صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / قیمت دستگاه سورتینگ 100% خاکشیر رنگی لیزری

قیمت دستگاه سورتینگ 100% خاکشیر رنگی لیزری

قیمت دستگاه سورتینگ خاکشیر رنگی که بتواند به صورت 100% و لیزری یا همان اپتیک که چشمی نام فارسی آن می شود، چند است؟ چه مقدار سرمایه گذاری اولیه برای آن لازم است؟ پیش مقدمات خرید و سفارش چگونه خواهد بود؟

انواع مختلف دستگاه سورتینگ بر اساس کاربرد

دستگاه سورتینگ شامل: لیزری، وزنی، حجمی می باشد که برای مواد گرانولی مثل حبوبات و غلات و برخی میوه های کروی و استوانه ای و برای مواد پودری مثل نمک و برخی ادویه های پودری عطاری مورد بهره برداری قرار می گیرد. که شامل اتوماتیک و غیر اتوماتیک می باشد و با دستگاه های دیگر مثل نوار نقاله، پولیش، بالابر کاسه ای و z، بوجاری، خط بسته بندی تکمیل می گردد تا بتوان کارهای بهینه تری را به انجام رساند و با کاهش زمان سورت و دیگر مراحل روز به روز به حجم خرید و ارتباطات با مشتریان عمده و صادراتی افزوده گردد تا به سمت پیشرفت هر چه بیشتر تمایل نشان داده شود.
باید خاطر نشان ساخت که در حجم کمتر و خانگی نیز این امر امکان پذیر است و برخی مشاغل خانگی به این امور اختصاص یافته و اینگونه کار آفرینی ها را افزایش داد تا شاهد کاهش بیکاری و هزینه های کمتری در جامعه باشیم و افراد بسیاری خرسندی و مفید بودن را تجربه نمایند و وقت خود را بیهوده صرف نکنند تا احساس سربار بودن در جامعه و خانواده به آنان دست ندهد و فردی مفید واقع شوند که کفاف روزانه خود را تامین نمایند و خانواده را خوشحال کنند.

انواع مختلف دستگاه سورتینگ

دستگاه سورتینگ چشمی مناسب انواع بذر

معمولا بزرگان حوزه فروش بذر تنها در یک حوزه مانند خاکشیر فعالیت ندارند بلکه در دو صورت بذر و برگ فعالیت بسیار زیادی دارند.

انواع بذر و محصولاتی که به راحتی توسط این دستگاه می توان سورتینگ کرد:

 • خاکشیر
 • تخم گشنیر و انواع سبزی ها
 • کنجد
 • برنج
 • چای
 • حبوبات
 • خشکبار
 • پسته

خوبی این دستگاه این است که به راحتی می تواند توسط دوربین های خود محصول ها را در هر اندازه ای تشخیص دهد و در نهایت به جداسازی آن ها بپردازد.

دستگاه خاکشیر پاک کن یا سورتینگ خاکشیر چیست؟

خاکشیر یکی از بذرهایی است که چون دانه های ریز دارد، پاک کردن حجم زیاد آن کاری طاقت فرسا و زمانبر می باشد و دستگاه سورتینگ خاکشیر برای کمک به این موضوع ساخته شده و روند کار را برای انسان ها تسهیل نموده است تا راحت تر بتوانند به آن دسترسی داشته باشند. بهتر است در ظروف بسته بندی شده قرار بگیرند تا کیفیتشان حفظ شود ولی اگر تازه تر باشد مسلما رنگی متفاوت و روشن تر دارد.
خاکشیر از محصولاتی است که بیشتر در تابستان و برای جلوگیری از گرمازدگی و خنک شدن همراه با نوشیدنی ها مورد استفاده قرار می گیرد و می توان آب لیموی تازه را به آن اضافه نمود تا افرادخواص و طعم بهتری را میل نمایند و از نوشیدن آن لذت کافی را ببرند و دارای خواص دارویی بسیار است و مصرف آن برای اشتها و خانم ها مطرح شده است.

