صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پلاستیک / قیمت بهترین دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی

قیمت بهترین دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی

قیمت بهترین دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی

قیمت بهترین دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی که قابلیت تنظیم دوخت به شکل ها مختلف و عرض های متفاوت را داشته و همچنین بسته بندی را به صورت افقی و عمودی می توان در دستگاه قرار داده بسیار مناسب و از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد.

مدل بسته بندی نمودن دستگاه دوخت نایلون صنعتی

دستگاه های دوخت پلاستیک اعم از صنعتی و خانگی دوخت و بسته بندی پلاستیک را به صورت حرارتی انجام داده و با گرم شدن فک دستگاه عمل چسباندن لبه های بسته بندی را به یکدیگر انجام می دهند.
دستگاه دوخت نایلون صنعتی بسته بندی های کوچک را با سرعت بالا پرس می نماید.
بسته بندی ها توسط اپراتور یکی پس از دیگری در بین ریل دستگاه  قرار می گیرد و به صورت اتوماتیک پلمپ شده و از قسمت انتهایی دستگاه خارج می گردد.
در صورت لزوم چاپ تاریخ نیز بر روی بسته بندی ها انجام می شود.
دوخت دستگاه دوخت نایلون صنعتی به شکل های ساده، شطرنجی، تک ردیف یا چند ردیف انجام می گیرد که بر اساس نیاز و مدل بسته بندی دستگاه تنظیم می گردد.
عرض دوخت در این دستگاه ها در اندازه های مختلفی انجام می گیرد.
بسته بندی ها به دو صورت افقی و عمودی در داخل دستگاه قرار می گیرند، که بسته بندی عمودی مخصوص بسته هایی است که امکان ریختن محتویات داخل آن ها به بیرون وجود دارد.

دستگاه دوخت نایلون صنعتی

قیمت روز دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی

هزینه تولید و قطعات اولیه دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی نسبت به انواع دستگاه دوخت ساده و خانگی بیشتر می باشد، در نتیجه قیمت نهایی این دستگاه نیز بالاتر می باشد.
این دستگاه های صنعتی خود در ابعاد و مدل های مختلفی تولید و عرضه می گردند.
قیمت روز دستگاه های دوخت صنعتی و انواع مدل های آن ها را در سایت مشاهده نمایید.
برای آشنایی بیشتر مشتریان جزئیات کامل دستگاه ها و کلیپی از نحوه عملکرد آن در سایت آورده شده است.
سفارش و خرید دستگاه ها نیز به منظور سهولت کار و راحتی مشتریان به صورت اینترنتی و غیر حضوری انجام می شود.
برای اطلاع از قیمت دقیق و به روز دستگاه نیز می توانید با شرکت تولید کننده تماس تلفنی بر قرار نمایید.
تمامی دستگاه های عرضه شده دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش عالی می باشند و در صورت بروز مشکل یا خرابی پشتیبانی از طرف شرکت صورت می گیرد.

قیمت روز دستگاه دوخت پلاستیک صنعتی

المنت دستگاه دوخت پلاستیک بصورت جداگانه فروخته میشود؟

دستگاه های دوخت پلاستیک حرارتی می باشند و حرارت دستگاه به وسیله المنت تامین می شود، المنت جزء اصلی دستگاه های دوخت پلاستیک حرارتی محسوب می شود.
المنت دارای تحمل بالایی برای جریان الکتریکی در خود می باشد و با گرم شدن سیم و قطعات آن ذوب نمی گردد.

معمولا همراه با دستگاه ها یک المنت یدکی نیز تحویل داده می شود تا در صورت خرابی و سوختن المنت تعویض گردد.
المنت دستگاه دوخت پلاستیک به صورت جداگانه نیز فروخته می شود و در صورت نیاز می توانید آن را از تعمیرگاه ها یا شرکت های عرضه کننده دستگاه ها خریداری نمایید.
قیمت المنت دستگاه دوخت پلاستیک به تنهایی زیاد بالا نمی باشد و با صرف هزینه ای اندک می توان المنت نو تهیه نمود و آن را تعویض کرد.
المنت خود دارای انواع مختلفی بوده و در هر یک از دستگاه ها از نوع خاصی المنت استفاده می گردد.

المنت دستگاه دوخت پلاستیک

دستگاه دوخت نایلون و نایلکس متفاوت است؟

دستگاه دوخت نایلون و نایلکس به منظور تولید انواع کیسه های فریزر، زباله و پلاستیک دسته دار از رول های نایلونی به کار می رود.
این دستگاه در انواع یک طبقه یا دو طبقه موجود می باشد و با توجه به نوع دستگاه نایلون ها در اندازه های مختلف دوخت و برش می خورد.
نایلون و نایلون دو جنس متفاوت از پلاستیک می باشند که در تولید پاکت ها به کار می روند اما در نوع دستگاه دوخت تفاوتی وجود ندارد و می توان رول نایلون یا رول نایلکس را در آن قرار داده و به کیسه تبدیل نمود.
دستگاه های تولید کننده نایلون و نایلکس با یکدیگر متفاوت بوده و از مواد اولیه جداگانه ای برای تولید آن ها استفاده می گردد.
نایلون شفاف و براق می باشد اما نایلکس دارای جنسی خشک تر و مات است، نایلکس را  می توان به صورت خیلی نازک تولید نمود اما نایلون ضخیم تر می باشد.

دستگاه دوخت نایلون و نایلکس

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک مناسب چه کاربردیست؟

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک در کارخانجات تولید پاکت استفاده می گردد، این دستگاه کاملا اتوماتیک بوده و از رول های نایلون رنگی، سفید و یا شفاف پاکت های مختلفی به صورت دسته دار را فریزر تولید می نماید.
دستگاه های دوخت نایلون اتوماتیک حرارتی نیز به منظور بسته بندی و پرس درب انواع بسته های مختلف در کارخانه ها استفاده می گردد.
این دستگاه ها سرعت کار بالایی داشته و در هر ساعت انبوهی از بسته بندی ها را دوخت می زنند .
از هر دو این دستگاه ها یعنی دستگاه تولید کیسه های پلاستیکی و هم دستگاه دوخت پلاستیک با عنوان دستگاه دوخت نایلون یاد می شود، دستگاه های تولید کیسه پلاستیکی علاوه بر دوخت عمل برش را نیز انجام می دهند.
از دستگاه های دوخت نایلون اتوماتیک در کارخانجات، تولیدی ها و کارگاه های بزرگ استفاده می شود و تنظیم آن ها به وسیله صفحه نمایشگر انجام می گیرد و تنها یک اپراتور برای کنترل دستگاه کافی می باشد.

دستگاه دوخت نایلون اتوماتیک

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

خرید دستگاه دوخت پلاستیک خانگی نو + دست دوم قیمت مناسب

  خرید انواع دستگاه دوخت پلاستیک خانگی نو و دست دوم با قیمت های متناسب …