صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید دستگاه بوجاری مویز + کشمش با عملکرد عالی

خرید دستگاه بوجاری مویز + کشمش با عملکرد عالی

دستگاه بوجاری مویز

دستگاه بوجاری مویز و کشمش با عملکرد بالا در نمونه های خانگی و صنعتی اتومات و نیمه اتومات برای پاک کردن و جداسازی ضایعات و زدودن گرد و خاک از مویز و کشمش مورد استفاده می باشد و با قیمت های خاصی به خریداران عرضه می شود.

تفاوت دستگاه بوجاری و سورتینگ مویز

دستگاه بوجاری و سورتینگ مویز هر دو برای تمیز کردن و جداسازی ناخالصی های آن به کار می رود.
دستگاه بوجاری مویز قادر است گرد و خاک و سنگریزه ها و دانه های پوک و خراب مویز را از بین آن جدا کرده و محصولی یک دست و تمیز را برای بسته بندی تحویل بدهد.
دستگاه بوجاری مویز عمل جدا سازی مواد خارجی و درجه بندی مویز ها را به وسیله فن و سرند هایی در ابعاد مختلف انجام می دهد.
اما دستگاه سورتینگ برای تمیز کردن مویز ابتدا آن را شستشو داده تا از گرد و خاک و آلودگی ها پاک گردد و سپس مویز به قسمت خشک کن رفته و خشک می گردد.
عمل جداسازی ناخالصی ها در دستگاه سورتینگ به وسیله دوربین های قوی که در دستگاه تعبیه شده است انجام می گیرد.
دستگاه سورتینگ علاوه بر تمیز کردن و درجه بندی مویز از لحاظ وزن و اندازه از نظر رنگ آن را هم مورد بررسی قرار داده و از  این لحاظ هم آن را دسته بندی می نماید.

 سورتینگ مویز
دستگاه سورتینگ

دستگاه بوجاری مویز با چه ظرفیت هایی تولید میشود

دستگاه بوجاری مویز در مدل ها و انواع مختلفی تولید می شود که دستگاه های پیشرفته بوجاری قادر به دم گیری، پولیش، پاک سازی و درجه بندی مویز و کشمش نیز می باشند.
دستگاه های بوجاری بر اساس ابعادی که تولید می شوند به دو قسمت خانگی و صنعتی تقسیم می شوند، که این دستگاه ها کیفیت کار یکسانی دارند و با دقت فراوانی و با کوچکترین خطایی قادر به بوجاری می باشند.
اما ظرفیت تولید و سرعت عملکرد آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.
ظرفیت دستگاه بوجاری مویز خانگی کمتر می باشد و در حدی است که نیاز یک اشتغال کوچک را بر آورده سازد، اما دستگاه های صنعتی بسته به ابعاد و خروجی می توانند در هرساعت 400 کیلوگرم مویز تا چندین تن مویز را پاک سازی و بوجاری نمایند.
تولید دستگاه بوجاری مویز و کشمش کمک بسیاری به صنعت تولید آن نموده است و بدون هیچ دغدغه ای می توان در مدت زمانی کوتاه مقدار انبوهی از محصول را بوجاری و تفکیک نمود.

دستگاه بوجاری مویز

خریداران دستگاه بوجاری مویز چه کسانی هستند؟

مویز یکی از تنقلات با ارزش محسوب می شود و آن را در فروشگاه های مواد غذایی و آجیل فروشی ها عرضه می دارند.
خریداران دستگاه بوجاری مویز کارخانجات صنعتی که به عرضه و تولید مویز بسته بندی شده می پردازند، فروشگاه های بزرگ و مغازه های فروش آجیل و کشمش و مویز و کسانی که اشتغال خانگی آن ها بوجاری و بسته بندی مویز و کشمش می باشد هستند.
بسیاری از کارخانجات صنعتی به وسیله دستگاه بوجاری و سورتینگ مویز آن را تمیز، پولیش و درجه بندی می نمایند و در بسته بندی های شکیل بسته بندی نموده و برای صادرات این محصول را آماده سازی می کنند.
بوجاری کردن مویز و یکدست بودن آن به بسته بندی بهتر و زیبا تر بسیار کمک کرده و باعث چشمگیر شدن و افزایش بازار پسندی آن می گردد و بر روی فروش مویز تأثیر بسزایی دارد.

دستگاه بوجاری مویز

دستگاه های مورد نیاز در کنار دستگاه بوجاری مویز

در خط تولید مویز به دستگاه های بسیاری نیاز می باشد که وجود هر کدام از آن ها ضروری بوده و هر کدام وظیفه مهمی در امر تولید و عرضه مویز بر عهده دارند.
مویز های خشک  شده و آماده برای آن که در دستگاه بوجاری قرار بگیرند باید به وسیله دستگاه بالابر به مخزن دستگاه انقال یابد و در صورت نیاز نیز توسط دستگاه دم گیر و شستشو ، خشک کن و شن گیر تمیز می شوند.
بعد از بوجاری مویز ها بر روی نوار نقاله قرار گرفته و مورد بازبینی قرار گرفته و به وسیله دستگاه بالابر وارد دستگاه پر کن می گردد و پس از آن که در وزن های معین داخل بسته بندی قرار گرفت به وسیله دستگاه دوخت درب بسته بندی ها پرس شده و تاریخ بر روی آن درج شده و توسط دستگاه شیرینگ بسته بندی نهایی صورت گرفته و به انبار هدایت می گردد.

دستگاه های مورد نیاز در کنار دستگاه بوجاری مویز
نوار نقاله

 

قیمت دستگاه بوجاری مویز و کشمش

دستگاه بوجاری مویز و کشمش در انواع و ابعاد مختلفی تولید شده که هر کدام قیمتی مخصوص به خود را دارا می باشد.
دستگاه های کوچک بوجاری سیار جزء ارزان ترین دستگاه های بوجاری به شمار می رود که در عین قیمت پایین کارایی بسیاری داشته و می توانند با سرعت بالا مقدار زیادی از مویز یا کشمش را بوجاری و تصفیه نمایند.
فروش دستگاه بوجاری مویز و کشمش به صورت اینترنتی نیز انجام می گیرد.
قیمت انواع دستگاه بوجاری در کنار تصویر و سایر مشخصات دستگاه درج شده است و برای آشنایی بیشتر کلیپ هایی از نحوه کار دستگاه ها نیز آورده شده است.
ثبت سفارش خرید دستگاه ها بسیار ساده و از طریق انتخاب محصول مورد نظر صورت گرفته و در صورت نیاز مسئولین فروش دستگاه ها با شما تماس حاصل می نمایند.
دستگاه بوجاری مویز نیز دارای ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش می باشد.

دستگاه بوجاری مویز

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری عدس

فروش دستگاه بوجاری عدس با بهترین کارآیی

دستگاه بوجاری عدس با بهترین کارآیی جهت دستچین کردن حجم زیادی از محصول به بهترین …