صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بسته بندی / قیمت دستگاه بسته بندی در انواع مختلف همراه با لوازم یدکی

قیمت دستگاه بسته بندی در انواع مختلف همراه با لوازم یدکی

قیمت دستگاه بسته بندی در انواع مختلف همراه با لوازم یدکی

دستگاه پرس حرارتی بسته بندی در انواع مختلف به فروش می رسد که دستگاه پدالی یکی از انواع کاربردی دستگاه با قیمت ارزان می باشد این دستگاه به علت قابلیت ها و مزیت های خاص هم به عنوان دستگاه خانگی و هم به عنوان دستگاه صنعتی استفاده می شود در بازار فروش دستگاه های دوخت پلاستیک دست دوم نیز با قیمت مناسب موجود می باشند .

قیمت دستگاه پرس بسته بندی پلاستیک پدالی با فک آلومینیومی

دستگاه دوخت پلاستیک پدالی که خود یکی از انواع دستگاه دوخت حرارتی می باشد دارای مدل های مختلفی است از ممکن است تک فک یا دو فک باشد .
این فک ها از جنس های تفلون ، آلومینیوم یا برنج می باشند .
تمامی انواع دستگاه های دوخت پدالی پلاستیک در صنایع مختلف غذایی ، قطعات الکترونیک ، شیمیایی و کارخانجات گوناگون برای بسته بندی به کار می روند .
دستگاه دوخت پدالی آلومینیومی توانایی دوخت انواع جنس پلاسیک بسته بندی سلفون ، متالایز و فویل آلومینیومی را دارا می باشد و دستگاهی سبک و پرکاربرد است .
قیمت دستگاه پرس بسته بندی پلاستیک پدالی آلومینیومی بستگی به مدل آن دارد که از نوع ساده یا کاتردار باشد ، اغلب دستگاه های کاتر دار گران تر می باشند .
از این دستگاه های پدالی به راحتی می توان در کارگاه ها و تولیدی های کوچک استفاده کرد و سرعت کافی برای حجم تولید آن ها را دارا می باشند .

قیمت دستگاه پرس بسته بندی پلاستیک پدالی با فک آلومینیومی

بازار فروش دستگاه پرس پلاستیک دست دوم

از آن جایی که صنعت بسته بندی در کشور رواج بسیاری یافته است و اکثر مواد به صورت وکیوم و بسته بندی شده به فروش می رسند بازار فروش دستگاه های پرس پلاستیک بسیار داغ می باشد که در این میان دستگاه پرس پلاستیک دست دوم نیز خرید و فروش می شود .
دستگاه های پرس پلاستیک دست دوم گاهی توسط کارخانجات بسته بندی به دلیل تغییر شغل به فروش می رسند و گاهی نیز تعویض دستگاه ها به دلیل افزایش حجم تولید و ارتقای دستگاه ها انجام می گیرد .
خرید دستگاه های دوخت پلاستیک دست دوم نیز به دلیل ارزان بودن به صرفه می باشد و مناسب کسانی می باشد که برای تهیه دستگاه های نو بودجه کافی در اختیار ندارند .
اما برای دستگاه های دست دوم نیز باید سعی شود آن را از مراکز معتبر خریداری کرد تا از سالم بودن دستگاه مطمئن باشید ، این مراکز سلامت دستگاه های دست دوم خود را تضمین می نمایند .

دستگاه دوخت پلاستیک ارزان برای چه کاربردی مناسب است؟

دستگاه های دوخت پلاستیک دارای انواع و مدل های مختلف خانگی و صنعتی می باشند که کارایی و قیمت آن ها نیز با یکدیگر متفاوت است .
اغلب دستگاه های دوخت خانگی و دستی جزء دستگاه دوخت پلاستیک ارزان محسوب می شوند و با قیمت کمی می توان آن ها را خریداری نمود .
دستگاه های دوخت پلاستیک ارزان را می توان در منزل ، رستوران ، مغازه یا مشاغل خانگی برای بسته بندی حبوبات ، نان و زعفران و آجیل به کار برد .
دستگاه های دوخت پلاستیک کوچک ارزان بسته بندی های کوچک را می توانند دوخت بزنند و انواع بزرگ دستگاه های دوخت دستی یک متری موجود می باشند که برای بسته بندی های بزرگتر کاربرد دارند .
دستگاه های دوخت پلاستیک پدالی ساده را نیز می توان جزء دستگاه های ارزان به شمار آورد که از آن ها در کارگاه ها و تولیدی برای بسته بندی محصولات مختلف با حجم تولید بیشتر می توان استفاده نمود .

