صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه برش / لیست قیمت انواع دستگاه برش گونی پلاستیکی

لیست قیمت انواع دستگاه برش گونی پلاستیکی

لیست قیمت انواع دستگاه برش گونی پلاستیکی را مجموعه ها و سایت های مختلف با در نظر گرفتن کیفیت مدل دستگاه ظرفیت ابعاد و سایز اعلام نموده تا بدین طریق همکاری بهتر و شرایط مناسب تری را برای خریداران فراهم سازند.

مشخصات دستگاه برش گونی

دستگاه های برش گونی یکی از دستگاه های کاربردی می باشد که امروزه که صنعت بسته بندی در بین مردم بسیار رایج شده است ضروری بودن خود را بیشتر نشان می دهد.
به وسیله این دستگاه رول های گونی پلاستیکی یا پارچه ای در اندازه های مناسب برش خورده تا برای مراحل بعدی و دوخت آماده گردد.
دستگاه برش گونی بر حسب این که از کدام یک از انواع پنوماتیک، پدالی، دستی یا اتوماتیک باشد دارای سیستم عملکردی متفاوت می باشد.
اما نتیجه کار یکی بوده و آن هم آماده کردن گونی برای بسته بندی و نگهداری مواد مختلف است.
دستگاه های برش گونی دارای سیم های برش نازکی می باشند که به وسیله حرارت با سرعت بالایی گونی را برش داده بدون آن که لب های گونی ریشه ریشه شده و در تمیز ترین حالت گونی برش خورده را تحویل می دهد.
این دستگاه ها بر حسب سرعت و اندازه در مشاغل خانگی و صنعتی استفاده می گردند.

مشخصات دستگاه برش گونی

عملکرد دستگاه برش گونی پنوماتیک

دستگاه برش گونی پنوماتیک یکی از انواع دستگاه برش گونی می باشد که نام دیگر آن دستگاه برش بادی است، این دستگاه دارای پمپ باد می باشد. سیستم عملکرد دستگاه برش گونی پنوماتیک بدین صورت است که پمپ باد دستگاه با ایجاد هوای فشرده و راندن آن به سمت جک های دستگاه نیرو و قدرت فراوانی ایجاد می نماید.
جک های بادی با قدرت فراوان سبب می شوند اهرم یا سیم برش دستگاه با فشار زیادی بر روی لایه های گونی قرار گرفته در زیر دستگاه فرود آمده و آن را به سادگی برش دهد.
از آن جایی قدرت برش دستگاه پنوماتیک زیاد است گونی های ضخیم و یا حتی چند لایه گونی را به صورت همزمان با این دستگاه می توان برش داد که سبب بالا رفتن سرعت تولید و همچنین ظرفیت بالای تولید می گردد.
بنابراین از این دستگاه در بخش ها و کارخانجات صنعتی برای تولید کیسه و گونی ها در جنس های مختلف استفاده می گردد.

عملکرد دستگاه برش گونی پنوماتیک

ارائه انواع دستگاه برش گونی با قیمت مناسب

برای خرید جدیدترین مدل دستگاه برش گونی در انواع مختلف که بسیار مجهز و پیشرفته می باشد می توانید به فروشگاه آنلاین عرضه دستگاه های ما رجوع کنید.
ما در سایت فروش خود انواع دستگاه برش را با قیمت مناسب عرضه می نماییم.
خریداران گرامی و صاحبان مشاغل با توجه به نیاز و شرایط کاری خود می توانند دستگاه متناسب را با مناسب ترین قیمت از سایت فروش انتخاب نمایند.
در صورت نیاز به راهنمایی و مشاوره برای انتخاب و خرید دستگاه مناسب می توان به صورت آنلاین یا تلفنی با کارشناسان فروش در ارتباط بوده و دستگاهی ایده آل را خریداری نمود.
دستگاه های ارائه شده دارای استانداردهای لازم و ضمانت نامه می باشند . بعد از خرید نیز تا مدت ها می توان از خدمات پشتیبانی دستگاه ها استفاده نمود.
قطعات لازم برای دستگاه های ارائه شده نیز در شرکت همواره در دسترس بوده و حتی به صورت آنلاین نیز می توان آن ها را تهیه نمود.

ارائه انواع دستگاه برش گونی با قیمت مناسب

تفاوت دستگاه برش گونی پلاستیکی دستی و اتوماتیک

دستگاه برش گونی پلاستیکی در مدل های مختلف از جمله دستگاه دستی و دستگاه اتوماتیک برش گونی پلاستیکی می باشند.
این دستگاه ها از نظر کار کرد و کارایی که دارند با یک دیگر متفاوت می باشند و دستگاه های دستی برش گونی سرعت و ظرفیت کمتری برای دوخت دارند.
اما دستگاه های اتوماتیک با سرعت بالایی می توانند به دوختن گونی های پلاستیکی بپردازند.
دستگاه های برش و دوخت گونی پلاستیکی دستی اندازه و ابعاد کمتری داشته و می تواند در فضاهای کمتری جای بگیرند که این دستگاه های دستی به دلیل اندازه و کارایی کمتری که دارند بسیار مناسب برای مشاغل خانگی بوده و یا می توان از آن ها در فروشگاه ها و کارگاه ها استفاده نمود.
دستگاه های برش گونی اتوماتیک نسبت به دستگاه های دستی از اندازه و سرعت بسیار بالا تری برخوردار بوده و از این دستگاه ها در کارخانه ها برای تولیدات و برش های انبوه استفاده می کنند که قیمت آن ها از دستگاه های برش گونی دستی بیشتر می باشند.

تفاوت دستگاه برش گونی پلاستیکی دستی و اتوماتیک

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه برش رول به رول نایلون

قیمت جدید ترین دستگاه برش رول به رول نایلون

قیمت جدید ترین دستگاه برش رول به رول نایلون را می توان با مراجعه به …