صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی

خرید دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی

گندم دستگاه بوجاری

خرید دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی به صورت اینترنتی و تماس با مسئول خرید و فروش دستگاه ها به راحتی قابل انجام است. دستگاه بوجاری گندم یکی از پرفروش ترین انواع ماشین آلات صنعتی است و از سمت مزرعه دارن، کشاورزان بومی و بنکداران سفارش زیادی دارد.

دستگاه بوجاری گندم خانگی چگونه کار می کند؟

این مدل دستگاه بوجاری یکی از انواع مدل های دستگاه بوجاری بذری است که عملیات جداسازی و تفکیک دانه های گندم از ما بقی موارد همراه آن که با برداشت گندم برداشت شدند را به اندازه ی 95% انجام می دهد.
این موارد می توانند سنگ ریزه، شن، تکه های چوب، گرد و غبار، علف هرز باشند که در نهایت کاملا گندم از آن ها تفکیک می شود.
دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی به صورت مکانیکی گندم ها را بوجاری و پاک می کند.
پس از روشن کردن دستگاه، اپراتور گندم های برداشت شده را از کانال ورود داخل دستگاه می ریزد و در نهایت دانه های گندم ها را عاری از هر گونه ناخالصی دریافت می کند.
دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی قابلیت بوجاری کردن حداقل 300 کیلوگرم گندم در ساعت را دارد.
اندازه این دستگاه به گونه ای است که به راحتی می توان جابه جا شود و با این اندازه ی کوچک حجم  زیادی از گندم را بوجاری کند و فرایند بوجاری جو و گندم را با سرعت و دقت انجام دهد.

بوجاری گندم خانگی دستگاه

قیمت دستگاه بوجاری گندم خانگی

این دستگاه برای تولید کنندگانی که قصد افزایش محصولات خود را با سرمایه متوسط دارند مناسب است.
چرا که یکی از مشتریان ما که اخیرا این دستگاه را خریداری کرده بود ادعا می کرد توانسته با هزینه ی کمتری نسبت به استخدام کارگر پنج برابر حجمی را کارگران گندم را پاک می کرده اند گندم ها را بوجاری کند.
در واقع هزینه ی خرید دستگاه بوجاری گندم می تواند با هزینه یک ماه استخدام کارگر برابری کند و علاوه بر ان حجم بیشتری را بوجاری کند.

بوجاری دستگاه خانگی گندم

دستگاه مولتی کالر سورتر گندم چیست؟

دستگاه مولتی کالر سورتر گندم دستگاهی است پیشرفته که به وسیله دوربین های قوی که در آن تعبیه شده است.
می تواند سایز و رنگ گندم را تشخیص داده و انواع گندم سیاه، با پوست و ضایعاتی را از گندم مرغوب جداکرده و سپس آن را سایز بندی کرده و گندمی یکدست و با کیفیت ارائه دهد.
این دستگاه کاملا اتوماتیک عمل نموده و دقت و کارآیی آن بسیار زیاد می باشد و با سیستم خاص و پیشرفته ای که دارد تقریبا بدون هیچ گونه خطایی عمل جداسازی را انجام می دهد.
استفاده از دستگاه مولتی کالر سورتر گندم سرعت و رونق خوبی به صنعت تولید و بسته بندی داده است و با ظرفیت فراوانی که در سورت گندم دارا می باشد زحمت فراوانی را از روی دوش نیروی انسانی برداشته است.
در صورتی که قصد خرید دستگاه سورتر گندم یا دیگر دستگاه های سورتینگ را دارید می توانید با شماره تلفن های درج شده تماس حاصل کرده و با کارشناسان و مشاوران فروش در ارتباط باشید.

دستگاه مولتی کالر سورتر گندم

مزیت دستگاه سورتینگ لیزری گندم نسبت به بوجاری

دستگاه سورتینگ گندم و دستگاه بوجاری تقریبا کار یکسانی انجام داده و هر دو ضایعات و مواد خارجی گندم را پاکسازی کرده و گندم را نیز سایز بندی می کنند.
اما مزیت دستگاه سورتینگ لیزری گندم نسبت به دستگاه بوجاری بیشتر است و از جمله این موارد را می توان نام برد:

  • دستگاه سورتینگ گندم با عملکرد لیزری که دارد از لحاظ رنگ نیز قادر است گندم ها را دسته بندی نماید و درصد خطا در عملکرد آن بسیار کم و ناچیز می باشد.
  • دستگاه سورتینگ گندم تمام الکترونیکی بوده و آلودگی صوتی کمی را ایجاد کرده و باعث آزار و اذیت نمی گردد.
  • سرعت دستگاه سورتینگ گندم بسیار زیاد می باشد و در مدت زمان کوتاهی قادر است مقدار بالایی از محصول را پاکسازی و تفکیک نماید.
  • این دستگاه علاوه بر گندم توانایی سورت دیگر محصولات و حبوبات را دارا می باشد و با دستکاری تنظیمات دستگاه امکان تغییر محصول ورودی نیز وجود دارد.

