صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی با سیستم اپتیک بسیار دقیق و قوی در ابعاد و میزان مختلف از طریق شرکت های صنعتی تولید کننده این دستگاه با قیمت های متعادل و کیفیت عالی صورت می گیرد و این دستگاه انواع گیاهان دارویی آویشن رزماری مورد سیاهدانه دانه های خاکشیر را با توجه به رنگ و اندازه جداسازی و بسته بندی می کند.

عملکرد دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی چگونه است؟

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی از نوع کالر سورتینگ می باشد و عمل سورت را علاوه بر اینکه از لحاظ ساختار، اندازه و حجم انجام می دهد، رنگ گیاهان دارویی را نیز بررسی کرده و بر طبق آن عمل تفکیک و دسته بندی را انجام می دهد.
عملکرد دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی بدین صورت است که ابتدا گیاهان مورد نظر از ضایعات و ناخالصی ها پاکسازی می گردد و سپس شستشو بر روی آن انجام گرفته و به وسیله حرارت با دمای تنظیم شده خشک می گردد.
در مرحله تفکیک و جدا سازی دستگاه به وسیله دوربین های پیشرفته و قوی محصولات را مورد بررسی قرار داده و از لحاظ رنگ بر اساس تصویری که به آن داده شده آن ها را دسته بندی کرده و برای بسته بندی با کیفیت آماده می نماید.
ظرفیت و سرعت بالای دستگاه های سورتینگ تاثیری در کیفیت کار نداشته و آن را در نهایت دقت انجام می دهد. پس از دستگاه سورتینگ نوبت به کار دستگاه های پرکن و بسته بندی می رسد.

جداسازی ضایعات گیاهان دارویی

ابعاد و میزان مصرف دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی مانند دیگر دستگاه های سورتینگ در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ ساخته شده و هر کدام با توجه به ظرفیت و سرعت تولید مخصوص به خود می توانند انتظارات بخشی از مشاغل را بر آورده سازند.
انواع دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی تک کانال کوچک با توجه به ظرفیت کمی که دارند و سرعت عملکرد پایین مناسب کار در فروشگاه ها و مشاغل خانگی می باشند که روزانه احتیاج به سورت مقدار کمتری از مواد دارند.
اما دستگاه های سورتینگ گیاهان دارویی که در ابعاد بزرگ ساخته می شوند و تعداد کانال های خروجی آن ها گاهی به 12 عدد نیز می رسد، مناسب کار در کارخانجات بزرگ و صنعتی می باشند و ظرفیت عملکرد بالایی دارند و با سرعت فوق العاده خود روزانه چندین تن از محصولات را قادرند سورت نمایند.
میزان برق مصرفی دستگاه های سورتینگ نیز با توجه به نوع خانگی یا صنعتی بودن، اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک بودن متغیر می باشد و مسلماٌ دستگاه های بزرگ صنعتی اتوماتیک میزان برق بیشتری را مصرف می نمایند.

دستگاه سورتینگ خانگی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی برای چه گیاهانی مناسب است؟

گیاهان دارویی به مجموعه ای از برگ یا دانه های گیاهی گفته می شود که خواص درمانی ودارویی دارند، مانند آویشن، رزماری، اسطوخودوس، سیاهدانه، گل گاو زبان.
دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی قادر است تمامی این گیاهان چه به صورت برگ باشند و چه به صورت دانه های ریز، را به طور کامل پاکسازی و دسته بندی نماید.
دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی گیاهان دیگر مانند سبزیجات خشک را نیز می تواند سورت نماید و تنها منحصر به گیاهان دارویی نمی باشد.
همچنین دانه های ریز خوراکی یا غیر خوراکی مانند کنجد، اسپند، خاکشیر نیز توسط این دستگاه به طور کامل سورت می گردند.
این دستگاه عمل سورت را بر اساس شکل، اندازه و همچنین رنگ انجام می دهد.
سرعت سورت گیاهان دارویی در این دستگاه بسیار عالی می باشد و می تواند رضایت مشتریان را به طور صد در صدی جلب نماید.
در عین سرعت بالا عملکرد سورت دستگاه بسیار با کیفیت می باشد و بدون کوچکترین خطایی کار سورت را انجام می دهد.

دستگاه سورتینگ خاکشیر

دستگاه بسته بندی مناسب گیاهان دارویی

گیاهان دارویی اغلب در کیسه های از جنس نایلون، سلفون و متالایز بسته بندی می گردند تا در مجاورت هوا خواص خود را از دست نداده و همچنین گرد و خاک و آلودگی بر روی آن ها ننشیند.
برای بسته بندی گیاهان دارویی ابتدا نیاز به دستگاه پرکن مخصوص این مواد می باشد تا در حجم و وزن معین به صورت اتوماتیک آن ها را وارد لفاف بسته بندی نماید. طول بسته ها در این دستگاه های بسته بندی قابل تنظیم می باشد.
همچنین برخی از دستگاه های نیمه اتوماتیک نیز برای بسته بندی گیاهان دارویی مناسب است که عمل پر کردن به صورت دستی انجام می گیرد، البته از این دستگاه ها در تولید به حجم انبوه نمی توان استفاده نمود و سرعت لازم برای این کار را ندارند، بلکه این دستگاه ها مناسب کارگاه های کوچک می باشد.
بعد از عمل پرکردن درب بسته بندی ها به وسیله دستگاه های دوخت پرس و پلمپ می گردد.

دستگاه بسته بندی مناسب گیاهان دارویی

 

خریداران دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی چه کسانی هستند؟

با توجه به اینکه اکثر مردم امروزه به طب سنتی و مدرن برای درمان بیماری های خود روی آورده اند و به خواص درمانی دارو های گیاهی معتقد می باشند، دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی یکی از کاربردی ترین دستگاه ها محسوب می شود.
بیشتر عطاری ها، غرفه داران گیاهان دارویی و فروشگاه های طب سنتی برای آن که گیاهان دارویی را در بسته بندی های مناسب و با کیفیت در اختیار مشتریان قرار بدهند لازم است انواع دستگاه های سورتینگ در اندازه مورد نیاز خود را خریداری نمایند.
همچنین برخی از گیاهان دارویی مانند نعناع، گل سرخ، زنیان، خارشتر، کاسنی و غیره را علاوه بر اینکه به صورت برگ در اختیار مشتریان قرار می دهند.
لازم است عرق آن ها گرفته شود و به صورت مایع مصرف شود تا تاثیر بیشتری داشته باشد، افرادی که به شغل عرق گیری مشغول می باشند لازم است دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی را تهیه کرده و ابتدا دارو ها را سورت نمایند.

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی با قیمت پایین

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی در ابعاد و ظرفیت های متفاوت با تجهیزات مختلف به …