صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پدالی / قیمت دستگاه دوخت پدالی ایرانی + ارزان

قیمت دستگاه دوخت پدالی ایرانی + ارزان

قیمت دستگاه دوخت پدالی ایرانی

قیمت دستگاه دوخت پدالی ایرانی نسب به نمونه های وارداتی بسیار ارزان تر و با کیفیت بالا تهیه شده از بهترین قطعات در ابعاد مختلف با عملکرد بسیار خوبی به بازار عرضه شده است.

معرفی دستگاه دوخت پدالی 1متری و فک برنجی

همانطور که می دانید دستگه های دوخت پدالی دارای ابعاد های مختلفی می باشند که از ابعاد های زیر یک متر که بسیار کوچک هستند شروع شده تا دستگاه های بسیار بزرگ که مناسب برای مکان های بزرگ می باشند.
دستگاه های پدالی 1 متری یکی از ابعاد های دستگاه های دوخت پدالی می باشد که طول این دستگاه به یک متر می رسد و فقط تا یک متری می تواند بسته های پلاستیکی را بسته بندی نمایید.
این دستگاه توسط نیروی پدال و فک برنجی دستگاه عمل می کند که با فشردن فک برنجی بر روی پلاستیک و ایجاد حرارت پلاستیک ها به یک دیگر دوخت خواهند شد.
دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی 1 متری مناسب مشاغل خانگی و فروشگاه ها می باشند این دستگاه ها جای زیادی نمی گیرد اما عملکرد نسبتا خوبی را برای دوخت بسته بندی هایی که انبوه نمی باشند دارند.

معرفی دستگاه دوخت پدالی 1متری و فک برنجی

کدام مدل دستگاه دوخت درب پلاستیک مناسب اشتغال خانگی ست؟

دستگاه های دوخت پلاستیک و دوخت درب پلاستیک های بسته بندی بسیار تنوع بالایی از نظر مدل کارکرد ، اندازه و شیوه کاری خود دارند.
هر کدام از این دستگاه ها برای مشاغل های مختلف متفاوت بوده و بر اساس مکان و یا تعداد دوختی که باید در طول روز بزنند متفاوت می باشد و باید حتما میزان نیاز به این دستگاه را قبل از تهیه دستگاه بسنجند.
برای مشاغل خانگی و بسته بندی محصولات که درون پاکت های پلاستیکی ریخته می شوند از دستگاه های خانگی دوخت پلاستیک استفاده می شود.
برای استفاده بهتر از دستگاه های دوخت برای مشاغل خانگی و محدود بودن مکان خانه بهتر است از دستگاه هایی استفاده شود که ابعاد کوچک تری دارند و بهترین گزینه دستگاه های دوخت پدالی و دستگاه دستی می باشد.
برای دیدن انواع مختلف دستگاه های دوخت پلاستیک که مناسب مشاغل خانگی می باشد و می توانید نیاز افرادی که به بسته بندی بسته ها در خانه می پردازند می توانید با کارشناسان ما که شماره های آن ها در سایت موجود است تماس بگیرید.

کدام مدل دستگاه دوخت درب پلاستیک مناسب اشتغال خانگی ست؟

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی ایرانی

دستگاه های دوخت پلاستیک هم به صورت وارداتی از کشور های دیگر به ایران وارد شده و همین طور تولیدات داخل کشور ایران می باشد.
در ایران این دستگاه ها در مدل های مختلفی از جمله دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی، دستگاه دوخت پلاستیک فرکانسی، دستگاه دوخت پرس حرارتی و دستگاه دوخت دستی می باشند.
قیمت دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی ایرانی  نسبت به دستگاه های خارجی به دلیل دست به دست نشدن دستگاه ها و وجود نداشتن واسطه های زیادی برای فروش دستگاه های پدالی ایرانی از قیمت کمتری بر خوردار می باشند.
کیفی این دستگاه ها بر اساس شرکت های سازنده ای که دارند کمی متفاوت می باشد.
یکی از عامل های تعیین قیمت دستگاه های پدالی ابعاد آنها می باشد.
برای اطلاع بیشتر از قیمت دستگاه های دوخت پدالی ساخت کشور ایران می توانید به سایت های فروش این دستگاه ها که سایت های ایرانی می باشند مراجعه نموده و انواعی از آن ها را ببینید.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک پدالی ایرانی

دستگاه دوخت نایلون حبابدار چگونه عمل میکند؟

نایلون های حبابدار پلاستیک هایی می باشند که بر روی آن ها حباب هایی از جنس خود پلاستیک وجود دارد و داخل آن ها هوا موجود می باشد.
این نایلون ها بسیار نرم بوده و برای جلوگیری از ضربه به وسایلی که درون آن ها بسته بندی می شود مناسب می باشد.
برای دوخت این پلاستیک های حبابدار از دستگاه های دوخت پلاستیک ریلی استفاده می کنند.
دستگاه های دوخت پلاستیک ریلی با عملکردی که دارد می تواند نایلون های حبابدار را به یک دیگر با سرعت بالایی دوخت زده و تحویل دهد.
کار این دستگاه به صورتی می باشد که می تواند با سرعت بسیار بالایی عمل دوخت پلاستیک های حباب دار را انجام دهد.
دستگاه دوخت پلاستیک ریلی در اندازه های مختلف می باشد که با در نظر گرفتن میزان محیط شغل خود می توانید این دستگاه ها را تهیه و خریداری کنید.

دستگاه دوخت نایلون حبابدار چگونه عمل میکند؟

دستگاه دوخت های فرنکانس چیست؟

دستگاه های دوخت شیوه های مختلفی برای دوخت زدن پلاستیک ها دارند که از نظر کیفیت و سرعت این دستگاه ها با هم دیگرتفاوت دارند.
دستگاه های دوخت پلاستیک که توسط فراکانس کار می کنند یکی از با کیفیت ترین و دقیق ترین دستگاه های دوخت پلاستیک بوده که می توانند با سرعت بالایی دوخت پلاستیک را انجام دهد.
این دستگاه های دوخت پلاستیک توسط فرکانس های فراصوت و با انرژی فراصوت عمل می کند و می توان بر روی ملوکول های پلاستیک ها تاثیر بگذارد و فشاری که توسط فرکانس آن ها رار با یکدیگر حل می کند و به یک دیگر دوخت می زند.
دستگاه های فرنکاس دوخت پلاستیک به دلیل تکنولوژی باکیفیتی که دارند می توانند با سرعت و کیفیت بالا دوخت پلاستیک ها را یکی پس از دیگری دوخت بزنند. قیمت این دستگاه ها نسبت به دیگر دستگاه هایی که برای دوخت پلاستیک تولیدمی شود بالا تر می باشد.

دستگاه دوخت های فرنکانس

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی قیمت مناسب

فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی قیمت مناسب

فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی به صورت مستقیم با قیمت های مناسب از طریق سایت …