برخی افراد که با مصرف خاکشیر سردرد می گیرند باید آن را با کتیرا بخورند و برای کسانی که پوست خوب، می خواهند مفید است و همچنین به عنوان ضماد هم مورد استفاده قرار می گیرد و نمونه های مختلفی مثل خاکشیر شیرازی و سرده موجود می باشد که دارای شکل و خواص یکسان هستند.
دستگاه سورتینگ خاکشیر

ویژگی های خاکشیر و سختی در سورتینگ انسانی

اگر بخواهید خاکشیر را به دست نیروی انسانی بسپارید که سورت کنند، قطعا درصد خطا خواهند داشت و هیچ موقع صد در صد سورت نخواهد شد، مگر اینکه با قیمت بسیار بالاتری در بازار و توسط بنکداران عرضه خواهد گشت.

خوبی دستگاه سورتینگ در سرعت بالا، دقت تشخیص دقیق خاکشیر از غیر آن و جداسازی بسیار سریع است.

این دستگاه می تواند در یک روز بین 500 الی 2 تن خاک شیر را به صورت کامل سورت و بوجاری نماید.

دستگاه سورتینگ بذر خاکشیر

سورت لیزری خاکشیر

سورت لیزری اشتباه لفظی است که برای خاکشیر به کار می رود و منظور از لیزری همان سورتینگ رنگی یا کالر است که دستگاه پس از تشخیص دانه خاکشیر، آن را توسط سوزن های پر سرعت خود از درون کانال جداسازی می نماید.

دستگاه سورتینگ لیزری برنج چگونه کار میکند

برنج از اقلامی است که بیشتر در مناطق شمالی و جنوبی کشور به صورت کشت های متفاوت انجام می پذیرد و بیشترین مصرف مواد غذایی را در کشور دارا می باشد. نام برنج ها یا بر اساس منطقه مورد کشت و یا شکل ظاهری مشخص می شود و برخی برنج های دانه بلند و برخی دیگر انواع برنج ها را می پسندند و شاید بر حسب پخت و منطقه جغرافیایی نوع خاصی را انتخاب می نمایند.
سورتینگ لیزری یا همان سورتینگ کالر، کارش جدا نمودن ضایعات و جدا نمودن بر اساس سایز و رنگ می باشد که هر کدام از کانال های خاصی خارج می گردد و می توان آن را با دستگاه های توزین وزن نموده و در کیسه، نایلون و گونی با برندهای مختلف بسته بندی نمود تا هر فردی بسته به سلایق منطقه خود نوعی از برنج را خریداری نموده و آماده فروش گردد و برخی هم برنج های وارداتی را سورت می نمایند ولی در کل هدف این دستگاه ها صادرات و ارزآوری به کشور می باشد هر چند که خود دستگاه را نیز می توان صادر نمود و از آن طریق هم بهره برد و می توان یک خط کامل که شامل خشک کن شالی و … می باشد هم به این امر اختصاص داد تا مستقیم با تامین محصولات و فروش ارتباط برقرار نمود.

طرز کار دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

حبوبات شامل انواع لوبیا، نخود، عدس، ماش می گردد که در کشورهای مختلف و مخصوصا ایران تولید می شود و هر کدام از این ها در غذای خاص ایرانی کاربرد و پختی متفاوت دارند و منبع غنی غذایی به شمار می روند، چون برخی از آن ها دارای آهن، پروتئین و ویتامین ب کافی برای بدن می باشد و فقط گاز آن ممکن است افراد را از خوردن آن ها منع نماید که آن هم می توان با استفاده از خیساندن یک شب قبل از مصرف و اضافه نمودن ادویه هایی به آن ها برطرف نمود.

وقتی صادرات این محصولات به شهرها و کشورهای دیگر، بر اساس موارد استفاده افزایش می یابد، باید دستگاه هایی برای سرعت بخشیدن به تولید، صادرات و بسته بندی استفاده گردد که دستگاه پولیش نیز در کنار این دستگاه ها مورد نیاز است تا شفافیت و تمیزی را برای حبوبات به ارمغان بیاورد و با کیفیت بهتری روانه بازار عمده گردد.
برخی بسته بندی های حبوبات دارای برندی مطرح هستند که در استان ها کشت و مورد بسته بندی قرار می گیرند. طرز کار دستگاه سورت لیزری جدا سازی انواع محصولات و مواد زائد از آن ها می باشد تا رضایت مشتریان را به دنبال داشته باشد و به راحتی مورد استفاده افراد واقع شود.

