روی آن ها کشیده نشده است.
برای خرید حضوری امکان تست ومشاهده نحوه کار دستگاه ها در کارخانجات مصرف کننده وجود دارد. اما در خرید اینترنتی نیز با مشاهده آپارات هایی که از کار دستگاه ها آماده شده و در سایت قرار داده شده به خوبی می توانید عملکرد دستگاه های مختلف را ببینید و با آن ها آشنا شوید.
لیست قیمت انواع دستگاه سورتینگ به همراه مشخصات فنی دستگاه مانند ابعادٰ، ولتاژ،ظرفیت تولید و جنس قطعات در داخل سایت آورده شده و مشتریان محترم با مقایسه انواع دستگاه ها با یکدیگر و با توجه به نیاز کاری خود می توانند دستگاه مناسب را انتخاب کرده و سفارش دهند.

لیست فروش دستگاه سورتینگ

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی با سیستم اپتیک بسیار دقیق و قوی در ابعاد و …