صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی

خرید دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی

خرید دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی به صورت اینترنتی و تماس با مسئول خرید و فروش دستگاه ها به راحتی قابل انجام است. دستگاه بوجاری گندم یکی از پرفروش ترین انواع ماشین آلات صنعتی است و از سمت مزرعه دارن، کشاورزان بومی و بنکداران سفارش زیادی دارد.

گندم دستگاه بوجاری

دستگاه بوجاری گندم خانگی چگونه کار می کند؟

این مدل دستگاه بوجاری یکی از انواع مدل های دستگاه بوجاری بذری است که عملیات جداسازی و تفکیک دانه های گندم از ما بقی موارد همراه آن که با برداشت گندم برداشت شدند را به اندازه ی 95% انجام می دهد. این موارد می توانند سنگ ریزه، شن، تکه های چوب، گرد و غبار، علف هرز باشند که در نهایت کاملا گندم از آن ها تفکیک می شود.

دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی به صورت مکانیکی گندم ها را بوجاری و پاک می کند. پس از روشن کردن دستگاه، اپراتور گندم های برداشت شده را از کانال ورود داخل دستگاه می ریزد و در نهایت دانه های گندم ها را عاری از هر گونه ناخالصی دریافت می کند.

بوجاری گندم خانگی دستگاه

دستگاه بوجاری گندم ارزان قیمت خانگی قابلیت بوجاری کردن حداقل 300 کیلوگرم گندم در ساعت را دارد. اندازه این دستگاه به گونه ای است که به راحتی می توان جابه جا شود و با این اندازه ی کوچک حجم  زیادی از گندم را بوجاری کند و فرایند بوجاری جو و گندم را با سرعت و دقت انجام دهد.

قیمت دستگاه بوجاری گندم خانگی

این دستگاه برای تولید کنندگانی که قصد افزایش محصولات خود را با سرمایه متوسط دارند مناسب است. چرا که یکی از مشتریان ما که اخیرا این دستگاه را خریداری کرده بود ادعا می کرد توانسته با هزینه ی کمتری نسبت به استخدام کارگر پنج برابر حجمی را کارگران گندم را پاک می کرده اند گندم ها را بوجاری کند.

در واقع هزینه ی خرید دستگاه بوجاری گندم می تواند با هزینه یک ماه استخدام کارگر برابری کند و علاوه بر ان حجم بیشتری را بوجاری کند.

بوجاری دستگاه خانگی گندم

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859