صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت ریلی / قیمت آنلاین دستگاه دوخت پلاستیک ریلی تهران

قیمت آنلاین دستگاه دوخت پلاستیک ریلی تهران

قیمت آنلاین خرید دستگاه دوخت پلاستیک ریلی تهران در محدوده ی دستگاه های با قیمت متوسط است. دستگاه های دوخت پلاستیک قیمت های مختلفی دارند که البته بسته به انتخاب مشتری تجهیزات دیگری مثل تاریخ زن نیز روی آن نصب می شود.

موارد استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک ریلی:

استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک ریلی طیف گسترده ای دارد و در انواع تولیدی ها، سوپر مارکت ها، بسته بندی مواد غذایی در منازل، عطاری ها، کارگاه های کوچک صنعتی استفاده می شود.

بسته بندی مواد گرانولی مثل حبوبات، ادویه جات، سبزی، پفک، پاپ کرن، چای، آجیل و تخمه در پوشش های پلاستیکی انجام می شود و در بعضی موارد اگر خوب انجام نگیرد باعث خراب شدن و فاسد شدن مواد داخل آن می شود.

در عطاری ها، مغازه ها، کارگاه های تولیدی لازم است بسته بندی مواد به سرعت و با کیفیت انجام بگیرد، دستگاه دوخت پلاستیک ریلی در این موارد این نیاز را مرتفع می کند.

دستگاه دوخت ریلی پلاستیک

 

طرز کار دستگاه دوخت پلاستیک ریلی:

پس از اینکه پلاستیک را پر کردید باید آن را از سمتی که می خواهید دوخت بزنید روی ریل دستگاه قرار دهید. با حرکت ریل پلاستیک در امتدادی که قرار گرفته دوخته می شود. بسته با عبور از روبروی دهانه دوخت و کانوایر متحرک آن به راحتی دوخت می شود.

قیمت دستگاه دوخت پلاستیک با توجه به کاربرد آسان و سرعت و زمان کوتاه بسته بندی بسیار پایین است که قابل استفاده در سه شیفت در کارگاه های صنعتی می باشد.

یکی از مزایای استفاده از دستگاه دوخت پلاستیک ریلی نیاز نداشتن به میز کار و البته اندازه ی کوچک آن است. بسته های محصولات با قرار گرفتن روی ریل دستگاه یکی پس از دیگری بسته بندی می شوند.

امکان نصب دستگاه تاریخ زن روی باعث شده نیاز مشتریان در درج تاریخ انقضا و تولید روی بسته مرتفع شود و همزمان با بسته بندی کردن بتوانند این موارد را نیز ثبت کنند.

پلاستیک دستگاه دوخت

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه پرس بسته بندی پلاستیک دستی + اتوماتیک

لیست قیمت انواع دستگاه دوخت ریلی نایلون

دستگاه دوخت ریلی نایلون در مدل های افقی عمودی ولومی ایستاده که به صورت نیمه …