دستگاه سورتینگ لیزری حبوبات

آشنایی با دستگاه سورتینگ آویشن

مصری ها و یونانی ها از آویشن برای درمان بیماری ها بهره برده اند. آویشن یکی از گیاهان قدیمی است که در مناطق معتدل مختلفی مثل شیراز کشت می شود و دارای گونه های متفاوت مثل پهن و باریک می باشد و نوع دیگر آن که دارای خاصیت بیشتر است، آویشن کوهی یا باغی می باشد و در کل از آویشن برای دمنوش، عسل، چای، عرق و داروهای ضدسرفه و پوست و مو استفاده می گردد و در کل در صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی و آرایشی مورد استفاده قرار می گیرد.
به نظر می رسد دستگاه سورتینگ آویشن بر اساس سایز و جدا کردن ناخالصی ها شکل گرفته است و آن را بهتر می توان استفاده نمود و برخی عطاری های بزرگ می توانند اقدام به سورت و بسته بندی این محصول نمایند تا مشتریان خود را بهتر و راضی تر پوشش بدهند و حجم فروش خود را افزایش دهند و گرایش بیشتری به این امر پیدا کنند.

دستگاه سورتینگ آویشن

دستگاه سورتینگ خاکشیر

دستگاه سورتینگ خاکشیر ماشینی بسیار مناسب و کاربردی است که می تواند در مدت زمانی اندک، محصولات خوب را از انواع بد آن جدا سازد و سایز بندی محصول را به طور کامل انجام دهد. دستگاه سورتینگ خاکشیر دقت بسیار بالا توانایی تفکیک زیادی دارد که این امر موجب کیفیت محصول بسته بندی شده می شود.

در این مطلب در خصوص دستگاه سورتینگ خاکشیر اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار خواهیم داد تا با شناختی کامل از این محصول، اقدام به خرید فرمایید اما علاوه بر آن لازم است

جزییاتی در خصوص انواع دستگاه های بسته بندی نیز بدانید که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت:

 • آشنایی با چگونگی عملکرد دستگاه سورتینگ خاکشیر
 • دستگاه بسته بندی خاکشیر و خشکبار
 • شغل پردرآمد بسته بندی مواد غذایی در منزل
 • ویژگی دستگاه بسته بندی خانگی

 

دستگاه سورتینگ خاکشیر

معرفی نحوه عملکرد دستگاه سورتینگ خاکشیر

دستگاه سورتینگ خاکشیر از اجزای متفاوت و بسیار پیشرفته ای تشکیل شده است که دقت و سرعت را در نحوه عملکرد آن بالا می برد. برای شناخت از نحوه عملکرد دستگاه سورتینگ خاکشیر ابتدا نگاه کوتاهی به برخی از اجزای مهم تشکیل دهنده آن خواهیم داشت.

اجکتور، ویبراتور، کمپرسور هوا، ورق آهن و استیل استنلس، سنسور عکس، فیلتر رنگ بندی، لنز دوربین وتنها بخشی از اجزای فنی یک دستگاه سورتینگ خاکشیر را تشکیل می دهند تا طی یک فرآیند پیشرفته محصولی خالص و پاک سازی شده را ارائه دهند.

آنچه در دستگاه سورتینگ خاکشیر رخ می دهد، ایجاد فشار هوا همچون باد است که سرعت آن نیز بسیار زیاد می باشد که گرد و غبار را از محصول دور می کند. وجود دوربین بسیار هوشمند در دستگاه سورتینگ خاکشیر که در کسری از ثانیه قادر به تشخیص ناخالصی های محصول می باشد، سرعت پاک سازی را تا حد چشمگیری افزایش می دهد.

مخزن دستگاه سورتینگ خاکشیر می تواند به میزان مختلفی محصول را در خود جای دهد. برای مثال قادر است 200 کیلوگرم را مورد پذیرش قرار دهد، البته این میزان در دستگاه سورتینگ خانگی به مراتب کم تر است.

کمپرسور هوا یکی از ملزومات دستگاه سورتینگ خاکشیر است که بسته به نوع و سایز دستگاه، ابعاد آن متفاوت است و هر چقدر دستگاه سورتینگ خاکشیر بزرگ تر باشد به کمپرسور هوای بزرگتری هم نیازمند است که قیمت آن نیز از حدود سه میلیون تا  50 میلیون تومان می باشد.