مزیت دستگاه سورتینگ لیزری گندم نسبت به بوجاری

با دستگاه سورتینگ گندم چه مشاغلی میتوان ایجاد کرد؟

آن جایی که گندم و نان قوت غالب کشور ما محسوب می شود، مصرف سرانه گندم در ایران بسیار بالا می باشد و تمامی گندم ها برای اینکه مورد استفاده قرار بگیرند ابتدا باید پاکسازی و سورت شوند. انواع نان، کیک، بیسکویت و غیره ماده اولیه مورد نیاز آن ها آرد گندم می باشد.
بنابراین دستگاه سورتینگ گندم کاربرد زیادی برای انواع مشاغل خانگی و صنعتی دارد و قادر است روزانه حجم بالایی از گندم را دسته بندی و پاکسازی نماید.
از آن جایی که از دستگاه سورتینگ گندم برای سورت و تفکیک سایر حبوبات و مواد گرانولی نیز می تواند استفاده شود، در زمینه تمام مشاغل دیگر که به صنایع غذایی مربوط می شوند نیز می توان از این دستگاه استفاده نمود.
اگر به فکر ایجاد شغل به وسیله دستگاه سورتینگ گندم افتاده اید، باید درباره مشخصات، قیمت و نحوه خرید این دستگاه اطلاعات کاملی کسب نمایید.
بدین منظور کلیه مطالب درج شده در سایت راجع به این دستگاه را مطالعه کرده و پس از آشنایی کامل اقدام به خرید حضوری یا اینترنتی نمایید.

دستگاه سورتینگ گندم

دستگاه سورتینگ گندم برای برنج و جو هم خریداری میشود؟

دستگاه سورتینگ گندم با مکانیزم خاص و به کار گیری لیزر اپتیک قادر به جداسازی ضایعات و ناخالصی ها از بین گندم و درجه بندی آن به سایز های مختلف می باشد. میزان دقت و کیفیت این دستگاه بسیار بالا می باشد و توان جداسازی کوچکترین ناخالصی ها را دارا می باشد.
مزیت دستگاه سورتینگ گندم این است که اختصاصی نبوده و از آن می توان برای سورت برنج، جو، حبوبات و آجیل و خشکبار هم استفاده کرد و دستگاه را برای انواع محصولات تنظیم نمود.
پس در صورت خرید دستگاه سورتینگ گندم در حقیقت دستگاهی همه کاره را تهیه نموده اید که بسیار به صرفه می باشد.
برای خرید دستگاه سورتینگ گندم از دو روش حضوری و اینترنتی می توان اقدام نمود.
با مراجعه به سایت فروش دستگاه های صنعتی می توانید انواع دستگاه های سورتینگ موجود را به همراه عکس و سایر مشخصات مشاهده نمایید، برای آشنایی بیشتر مشتریان آپارات از نحوه کار دستگاه ها نیز در سایت موجود می باشد.

دستگاه سورتینگ گندم برای برنج و جو

ظرفیت انواع دستگاه سورتینگ گندم

انواع دستگاه سورتینگ گندم تولید و عرضه شده به بازار از لحاظ کیفی کار یکسانی انجام داده، همگی به خوبی می توانند ضایعات و ناخالصی های گندم را جدا کرده، آن را از لحاظ اندازه درجه بندی کنند و میزان خطا در دستگاه سورتینگ بسیار پایین می باشد و دقت بالایی در کار خود دارند.
اما تفاوت انواع دستگاه سورتینگ در ظرفیت تولید و سرعت عملکرد آنها می باشد.
که این سرعت به ابعاد دستگاه و تعداد خروجی یا کانال آن بستگی دارد، هرچه تعداد کانال بیشتر ظرفیت عملکرد نیز بیشتر می باشد.
انواع دستگاه سورتینگ گندم بر حسب نوع و مدل ظرفیتی در حدود 1 تا 8 تن گندم را در ساعت می توانند سورت و جداسازی نمایند.
کوچکترین دستگاه سورت گندم دارای یک کانال خروجی می باشد و حدود یک تن گندم را در ساعت می تواند جداسازی نماید. این دستگاه مناسب مشاغل خانگی یا کارگاه های کوچک می باشد.
دستگاه های غول پیکر سورتینگ گندم که دارای بزرگترین ابعاد هستند مناسب کار در فضاهای بزرگ کارخانه ای می باشند و به خوبی می توانند نیاز آن ها را تأمین نمایند.

دستگاه سورتینگ گندم 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری پشت تراکتوری

قیمت فروش دستگاه بوجاری پشت تراکتوری

  دستگاه بوجاری پشت تراکتوری از نمونه دستگاه های بوجاری قدیمی دارای سیستم ساده تر …