صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / قیمت فروش دستگاه بوجاری دان پرندگان

قیمت فروش دستگاه بوجاری دان پرندگان

 

دستگاه بوجاری دان پرندگان خاک و مواد اضافه را از انواع دانه ها کتان ارزن گندم خرفه گرفته و دانه های پاک شده و تمیز ارائه می دهد. فروش این دستگاه با توجه به نیاز مشتری در مدل های دیمر دار و بدون دیمر در ابعاد بزرگ و کوچک با ظرفیت متفاوت و قیمت های مناسبی صورت می گیرد.

معرفی کاربرد دستگاه بوجاری دان پرندگان

دستگاه بوجاری دان پرندگان به منظور تمیز کردن انواع دان پرندگان به کار می رود و این کار را به وسیله فن های مخصوصی انجام می دهد که بر حسب نوع دان می توان درجه فشار هوای فن را تنظیم نمود.

کاربری دستگاه بوجاری دان پرندگان بسیار ساده می باشد بدین نحو که دان مورد نظر در قسمت کشوی ورودی دستگاه ریخته شده و با زدن کلید پاور دستگاه روشن شده و بر اساس معیار وزن پوشال ها و ضایعات دان پرندگان جدا شده و به قسمت مخصوصی می رود و دان تمیز بوجاری شده نیز در قسمت خروجی دستگاه تحویل داده می شود.

این دستگاه عمل بوجاری را با دقت و سرعت بسیار بالایی انجام می دهد و مشاهده می کنیم ظرف مدت کوتاهی دان های پاک شده و تمیز بدون هیچ گونه ضایعات از دستگاه خارج می گردد و داخل پوشال ها و مواداضافی نیز هیچ دانه پرنده ای باقی نمانده است.

دستگاه بوجاری دان پرندگان

انواع دستگاه بوجاری دان پرندگان

به وسیله دستگاه بوجاری دان پرندگان می توان انواع دانه های خوراکی مخصوص پرندگان مانند ارزن، تخم کتان، قره ماش و گندم و جو را به خوبی از ضایعات و فضولات پاکسازی نمود.

دستگاه بوجاری عمل جداسازی و تمیز کردن را به وسیله سیستم باد و سرند انجام می دهد و مواد اضافی سبک همراه با باد ایجاد شده توسط فن ها  از بین دانه ها خارج می گردند و با قرار گرفتن دانه ها در سرند های ویبره فضولات سنگین آن ها نیز جدا می گردد.

انواع دستگاه بوجاری دان پرندگان با توجه به ابعاد و ظرفیت آن به دو بخش صنعتی و خانگی تقسیم می گردد.
دستگاه بوجاری دان پرندگان خانگی فضای کمی اشغال می کند و آن می توان در هر فضایی استفاده کرد و صدای کمی تولید کرده اما ظرفیت تولید آن ها نیز کم می باشد.
اما دستگاه بوجاری صنعتی توانایی بوجاری حجم انبوهی از دان پرندگان و در حد چندین تن در ساعت را دارا می باشد.

انواع دستگاه بوجاری دان پرندگان

علت بوجاری دان پرندگان چیست؟

از آن جایی که پرندگان هنگام دانه خوردن بسیار دانه ها را به اطراف پاشیده و دانه های تمیز را با پوسته ها و فضولات مخلوط می نمایند، دور ریختن دانه های استفاده شده برای آن ها از لحاظ اقتصادی به صرفه نیست چرا که حاوی دانه های تمیز و سالم بسیاری می باشد.
بنابر این گاهی لازم است دانه ها را از جای مخصوص آن ها خارج کرده و از پوشال و پوسته و فضولات تمیز کرد و برای استفاده مجددا در جای مخصوص قفس ریخته شود.
این کار در مقدار زیاد به روش دستی و سنتی امکان پذیر نیست و مراکزی که تعداد زیادی از پرندگان را پرورش می دهند به دستگاه بوجاری دان پرندگان نیاز پیدا کردن تا با سرعت و کیفیت بالا این دان ها را پاکسازی نمایند.
همچنین برخی دانه ها نیز لازم است برای استفاده از پوست جدا گردد و این کار نیز به وسیله دستگاه بوجاری مخصوص انجام می گیرد.

دان پرندگان

قیمت دستگاه بوجاری دان پرندگان

بوجاری و پاکسازی دانه های پرندگان به وسیله دستگاه بوجاری دان پرندگان به راحتی صورت می گیرد و این کار با سرعت بالا و دقتی فوق العاده انجام می شود. محصول خروجی این دستگاه به طور کامل از پوسته ها و مواد اضافی پاک شده است و عمل بوجاری آن بدون کمترین خطایی انجام می گیرد.
قیمت دستگاه بوجاری دان پرندگان به نوع و ابعاد آن بستگی دارد و دستگاه هایی که قادر به بوجاری ظرفیت بیشتری از دان ها و دارای سرعتی بیشتری می باشند قیمت آن ها نیز بیشتر خواهد بود.
دستگاه های بوجاری کوچکتر نیز توان بوجاری با دقت و کیفیت انواع دان های پرندگان را دارا می باشند و در صورت کمبود بودجه می توان این دستگاه را تهیه کرده و به وسیله آن عمل تمیز کردن و پاکسازی دان ها را انجام داد.
قیمت دقیق انواع دستگاه های بوجاری برای محصولات مختلف در سایت فروش اینترنتی درج شده است.

دستگاه بوجاری دان پرندگان

مشاوره و فروش دستگاه بوجاری ارزن و کتان

تمامی مشخصات فنی و ظرفیت و ابعاد دستگاه های بوجاری داخل سایت بیان شده است و در کنار آن تصویر دستگاه بوجاری و فیلم چگونگی عملکرد دستگاه برای آشنایی بیشتر مشتریان آورده شده است.
مشاوره و فروش دستگاه بوجاری ارزن و کتان و دیگر دان های پرندگان توسط متخصصین و عرضه کنندگان در سایت اینترنتی انجام می گیرد.
برای پرسیدن هر گونه سوال یا درخواست مشاوره می توانید با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس حاصل کرده و متخصصین همواره پاسخگو خواهند بود تا شما را در انتخاب بهتر دستگاه ها یاری دهند.
همچنین قیمت به روز دستگاه ها را نیز می توان تلفنی سوال نمود.
در صورتی که از انتخاب خود مطمئن شده و قصد خرید دستگاه بوجاری مورد نظر را دارید و می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید تا ادامه مراحل کار توسط کارشناسان فروش صورت گیرد و در صورت لزوم با شما تماس نیز گرفته می شود.

دستگاه بوجاری ارزن و کتان

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

عملکرد دستگاه بوجاری

عملکرد دستگاه بوجاری جهت رونق بخش کشاورزی

عملکرد دستگاه بوجاری به گونه ایست که جدا کردن گرد و غبار اجسام سبک و …