مهم ترین عمل صورت گرفته در دستگاه سورتینگ خاکشیر عمل جدا سازی است. این امر خود بر دو اصل استوار است که شامل جدا سازی با توجه به سایز و جدا سازی بر اساس تفکیک رنگ محصول می باشد. دستگاه سورتینگ خاکشیر کمک می کند تا کمیت و کیفیت در کنار یکدیگر قرار گیرند و محصولی با کیفیت برای مشتریان ارائه گردد.

عملکرد دستگاه سورتینگ خاکشیر

 

دستگاه بسته بندی خاکشیر و خشکبار

حفظ طعم، رنگ و کیفیت محصول در بسته بندی دارای اهمیت بسیار زیادی است. دستگاه بسته بندی خاکشیر و خشکبار باید قادر باشد تا به بهترین شکل ممکن از محصول محافظت نماید و بسته بندی بدون نقص داشته باشد که از ورود گرد و غبار و حشرات جلوگیری کند که این موضوع مستلزم دقت دستگاه سورتینگ خاکشیر و تنظیمات آن برای بسته بندی متناسب با محصول می باشد.

بدنه استیل دستگاه سورتینگ خاکشیر و خشکبار، از زنگ زدگی و پوسیدگی دستگاه جلوگیری می کند و سبب افزایش طول عمر مفید می گردد که همین امر از بسته بندی های ناقص محصول نیز جلوگیری می کند.

دستگاه بسته بندی خاکشیر و خشکبار

 

شغل پردرآمد بسته بندی مواد غذایی در منزل

امروزه با توجه به وضعیت حساس اقتصادی بسیاری از افراد به دنبال مشاغل خانگی پر سود و عملکردی صنعتی در قالب کوچک هستند که استفاده از دستگاه سورتینگ خاکشیر می تواند انتخاب بسیار مناسب و کار آمدی باشد.

همان گونه که از نام دستگاه های بسته بندی خانگی پیداست، این ماشین ها دارای قیمت بسیار ارزان تری هستند و بیشتر افرادی که قصد دارند یک شغل خانگی را آغاز کنند، قادر به خرید انواع این دستگاه ها همچون دستگاه سورتینگ خاکشیر می باشند، همچنین هزینه تعمیر و نگهداری آن نیز سرسام آور و عجیب نخواهد بود.

با توجه به عملکرد فنی بالای دستگاه سورتینگ خاکشیر و قیمت مناسب آن، در صورتی که قصد دارید شغل پردرآمدی داشته باشید حتما کار خود را با استفاده از این دستگاه صنعتی آغاز کنید.

بسته بندی مواد غذایی در منزل

ویژگی دستگاه بسته بندی خانگی

ماشین های بسته بندی خانگی از جمله دستگاه سورتینگ خاکشیر را می توان در خانه و کارگاه های کوچک نیز مورد استفاده قرار داد. دستگاه بسته بندی خانگی برای انواع مختلفی از محصولات همچون ذرت، گندم، برنج، جو و مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی نکته مهم در استفاده از ماشین های خانگی همچون دستگاه سورتینگ خاکشیر این است که به ابعاد ماشین های خریداری شده دقت شود ضمن آن که لازم است اتاقی مجزا برای آن در نظر بگیرید تا گرد و خاک حاصل از دستگاه وارد فضای خانه نشود.

در نظر داشته باشید که دستگاه بسته بندی خانگی مخصوص فضایی کوچک تر از کارخانه ها می باشد بنابراین به تبع آن، حجم کاری که در نظر می گیرید نیز باید متناسب با دستگاه مد نظرتان قرار گیرد. برای مثال بدیهی است که دستگاه سورتینگ خاکشیر اگر از نوع خانگی باشد، به طور روزانه مقداری کمتر از دستگاه های بزرگ کارخانه ها را برای شما فراهم خواهد کرد.

دستگاه بسته بندی خانگی نیز همچون انواع بزرگ تر آن، دارای فن و همچنین سرند هستند و دقت و سرعت کار در آن ها قابل قبول است چرا که در مدتی کوتاه قادر هستند نا خالصی را جدا سازی کنند.

ویژگی دستگاه بسته بندی خانگی

نوع دیگر بسته بندی با دستگاه وکیوم

بسته بندی با دستگاه وکیوم روشی جدید در بسته بندی محصولات است که نام دیگر آن بسته بندی در خلا می باشد. این نوع از بسته بندی به دلیل خروج هوا و کاهش اکسیژن از بسته بندی، به ماندگاری و کیفیت محصول کمک شایانی می کند. در این روش ابتدا محصول درون پاکت قرار می گیرد و سپس پمپ وکیوم متناسب با محصول، هوا را خارج می کند و در صورت نیاز گاز تزریق می گردد و در پایان دوخت انجام می گیرد.

