صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / خرید دستگاه بوجاری مویز + کشمش با عملکرد عالی

خرید دستگاه بوجاری مویز + کشمش با عملکرد عالی

 

خرید دستگاه بوجاری مویز

دستگاه بوجاری مویز و کشمش با عملکرد بالا در نمونه های خانگی و صنعتی اتومات و نیمه اتومات برای پاک کردن و جداسازی ضایعات و زدودن گرد و خاک از مویز و کشمش مورد استفاده می باشد و با قیمت های خاصی به خریداران عرضه می شود.

تفاوت دستگاه بوجاری و سورتینگ مویز

دستگاه بوجاری و سورتینگ مویز هر دو برای تمیز کردن و جداسازی ناخالصی های آن به کار می رود.
دستگاه بوجاری مویز قادر است گرد و خاک و سنگریزه ها و دانه های پوک و خراب مویز را از بین آن جدا کرده و محصولی یک دست و تمیز را برای بسته بندی تحویل بدهد.
دستگاه بوجاری مویز عمل جدا سازی مواد خارجی و درجه بندی مویز ها را به وسیله فن و سرند هایی در ابعاد مختلف انجام می دهد.
اما دستگاه سورتینگ برای تمیز کردن مویز ابتدا آن را شستشو داده تا از گرد و خاک و آلودگی ها پاک گردد و سپس مویز به قسمت خشک کن رفته و خشک می گردد.
عمل جداسازی ناخالصی ها در دستگاه سورتینگ به وسیله دوربین های قوی که در دستگاه تعبیه شده است انجام می گیرد.
دستگاه سورتینگ علاوه بر تمیز کردن و درجه بندی مویز از لحاظ وزن و اندازه از نظر رنگ آن را هم مورد بررسی قرار داده و از  این لحاظ هم آن را دسته بندی می نماید.

تفاوت دستگاه بوجاری و سورتینگ مویز

دستگاه بوجاری مویز با چه ظرفیت هایی تولید میشود

دستگاه بوجاری مویز در مدل ها و انواع مختلفی تولید می شود که دستگاه های پیشرفته بوجاری قادر به دم گیری، پولیش، پاک سازی و درجه بندی مویز و کشمش نیز می باشند.
دستگاه های بوجاری بر اساس ابعادی که تولید می شوند به دو قسمت خانگی و صنعتی تقسیم می شوند، که این دستگاه ها کیفیت کار یکسانی دارند و با دقت فراوانی و با کوچکترین خطایی قادر به بوجاری می باشند.
اما ظرفیت تولید و سرعت عملکرد آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد.
ظرفیت دستگاه بوجاری مویز خانگی کمتر می باشد و در حدی است که نیاز یک اشتغال کوچک را بر آورده سازد، اما دستگاه های صنعتی بسته به ابعاد و خروجی می توانند در هرساعت 400 کیلوگرم مویز تا چندین تن مویز را پاک سازی و بوجاری نمایند.
تولید دستگاه بوجاری مویز و کشمش کمک بسیاری به صنعت تولید آن نموده است و بدون هیچ دغدغه ای می توان در مدت زمانی کوتاه مقدار انبوهی از محصول را بوجاری و تفکیک نمود.

دستگاه بوجاری مویز با چه ظرفیت هایی تولید میشود

خریداران دستگاه بوجاری مویز چه کسانی هستند؟

مویز یکی از تنقلات با ارزش محسوب می شود و آن را در فروشگاه های مواد غذایی و آجیل فروشی ها عرضه می دارند.
خریداران دستگاه بوجاری مویز کارخانجات صنعتی که به عرضه و تولید مویز بسته بندی شده می پردازند، فروشگاه های بزرگ و مغازه های فروش آجیل و کشمش و مویز و کسانی که اشتغال خانگی آن ها بوجاری و بسته بندی مویز و کشمش می باشد هستند.
بسیاری از کارخانجات صنعتی به وسیله دستگاه بوجاری و سورتینگ مویز آن را تمیز، پولیش و درجه بندی می نمایند و در بسته بندی های شکیل بسته بندی نموده و برای صادرات این محصول را آماده سازی می کنند.
بوجاری کردن مویز و یکدست بودن آن به بسته بندی بهتر و زیبا تر بسیار کمک کرده و باعث چشمگیر شدن و افزایش بازار پسندی آن می گردد و بر روی فروش مویز تأثیر بسزایی دارد.