دستگاه دوخت پلاستیک ارزان برای چه کاربردی مناسب است؟

لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک پدالی ایرانی

دستگاه های دوخت پلاستیک نیز مانند تمامی دستگاه  هنگام تعمیر نیاز به لوازم یدکی دارند .
برخی از لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک هنگام خرید با آنها عرضه می شود که می توان آچار های کوچک مخصوص ، روغن و المنت اضافه را نام برد .
دیگر لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک به هنگام نیاز باید تهیه و خریداری شود و این کار را می توان از طریق شرکت های تولید کننده ایرانی آن انجام داد تا قطعه اصلی را ارائه نمایند .
برای درمیان گذاشتن مشکل دستگاه های دوخت پلاستیک و تهیه لوازم یدکی مورد نیاز می توان با شرکت سازنده تماس تلفنی گرفت تا کارشناسان راهنمایی های لازم را  درباره آن به عمل بیاورند .
تمامی دستگاه های دوخت پلاستیک داخلی دارای خدمات پس از فروش بوده و مشاوران تا سال ها بعد از خرید آمادگی ارائه هر گونه راهنمایی و رفع نیاز مشتریان را دارند .

لوازم یدکی دستگاه دوخت پلاستیک پدالی ایرانی

میزان قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک دستی

دستگاه های دوخت پلاستیک در انواع مختلف دارای بخش های گوناگونی می باشند که المنت یکی از آن ها می باشد ، المنت بخش داخلی اما اصلی دستگاه های دوخت پلاست می باشد ، از آن جایی که این دستگاه ها دارای عملکرد حرارتی می باشند المنت تامین کننده این گرمای مورد نیاز است .
قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک بستگی به نوع و مقاومت آن دارد ، اغلب در دستگاه های دوخت پلاستیک دستی از المنت های میله ای استفاده می گردد که نسبت به المنت های کوره ای ساده تر ، کوچکتر و ارزان تر می باشند .
اندازه المنت دستگاه های دوخت دستی نیز بر اساس ابعاد دستگاه دوخت پلاستیک تعیین می گردند و هر چه دستگاه بزرگتر باشد المنت آن بزرگتر و در نتیجه گران تر نیز می باشد .
محدوده درجه حرارت المنت دستگاه ها به وسیله پیچ تایمر دستگاه تنظیم می گردد و برای پلاستیک های ضخیم که درجه حرارت بیشتری لازم است درجه در بالاترین قسمت قرار می گیرد .

میزان قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک دستی

کیفیت ساخت دستگاه پرس پلاستیک دستی داخلی

ساخت دستگاه پرس پلاستیک توسط شرکت های تولید کنده ایرانی با کیفیت بالایی انجام می گیرد ، این شرکت ها انواع مختلف دستگاه پرس دستی پلاستیک و پدالی را با استفاده از قطعات اولیه مرغوب تولید می نمایند و با قیمتی مناسب در اختیار نمایندگی های پخش محصولات قرار می دهند .
همچنین از طریق خرید اینترنتی می توان به سایت فروش شرکت های تولید کننده دستگاه های دوخت پلاستیک راه یافت و آن ها را بدون واسطه با قیمت ارزان خریداری کرد .
ثبت سفارش ساخت دستگاه ها نیز طبق نظر و سلیقه پذیرفته مشتری می شود .
برای مشاهده لیست انواع دستگاه های پرس پلاستیک موجود در سایت فروش می توانید با در اختیار داشتن اینترنت به آن مراجعه نموده و با مشصات فنی و ظاهری دستگاه ها آشنا شوید و در صورت نیاز آن را سفارش و خریداری کرد .
تمامی مدل های دستگاه ها دارای ضمانت نامه و خدمات پشتیبانی می باشند .

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

تولید جدیدترین دستگاه دوخت پلاستیک با کیفیت ممتاز | ارزان

تولید جدیدترین دستگاه دوخت پلاستیک با کیفیت ممتاز | ارزان

      جدیدترین دستگاه دوخت پلاستیک که با کیفیت ممتاز با لوازم درجه یک …