صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه دوخت / دستگاه دوخت پدالی / جدیدترین دستگاه دوخت پدالی برنجی با قیمت عالی

جدیدترین دستگاه دوخت پدالی برنجی با قیمت عالی

 دستگاه دوخت پدالی برنجی با قیمت عالی

جدیدترین دستگاه دوخت پدالی برنجی که دمای دستگاه به راحتی قابل کنترل و تنظیم بوده جهت دوخت و بسته بندی کیسه های پلاستیکی مختلف سلفون فویل های آلومینیومی متالایز مناسب و با قیمت عالی می توان آن را تهیه کرد.

همه چیز در مورد دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک

دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک که امروزه در امر بسته بندی بسیار به کار گرفته می شود سرعت و رونق خوبی به این کار بخشیده و عملیات بسته بندی را در مدل های مختلف و با کیفیتی بالایی انجام می دهد.
دستگاه دوخت حرارتی در انواع مختلف خانگی و صنعتی تولید و روانه بازار می گردد، سیستم کار در تمامی مدل های دستگاه یکی می باشد و با استفاده از حرارت دو لبه بسته بندی را به یکدیگر چسبانده و پرس می نماید، نیروی لازم برای دستگاه ها نیز توسط برق تولید می شود.
تفاوت مدل های مختلف دستگاه دوخت حرارتی در اندازه، جنس بدنه، و نحوه عملکرد آن ها می باشد و هر کدام قادر به دوخت ضخامت خاصی از نایلون یا فیلم خاصی می باشند و عرض دوخت نیز در دستگاه های مختلف تفاوت دارد.
از انواع دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک می توان به دستگاه دوخت دستی  یا رومیزی، پدال، پرتابل و ریلی اشاره نمود.

دستگاه دوخت حرارتی نایلون پلاستیک

وجه تمایز دستگاه پرس نایلون پدالی برنجی

دستگاه پرس نایلون پدالی برنجی نوعی از دستگاه دوخت پدالی المنتی می باشد که جنس فک های به کار رفته در دستگاه از برنج می باشد.
این دستگاه به منظور پرس فویل آلومینیومی به کار می رود و نسبت به دیگر دستگاه های دوخت پدالی عرض دوخت آن بیشتر است و تقریبا به 8 میلیمتر می رسد.
یکی دیگر از تمایزات دستگاه دوخت پدالی برنجی این است این دستگاه پیوسته گرم می باشند و تایمر تنظیم دمای دستگاه را دامنه خاصی می توان تنظیم نمود.
یکی از انواع دوخت دستگاه پدالی برنجی دوخت شطرنجی می باشد.
از دستگاه پرس نایلون برنجی در بسته بندی های صنعتی در کارخانجات و تولیدی ها استفاده می شود و به وسیله آن می توان انواع خشکبار ، آجیل ، حبوبات و غیره را بسته بندی نمود.
قیمت پایین دستگاه های دوخت پدالی نایلون و مخصوصا دستگاه دوخت پدالی برنجی سبب می شود طرفداران زیادی داشته باشد و اکثر کارگاه ها از این دستگاه برای بسته بندی استفاده نمایند.

دستگاه پرس نایلون پدالی برنجی

میزان قیمت انواع دستگاه دوخت پدالی

دستگاه های دوخت پدالی در مدل های مختلفی که تولید می گردد میزان قیمت متفاوتی نیز دارد مثلا ارزان ترین دستگاه دوخت پدالی دستگاه دوخت پدالی المنتی ساده 30 سانتیمتری می باشد که قیمتی در حدود یک میلیون تومان دارد.
بالاترین قیمت دستگاه پدالی نیز مربوط به دستگاه های پدالی چدنی با طول دوخت زیاد می باشد که قیمتی در حدود 6 میلیون تومان را دارا می باشد.
این دستگاه چدنی از استحکام بدنه بالایی برخوردار می باشد و در دو نوع تک فک یا دو فک تولید و عرضه می گردد.
برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه های پدالی دوخت یا دیگر دستگاه ها می توانید به سایت فروش دستگاه ها مراجعه نموده و تصاویر ، مشخصات فنی و جزئیات کامل دستگاه را به همراه قیمت آن ها مشاهده نمایید.
برای سفارش دستگاه نوع انتخابی خود را به سبد خرید افزوده و بقیه مراحل خرید و سفارش را از سایت پیگیری نمایید.

قیمت انواع دستگاه دوخت پدالی

مدل ها و انواع دوخت پدالی نایلون

تمامی انواع دستگاه دوخت پدالی نایلون به وسیله پدالی که در زیر پای اپراتور دستگاه قرار دارد کار پرس و بسته بندی را انجام می دهند بدین ترتیب که با فشردن پدال فک بالایی دستگاه بر روی دو لبه بسته بندی فشار داده می شود و با فشار وارد آمده عمل دوخت انجام می شود.
این دستگاه های دوخت پدالی در مدل ها و انواع مختلفی تولید و روانه بازار فروش می شوند.
مدل های مختلف این دستگاه عبارتند از دستگاه دوخت پدالی المنتی، چدنی و برنجی، تک فک یا دو فک.
این دستگاه ها از لحاظ ضخامت دوخت و جنس بدنه با یکدیگر متفاوت می باشد.
مدل های مختلف دستگاه بر حسب طول دوخت نیز متفاوت می باشد و از طول دوخت 30 سانتیمتری تا یک متری متغیر می باشد.
کارخانجات تولیدی با توجه به نیاز کاری خود، فضای کار و میزان بودجه ای که برای خرید دستگاه دوخت در دست دارند مدل مورد نظر خود را از بین دستگاه های موجود انتخاب می نمایند.

انواع دوخت پدالی نایلون

موارد مصرف و نحوه کار با دستگاه دوخت ریلی

دستگاه دوخت ریلی یکی از دستگاه های دوخت پرسرعت و اتوماتیک می باشد که اغلب استفاده صنعتی داشته و در کارخانجات و تولیدی های بزرگ از آن استفاده می شود.
از این دستگاه برای پرس و پلمپ تمام بسته بندی های کوچک مثل انواه کیک، بیسکویت، چیپس و پفک می توان استفاده نمود.
دستگاه دوخت ریلی خود در دو نوع افقی و عمودی می باشد که نوع عمودی برای بسته بندی بسته هایی که حاوی مایعات باشند و ممکن است محتویات آن به بیرون ریخته شود به کار می رود.
درجه حرارت و سرعت دستگاه دوخت ریلی قابل تنظیم می باشد و قبل از شروع کار باید بر روی درجه مورد نظر قرار گیرد.
سپس اپراتور بسته بندی های کوچک را یکی پس از دیگری در ابتدای دستگاه قرار داده دستگاه به صورت اتوماتیک بسته بندی را بر روی ریل خود به حرکت در آورده و از سمت دیگر دستگاه پرس شده بیرون می آید.
این دستگاه مجهز به تاریخ زن حرارتی بر روی بسته بندی ها نیز می باشد و پس از اتمام عملیات دوخت تاریخ را درج می نماید.

نحوه کار با دستگاه دوخت ریلی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

کاربرد انواع اندازه فک دستگاه دوخت پدالی نایلون

فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی قیمت مناسب

فروش دستگاه دوخت نایلون پدالی به صورت مستقیم با قیمت های مناسب از طریق سایت …