دستگاه های مورد نیاز در کنار دستگاه بوجاری مویز

در خط تولید مویز به دستگاه های بسیاری نیاز می باشد که وجود هر کدام از آن ها ضروری بوده و هر کدام وظیفه مهمی در امر تولید و عرضه مویز بر عهده دارند.
مویز های خشک  شده و آماده برای آن که در دستگاه بوجاری قرار بگیرند باید به وسیله دستگاه بالابر به مخزن دستگاه انقال یابد و در صورت نیاز نیز توسط دستگاه دم گیر و شستشو ، خشک کن و شن گیر تمیز می شوند.
بعد از بوجاری مویز ها بر روی نوار نقاله قرار گرفته و مورد بازبینی قرار گرفته و به وسیله دستگاه بالابر وارد دستگاه پر کن می گردد و پس از آن که در وزن های معین داخل بسته بندی قرار گرفت به وسیله دستگاه دوخت درب بسته بندی ها پرس شده و تاریخ بر روی آن درج شده و توسط دستگاه شیرینگ بسته بندی نهایی صورت گرفته و به انبار هدایت می گردد.

دستگاه های مورد نیاز در کنار دستگاه بوجاری مویز

قیمت دستگاه بوجاری مویز و کشمش

دستگاه بوجاری مویز و کشمش در انواع و ابعاد مختلفی تولید شده که هر کدام قیمتی مخصوص به خود را دارا می باشد.
دستگاه های کوچک بوجاری سیار جزء ارزان ترین دستگاه های بوجاری به شمار می رود که در عین قیمت پایین کارایی بسیاری داشته و می توانند با سرعت بالا مقدار زیادی از مویز یا کشمش را بوجاری و تصفیه نمایند.
فروش دستگاه بوجاری مویز و کشمش به صورت اینترنتی نیز انجام می گیرد.
قیمت انواع دستگاه بوجاری در کنار تصویر و سایر مشخصات دستگاه درج شده است و برای آشنایی بیشتر کلیپ هایی از نحوه کار دستگاه ها نیز آورده شده است.
ثبت سفارش خرید دستگاه ها بسیار ساده و از طریق انتخاب محصول مورد نظر صورت گرفته و در صورت نیاز مسئولین فروش دستگاه ها با شما تماس حاصل می نمایند.
دستگاه بوجاری مویز نیز دارای ضمانت نامه معتبر و خدمات پس از فروش می باشد.

قیمت دستگاه بوجاری مویز و کشمش

معرفی کامل دستگاه کشمش پاک کن

کشمش از خشک کردن انواع انگور به دست می آید.
بعد از تولید کشمش، خار و خاشاک، سنگریزه، دانه های ضایع و پوچ زیادی در بین کشمش ها دیده می شود که برای عرضه و بسته بندی بهتر است کاملا پاک شده و تمویز شود.
برای پاک کردن کشمش از دستگاه های شستشو ، بوجاری و دمگیر و سورتینگ استفاده می گردد.
در کارخانجات بدین منظور دستگاه کشمش پاک کن وجود دارد که برقی و اتوماتیک می باشد.
به دستگاه پاک کن کشمش دستگاه بوجاری نیز گفته می شود که دارای الک هایی در اندازه متفاوت می باشد که پس از پاک کردن کشمش آن را درجه بندی نیز می نمایند.
دستگاه های پیشرفته ای که برای پاک کردن و درجه بندی کشمش به کار می رود نیزبا نام سورتینگ شناخته می شود که قابلیت جدا کردن کشمش از لحاظ رنگ را نیز دارا می باشند و این کار را به صورت لیزری و با چشمی های مجهز انجام می دهند.
دستگاه های دمگیر کشمش نیز چوب های اضافی کشمش را می گیرند تا آن را برای خوردن آماده نمایند.

معرفی کامل دستگاه کشمش پاک کن

روش های پاک کردن کشمش

یکی از خوراکی های خوشمزه که جزئی از آجیل نیز محسوب می شود کشمش می باشد که دارای مواد معدنی و ویتامین های بسیاری است.
برای اینکه کشمش تولید و فراوری شود تا برای مصرف آماده گردد مراحل زیادی کار روی آن صورت می گیرد که پاک کردن نیز جزئی از آن می باشد.
از گذشته تا به حال روش های بسیاری برای پاک کردن کشمش وجود داشته است، که ساده ترین آن ها پاک کردن دستی کشمش بوده که امری خطا پذیر و خسته کننده است.
اما امروزه با وجود پیشرفت علم و صنعت و وجود دستگاه های پیشرفته پاک کردن کشمش نیز در مدت زمانی کوتاه و بسیار آسان انجام می شود.
دستگاه های کشمش پاک کنی با کمک انرژی برق کار کرده و با در صد خطایی پایین تمام ناخالصی ها را از کشمش جدا می کنند.
دستگاه های امروزی در حین پاک کردن کشمش حتی آن را دسته بندی نیز می نمایند و برای بسته بندی یکدست و قیمت گذاری بهتر کشمش را آماده می سازند.