بسته بندی با دستگاه وکیوم انواع مختلفی از جمله وکیوم بدون محفظه و وکیوم کابینی دارد. وکیوم های رومیزی برای با دو دهانه دوخت قابلیت دوخت وکیوم دو طرفه به طول 50 سانتی متری دارند و برای استفاده در خانه و کارگاه های کوچک بسیار  مناسب هستند. نوع دیگر بسته بندی وکیوم به شکل ایستاده و چرخ دار است که جا به جایی را تسهیل می نماید.

دستگاه بسته بندی وکیوم کابین از جمله دو کابین دارای 4 فک دوخت است که می تواند طول دوخت 60 سانتی متری را انجام دهد. در دستگاه بسته بندی وکیوم دو کابین، در یک بخش وکیوم و بسته بندی صورت می گیرد و در بخش دیگر بسته بندی ها به طور منظم چیده می شود.

  خرید به صرفه تر دستگاه بسته بندی دست دوم

باید بدانیم که جنس دست دوم همیشه هم بد نیست. در بسیاری از اوقات دستگاه های بسته بندی دست دوم در حد نو هستند و می توان با قیمتی ارزان تر به تولید مد نظر دست یافت.

در خرید دستگاه بسته بندی و دستگاه سورتینگ خاکشیر بهتر است تا یک مشاور و متخصص شما را همراهی کند به هر حال فردی که در این زمینه تجربه دارد به خوبی می تواند دستگاه سورتینگ خاکشیر را بررسی و مورد آزمایش قرار دهد.

اگر بتوانید دستگاه سورتینگ خاکشیر دست دومی پیدا کنید که در زمان کمی کار کرده باشد و یا مورد مرمت قرار نگرفته باشد، بسیار بهتر است. دستگاه بسته بندی دست دوم اگر قرار باشد که هر چند وقت یک بار دچار مشکلات فنی شود و هزینه ای گزاف را به دنبال داشته باشد، هرگز مقرون به صرفه نیست. ضمن آن که توجه نمایید اگر مرمت دستگاه سورتینگ خاکشیر شما با هزینه ای حدود 5 میلیون تومان رو به رو است، در پایان نمی تواند هزینه ای کم تر از دستگاه های نو داشته باشد و بهتر است تا دستگاه سورتینگ خاکشیر نو را خریداری کنید.

دستگاه بسته بندی دست دوم

معرفی انواع ماشین بسته بندی و کاربرد آن ها

دستگاه های بسته بندی انواع مختلفی دارند و هر کدام عملکردی منحصر به فرد را ارائه می دهند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم داشت:

دستگاه بسته بندی شیرینک دار که بسته بندی محصولات به شکل وکیوم را در زمانی کوتاه انجام می دهد.

دستگاه بسته بندی سیل وکیوم نوع دیگری از ماشین های دسته بندی پر کاربرد است که در بسته بندی محصولات مایع از جمله انواع نوشیدنی ها و لبنیات، دوغ های لیوانی، بستنی لیوانی ومورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه بسته بندی ساشه مخصوص بسته بندی محصولاتی همچون شامپو، آبلیمو، سس ومی باشد.

یکی دیگر از دستگاه های پر کاربرد و محبوب صنعتگران، دستگاه بسته بندی توزین دار است که به کار گیری آن در ابعاد گسترده تری صورت می گیرد. این نوع از دستگاه جهت بسته بندی محصولات به شکل حجمی، کیلویی، گرانولی وبه کار می رود.

دستگاه بسته بندی پیلوپک برای بسته بندی انواع مختلفی از محصولات بهداشتی و مواد غذایی به شکل تک عددی مصرف می شود. البته این از دستگاه ها خود به گونه های متفاتی از جمله دو طرف دوخت، چهار طرف دوخت، مجهز به کاغذ گذار، مجهز به قسمت موتور، مجهز به ردیف کن، مجهز به اکسترودر، مجهز به فیدر وتقسیم می شوند.

