صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / فروش دستگاه سورتینگ رنگی انواع مغز پسته

فروش دستگاه سورتینگ رنگی انواع مغز پسته

دستگاه سورتینگ رنگی انواع مغز پسته از طرف تولید کنندگان پسته در کرمان، رفسنجان و قم سفارش می شود. شرکت های سازنده ی ماشین آلات صنعتی در طی یکی دو سال اخیر شروع به فروش دستگاه سورتینگ رنگی انواع مغز پسته کرده اند. این دستگاه یکی از پیشرفته ترین دستگاه هاست که البته جز پر فروش ترین ها نیز محسوب می شود.

دستگاه سورتینگ رنگی پسته

انواع مغز پسته در چه مواردی استفاده می شود؟

بد نیست که در مورد انواع مغز پسته اطلاعاتی داشته باشید و پس از آن دستگاه سورتینگ رنگی انواع مغز پسته را خدمتتان معرفی کنیم.

مغز پسته ی سبز: مغز پسته ی سبز به دلیل رنگ سبز دلنشینی که دارد در موارد زیادی استفاده می شود و مصرف های گوناگونی دارد مثلا در شیرینی فروشی ها برای تزئین شیرینی استفاده می شود.

مغز پسته ی کال: مغز پسته ی کال با وجود نارس بودن، گرانترین و بهترین نوع مغز پسته از نظر طعم و رنگ است.

مغز دندانه ی پسته: این نوع مغز پسته پس از خارج کردن پسته از پوسته ی آن ایجاد می شود که معمولا همراه با پوسته های سخت ان هستند. که اندازه ی آن بین 3 تا 5 میلی متر است. مصرف مغز دندانه ی پسته در پودر کردن پسته برای کارگاه های شیرینی پزی است.

مغز دهن بست: این نوع مغز پسته که کامل ترین شکل مغز پسته است در صادرات،خشکبار فروشی ها، گز و سوهان پزی مصرف دارد.

دستگاه رنگی سورتینگ پسته

 

دستگاه سورتینگ رنگی انواع مغز پسته:

باتوجه به توضیحاتی که در بالا در مورد انواع مغز پسته دادیم، برای تولید کنندگان پسته اهمیت دارد که مغز پسته را از نظر اندازه و رنگ یا خراب بودن و سالم بودن طبقه بندی کنند و هر نوع را به خریدار خاص خود بفروشند.

همچنین پسته یکی از محصولاتی است که همراه با پوسته چیده می شود. بنابراین سورت و جدا کردن آن از پوسته هایشان در قیمت گذاری محصول موثر است و اگر عمل سورتینگ با کیفیت بالایی انجام شود محصول پسته ی تولیدی شما را در رده بهترین تولیدات قرار می دهد.

دستگاه سورتینگ رنگی انواع مغز پسته جدا سازی دانه های پسته از نظر اندازه، رنگ، رسیده یا کال بودن، دربسته بودن پسته را انجام می دهد و کمک شایانی در کاهش هزینه های مربوط به تولید مثل استخدام کارگر، افزایش کیفیت فرایند سورتینگ و بالا بردن سرعت ان می کند.

در ضمن باید خدمتتان عرض کنم دستگاه سورتینگ رنگی انواع مغز پسته علاوه بر پسته سورتینگ تخمه آفتابگردان، تخمه هندوانه، بادام، مغز گردو و مغز فندق هم انجام می دهد.

دستگاه سورتینگ مغز پسته رنگی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ کشمش

دستگاه سورتینگ کشمش با تکنولوژی مدرن

دستگاه سورتینگ کشمش با بهره گیری از کلیه ی تکنولوژی های مدرن دوربین های با …