آیا دستگاه دم کن کشمش خانگی تولید می شود ؟

یکی از دستگاه هایی که در کارخانجات فراروی کشمش از آن استفاده می گردد ، دستگاه دم گیر کشمش می باشد.
این دستگاه به صورت کاملا اتوماتیک عمل نموده و وقتی کشمش داخل مخزن ریخته شده، با چرخیدن سریع کشمش در آن و استفاده از نیروی گریز از مرکز ساقه چوبی ته کشمش به راحتی کنده می شود بدون آن که به ساختار و شکل کشمش آسیبی برسد.
اما در مشاغل خانگی تولید کشمش و تهیه کشمش در منزل برای جدا کردن دم کشمش ها از روش های دستی استفاده می شود و دستگاه دم کن کشمش خانگی وجود ندارد .
بدین منظور می توان دم کشمش ها را یکی یکی با دست جدا کرد که این کار خیلی طول می کشد.
اما برای این کار ترفند هایی نیز وجود دارد از جمله اینکه کشمش ها را کمی خیس کرده و در دستمال مرطوب می پیچیند، با حرکت دادن سریع کشمش و چند ضربه زدن به دستمال دم کشمش ها از آن جدا می گردد.

آیا دستگاه دم کن کشمش خانگی تولید می شود ؟

طرز کار دستگاه کشمش خشک کن

برای خشک کردن انگور و تبدیل آن به کشمش راه های مختلفی وجود دارد.
یکی از آن ها روش آفتابی بوده و با پهن کردن انگور در فضای آزاد و زیر نور خورشید انجام می شود.
یکی دیگر از راه های تولید کشمش استفاده از دستگاه کشمش خشک کن صنعتی می باشد که عمل خشک کردن را به خوبی، بدون دردسر و در مدت زمانی کوتاه انجام می دهد.
دستگاه کشمش خشک کن در مدل های مختلفی وجود دارد.
یکی از انواع دستگاه خشک کن به صورت کابینی می باشد که دارای طبقه های توری فلزی می باشد انگور ها بر روی طبقه قرار می گیرد.
سپس تنظیمات دما بر روی صفحه دیجیتالی یا توسط کلید های لازم انجام می شود و با گرمای لازم و تعیین شده دانه های انگور کاملا خشک می شوند.
زمان لازم برای خشک کردن نیز باید تنظیم گردد، چرا که زیاد قرار گرفتن کشمش در برابر دمای زیاد سبب خشک و سفت شدن بیش از حد کشمش می گردد.

طرز کار دستگاه کشمش خشک کن

لیست قیمت دستگاه کشمش پاک کنی

اگر به فکر راه اندازی خط تولید کشمش می باشید و یا اینکه قصد تعویض و ارتقای دستگاه های خط پاک کردن کشمش را دارید می توانید به فروشگاه آنلاین ما مراجعه نموده و لیست قیمت دستگاه کشمش پاک کنی در مدل های مختلف را مشاهده نمایید.
ما در سایت فروش خود انواع دستگاه های بوجاری، دم گیر و پاک کن کشمش را در  معرض دید خریداران محترم قرار داده ایم.
در کنار تصاویر دستگاه ها ابعاد و بقیه جزئیات دستگاه آورده شده است و برای آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد دستگاه ویدئو هایی نیز در سایت قرار داده شده است.
با توجه به وضع اقتصادی کشور و نوسانات قیمت دستگاه ها نیز به روز تعیین می شود و برای آکاهی از قیمت دقیق می توانید با شرکت به صورت تلفنی در تماس باشید.
مشاوران فروش دستگاه ها برای ارائه راهنمایی های لازم نیز همواره آماده پاسخگویی به سوالات خریداران گرامی می باشند.

لیست قیمت دستگاه کشمش پاک کنی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه بوجاری عدس

فروش دستگاه بوجاری عدس با بهترین کارآیی

دستگاه بوجاری عدس با بهترین کارآیی جهت دستچین کردن حجم زیادی از محصول به بهترین …