ماشین بسته بندی و کاربرد آن ها

دستگاه سورتینگ برای بوجاری برنج و حبوبات

بوجاری برنج از گذشته تا کنون انجام می گیرد و تنها نحوه این کار دچار تغییراتی شده است که سرعت عمل کار را بالا می برد و موجب صرفه جویی در وقت و هزینه می گردد.

در بوجاری برنج و حبوبات، دستگاه بوجاری نقش مهمی را ایفا می کند زیرا به سادگی و با سرعت می تواند ناخالصی ها همچون ساقه، پوست، حشره و را جدا کند.

دستگاه بوجاری حبوبات به شکل عمودی و دارای مخزن است که حبوبات را به شکل خرمنی وارد آن می کنند، سپس دستگاه به وسیله فن گرد و غبار و همچنین ضایعات سبک همچون پوست و علف هرز را جدا می کند.

دستگاه بوجاری برنج انواع مختلفی دارد، اما وجه مشترک همه آن ها جدا سازی و از بین بردن نا خالصی ها می باشد. در دستگاه بوجاری از چندین الک استفاده می گردد که با توجه به اندازه دانه ها غربالگری صورت می پذیرد و در آن برنج های شکسته و گرد و خاک از دانه ها جدا می شود.

دستگاه سورتینگ خاکشیر و بسته بندی حبوبات که در کم ترین زمان ممکن می تواند حبوبات را طبقه بندی سازد از جمله بهترین و پرطرفدار ترین محصولات است که به مرور زمان بر محبوبیت آن در میان صنعتگران افزوده می شود. این دستگاه قابلیت بالایی دارد برای مثال می توان با تنظیم درجه های آن، دقت و قدرت دستگاه سورتینگ خاکشیر را بالا برد تا در مدت زمنی کوتاه، عمل جدا سازی صورت گیرد.

دستگاه سورتینگ برای بوجاری برنج و حبوبات

تفاوت دستگاه سورتینگ لیزری با بوجاری

در استفاده از دستگاه سورتینگ خاکشیر ممکن است با اصطلاحاتی رو به رو شوید که اگر چه از لحاظ معنایی ممکن است شبیه یکدیگر باشند اما دارای تفاوت های عملکردی می باشند.

عمل بوجاری در واقع جدا سازی محصول از ضایعات و ناخالصی ها اعم از پوسته، علف هرز، گرد و غبار ومی باشد که در گذشته کشاورزان به کمک باد و چنگک هایی مخصوص، این عمل را انجام می دادند؛ اما امروزه دستگاه های پیشرفته صنعتی انجام آن را بر عهده دارند.

اما منظور از سورتینگ لیزری به خصوص در دستگاه سورتینگ خاکشیر در واقع سورتینگ رنگی (کالر) است که طی آن دستگاه سورتینگ خاکشیر قادر است به سرعت دانه های خاکشیر را از سایر ناخالصی ها تشخیص دهد و عمل جدا سازی را با کمک سوزن های سریع به کار رفته در آن انجام دهد.

 قیمت خرید و عرضه دستگاه بوجاری خاکشیر

با توجه به  قیمت ارز در کشور، بسیاری از صنعتگران و همچنین افرادی که به دنبال مشاغل خانگی و خرید ماشین های پیشرفته از جمله دستگاه سورتینگ خاکشیر هستند، سعی دارند  از کالا های ایرانی استفاده کنند تا هزینه کم تری را در آغاز کار خود متحمل شوند.

فروش دستگاه سورتینگ خاکشیر نیز همچون سایر دستگاه های صنعتی به شکل حضوری و همچنین اینترنتی صورت می گیرد که امکان خریداری برای تمام شهر های کشور را تسهیل کرده است.

دستگاه ها و ماشین های بسته بندی اغلب در سایز های مختلف عرضه می گردند تا تمامی افراد در انواع مختلف مکان ها همچون کارخانه، کارگاه و منزل بتوانند از آن استفاده کنند. دستگاه سورتینگ خاکشیر خانگی حدود چند میلیون ارزان تر از نوع کارخانه ای آن است و علاوه بر این که در آغاز کار می تواند عملکردی مطلوب را برای شما به دنبال داشته باشد، دارای کارکردی مشابه دستگاه های بزرگ تر است و همچنین سرعت و دقت کار در آن نیز قابل توجه می باشد.

 

عرضه دستگاه بوجاری خاکشیر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی با سیستم اپتیک بسیار دقیق و قوی در ابعاد و …