صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید دستگاه بوجاری ذرت با انواع قیمت

خرید دستگاه بوجاری ذرت با انواع قیمت

 

دستگاه بوجاری ذرت

خرید دستگاه بوجاری ذرت با انواع قیمت از سوی کشاورزان با استقبال بی نظیری همراه بوده چرا که این دستگاه قادر است فرآیند های مختلف پاکسازی جداسازی و بسته بندی محصول را در کمترین زمان ممکن و بدون کوچکترین خطایی انجام دهد و روند تولید و عرضه محصولات به بازار افزایش پیدا کند.

دستگاه بوجاری ذرت چیست؟

دستگاه بوجاری وسیله ای می باشد که می توان توسط مدل های این دستگاه صنعتی و غیر صنعتی به تمیز کردن و پاک کردن محصولی مانند ذرت از ناخالصی هایی مانند سنگ ریزه پرداخت.
دستگاه بوجاری ذرت دانه های ذرت را با تکنولوژی که توسط باد و یا الک دارد می تواند ناخالصی هایی مثل شاخه ها، سنگ ریزه ها و یا حتی خاک را از بین آن ها جدا کند.
دستگاه بوجاری ذرت که مدل های بسیاری در بازار دارد بسیار مهم برای عرضه ذرت سالم و تمیز به بازار می باشد.
این دستگاه سرعت کار پاک سازی ذرت ها را بسیار بالا برده است که بسیار برای کشاورزان و افرادی که به بسته بندی ذرت می پردازند مناسب می باشد.
در صورت نبود این دستگاه برای جدا سازی ناخالصی ها از ذرت کار بسیار دشوار و زمان بر خواهد بود.
مدل های مختلفی از این دستگاه در ظرفیت های گوناگون در بازار موجود می باشند.

دستگاه بوجاری ذرت

تفاوت دستگاه سورتینگ و بوجاری ذرت

یک نکته مهم در خط بوجاری ذرت شناسایی و تشخیص دستگاه ها از یک دیگر می باشند و باید با کار کرد هر دستگاه در این خط آشنا شویم.
در خط بوجاری دو نوع دستگاه به اسم دستگاه بوجاری و دستگاه سورتینگ ذرت موجود می باشد که این دستگاه ها عملکرد و نوع طرز کارشان با یک دیگر کاملا متفاوت می باشد.
دستگاه سورتینگ ذرت یک دستگاه پیشرفته می باشد که ذرت ها از کانال این دستگاه و از زیر چشمی دستگاه رد می شوند تا توسط چشمی تشخیص داده شود که آیا دانه های ذرت خراب و یا سالم می باشد که در صورت خراب بودن آن ها را از دانه های سالم جدا می کند.
دستگاه بوجاری ذرت مرحله اول خط بوجاری ذرت را به عهده دارد که باید ذرت ها را توسط باد و یا الک کردن از هر گونه خاک، سنگ و هر ضایعاتی غیر از ذرت جدا سازی کند.

بوجاری ذرت

چه ذرت هایی نیاز به بوجاری دارند؟

ذرت یک دانه خوراکی می باشد که به روش های مختلفی استفاده می شود.
ذرت بعد از برداشت از مزارع کشاورزی دارای میزانی سنگ ریزه و خاک و برگ می باشد که باید قبل از بسته بندی و یا عرضه آن ها به بازار آن را از این ضایعات پاک کنند.
این عمل پاک کردن ذرت ها از هر گونه ناخالصی توسط دستگاه بوجاری ذرت انجام می شود.
دستگاه های بوجاری ذرت بر اساس نوع ذرت ها متفاوت می باشند.
ذرت ها به دو صورت بوجاری می شوند که می تواند به صورت ذرت های خوشه ای باشند و یا دانه های ذرت که کوچک هستند که برای پاک کردن هر کدام از آن ها نیاز به دستگاه مخصوصی می باشد زیرا اندازه ذرت ها با یک دیگر متفاوت می باشند.
می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به دستگاه های بوجاری ذرت به سایت فروش ما مراجعه نمایید تا نمونه های دستگاه های بوجاری را در این سایت ببینید.

دستگاه بوجاری

خریداران دستگاه بوجاری ذرت چه کسانی هستند؟

دستگاه هایی که برای بوجاری در کارخانه ها و کارگاه ها قرار داده می شوند بسیار دارای سرعت و دقت بالایی می باشند تا بتوانند کار را با سرعت بالا و کیفیت مناسبی انجام دهند.
دستگاه بوجاری ذرت برای افرادی مناسب می باشند که می خواهد ذرت ها را به صورت بسته بندی و یا فله ای تمیز به بازار و مشتریان بفروشند.
افرادی که روزانه دارای عرضه بسیار بالای ذرت می باشند می توانند یا از دستگاه بوجاری با ظرفیت بالا استفاده کنند و یا از چندین دستگاه بوجاری در خط بوجاری خود استفاده کنند.
کارگاه های کوچک و یا افرادی که ذرت زیادی برای پاک کردند ندارند دستگاه های بوجاری ذرت خانگی گزینه مناسبی برای آن ها می باشد.
برای اطلاعات بیشتر راجع به انواع دستگاه های بوجاری در مدل های مختلف و ظرفیت های گوناگون می توانید با مشاوران فروش سایت ما تماس بگیرید.

دستگاه بوجاری ذرت

قیمت انواع دستگاه بوجاری ذرت

قیمت دستگاه های بوجاری متفاوت بوده و بر اساس کار کرد این دستگاه ها تعیین خواهد شد.
دستگاه بوجاری ذرت قیمت متفاوتی دارد زیرا این دستگاه دارای مدل های مختلفی می باشد که طرز کار آن ها و همین طور ظرفیت دستگاه ها با یک دیگر فرق می کند.
هرچه ظرفیت دستگاه بوجاری ذرت بیشتر باشد این دستگاه دارای قیمت بالا تری می باشد.
پس نتیجه می گیریم برای براورد قیمت یک دستگاه بوجاری که برای بوجاری کردن ذرت می باشد باید ابتدا به ظرفیت دستگاه توجه داشته باشید.
گزینه دوم نوع عملکرد دستگاه می باشد که بسیار مهم می باشد.
شرکت سازنده دستگاه و کیفیت قطعات دستگاه می تواند بر قیمت آن بسیار تاثیر گذار باشد.
برای اطلاع از قیمت دستگاه بوجاری ذرت در هر مدلی می توانید با کارشناسان خرید و فروش دستگاه بوجاری در سایت ما تماس بگیرید.

 قیمت دستگاه بوجاری ذرت

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری عدس

فروش دستگاه بوجاری عدس با بهترین کارآیی

دستگاه بوجاری عدس با بهترین کارآیی جهت دستچین کردن حجم زیادی از محصول به بهترین …