صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / انواع دستگاه بوجاری گراویتی ارزان و برتر با قیمت روز

انواع دستگاه بوجاری گراویتی ارزان و برتر با قیمت روز

دستگاه بوجاری گراویتی

دستگاه بوجاری گراویتی مناسب برای خالص سازی انواع بذر به روش وزنی در مدل و ظرفیت های گوناگون نصب آسان کیفیت مطلوب و برتر با قیمت ارزان تاثیر بسزایی در خط تولید بذر و سهولت کسب و کار را در سال های جاری داشته است.

آشنایی با تکنولوژی دستگاه بوجاری گراویتی

دستگاه بوجاری گراویتی دستگاهی می باشد که با استفاده از در نظر گرفتن وزن محصولات و ناخالصی ها می تواند محصول را از آلودگی های محیط و ضایعاتی مانند: سنگ ریزه ها، خاک، بذر علف های هرز، شن و ماسه و غیره با استفاده از فن و تولید باد آن ها را جدا سازی کند.
محصول مورد نظر بر روی یک میز لرزان مسطح ریخته می شود و با استفاده از فن ها، باد را به سمت محصول که بر روی میز قرار دارند و به صورت یکنواخت پخش شده اند هدایت کرده است.
این تولید باد ناخالصی ها را از روی میز لرزان و از بین محصولات جدا می کند و به بیرون می اندازد.
تکنولوژی این دستگاه وزنی می باشد و با در نظر گرفتن و محاسبه وزن هر دانه کار خود را انجام می دهد.
در بعضی از دستگاه های بوجاری گراویتی میز لرزان دارای تنظیم می باشد تا بتواند کار خود را با دقت بیشتری انجام دهد.

تکنولوژی دستگاه بوجاری

دستگاه بوجاری گراویتی مناسب چه بذرهایی ست؟

بذرهای مختلف بعد از اینکه از زمین برداشت شدند و از شاخه و برگ ها آن را جدا کردند نیاز می باشد تا بذر ها را توسط تکنولوژی دستگاه بوجاری کاملا پاک و ناخالص کنند تا بتوان آن ها را با کیفیت بالاتری به بازار عرضه کرد.
دستگاه بوجاری گراویتی یکی از مدل های دستگاه های بوجاری در بازار می باشد که دارای تکنولوژی وزنی می باشد.
دستگاه های بوجاری وزنی یا همان گراویتی مناسب برای بذر های مانند:
بذر های دانه درشت: نخود، ذرت، بادام زمینی، لوبیا، سویا و غیره
بذر های دانه متوسط: برنج، جو، گندم و غیره
بذر های دانه ریز: دانه های شبدر، دانه گشنیز، دانه خاکشیر، دانه یونجه و غیره
دستگاه بوجاری گراویتی برای جدا کردن هر دانه از ناخالصی ها با اندازه های مختلف نیاز به مدل های مختلف و یا اندازه های مختلفی از این دستگاه دارد.

دستگاه بوجاری گراویتی

قیمت دستگاه بوجاری گراویتی چقدر تعیین میشود؟

دستگاه بوجاری گراویتی برا جدا کردن بذر ها از اضافاتی مانند: پوسته، خاک، سنگ ریزه و هر چیز دیگری که در داخل بذر ها می باشد توسط اندازه گیری وزن آن ها این کار را انجام می دهد.
برای بوجاری کردن دانه هایی که در اندازه های مختلفی می باشند و بذر های دانه درشت و یا دانه ریز نیاز به مدل دستگاه مختلفی برای بوجاری کردن آن است.
قیمت دستگاه های بوجاری گراویتی بر اساس ابعاد و ظرفیت دستگاه ها تعیین می شود که هر چه اندازه و ظرفیت دستگاه بوجاری گراویتی بیشتر باشد قیمت بالاتری نسبت به دیگر دستگاه های بوجاری با ابعاد و ظرفیت کمتری خواهد داشت.
خریداران می توانند برای آشنایی با انواع مختلف دستگاه های بوجاری به سایت های معتبر فروش این دستگاه ها مراجعه نمایند.
همچنین در سایت ما تمامی مدل دستگاه های بوجاری گراویتی به همراه قیمت آن ها معرفی شده است.

قیمت دستگاه بوجاری گراویتیانواع و مدل های دستگاه بوجاری گراویتی

بوجاری کردن به این منظور بر روی محصولات انجام می شود تا بتوان هر ناخالصی را از دانه و بذر های سالم و مرغوب جدا کرد.
دستگاه های بوجاری کار خود را به دو روش باد و الک کردن انجام می دهند که یک مدل از این دستگاه دستگاه بوجاری گراویتی می باشد که این دستگاه با در نظر گرفتن وزن بذر ها بوجاری کردن را انجام می دهد.
دستگاه های بوجاری گراویتی خود دارای مدل های مختلفی می باشد که این دستگاه دارای میز های لرزان با اندازه های مختلف می باشند که بتوانند دانه های مختلفی را بوجاری کنند.
دستگاه های بوجاری گراویتی را می توانید در سایت ما مدل های مختلف این دستگاه را ببینید و با مشخصات فنی این دستگاه ها بیشتر آشنا شوید.
انواع مختلف دستگاه بوجاری گراویتی در مدل و ظرفیت های متفاوتی که دارند در فروشگاه های مختلف دستگاه های بوجاری یافت می شوند.

انواع دستگاه بوجاری

دستگاه بوجاری گراویتی کاربرد صنعتی دارد؟

دستگاه های بوجاری که برای تمیز و پاک کردن انواع محصولات کشاورزی مانند: بذر ها و دانه گیاهان و یا حبوبات استفاده می شود در مدل های صنعتی و خانگی در بازار یافت می شوند.
این دستگاه ها کاربرد بسیار مهمی در صنایع بوجاری دارند که توسط این دستگاه ها محصولاتی بسیار با کیفیت تر و تمیز تر به بازار عرضه می شوند.
دستگاه های بوجاری صنعتی گراویتی دارای اندازه و ظرفیت های مختلفی هستند و از دستگاه های خانگی ابعاد بزرگ تری دارند تابتوانند میزان بذر یا محصول بیشتری را در هر ساعت بوجاری کنند.
کار دستگاه های بوجاری در صنایع به تنهایی و با یک دستگاه انجام نمی شود و برای بالا بردن کیفیت بوجاری نیاز به دستگاه های دیگری مانند دستگاه سورتینگ هم می باشد.

برای دیدن دستگاه بوجاری گراویتی صنعتی می توانید به سایت ما مراجعه نموده و برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به کار کرد دستگاه با مشاوران در تماس باشید.

کاربرد دستگاه بوجاری

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری عدس

فروش دستگاه بوجاری عدس با بهترین کارآیی

دستگاه بوجاری عدس با بهترین کارآیی جهت دستچین کردن حجم زیادی از محصول به بهترین …