صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک با گارانتی یک ساله

فروش دستگاه سورتینگ اتوماتیک با گارانتی یک ساله

دستگاه سورتینگ تمام اتوماتیک

فروش دستگاه سورتینگ اتومات برحسب کاربرد به دو نوع دستگاه سورتینگ رنگی و دستگاه سورتینگ وزنی تقسیم شده که هر کدام محصول خاصی را سورت می کند به همراه گارانتی یک ساله با قیمت های مناسب از سوی سازندگان این ماشین آلات انجام می گیرد.

انواع دستگاه سورتینگ اتوماتیک برحسب کاربرد

دستگاه های سورتینگ دارای انواع مختلف که به صورت تمام اتوماتیک و دستگاه های سورتینگ نیمه اتوماتیک کار می کنند در بازار به فروش می رسند.
این دستگاه ها که در صنایع ماشین سازی به اسم دستگاه سورتینگ نام گذاری شده اند می توانند بر اساس نوعی که دارند محصولات را بر طبق کیفیتشان جداسازی کنند.
انواع دستگاه سورتینگ اتوماتیک بر حسب کاربردی که دارند به دو دسته دستگاه های سورتینگ کالر و یا همان رنگی و دستگاه سورتینگ وزنی که بر اساس وزن واندازه محصولات را می توانند از هم تشخیص داده و جدا سازی را انجام دهند.
این دستگاه ها بدون خطا و اشتباهی کار خود را به خوبی انجام می دهند.
مشتریانی که خواهان دستگاه های سورتینگ می باشند می توانند انواع مختلف دستگاه های سورتینگ را در سایت اینترنتی فروش انواع دستگاه های صنعتی ببینند و در این سایت با تمامی دستگاه های سورتینگ آشنا شوند.

دستگاه سورتینگ اتوماتیک

صرفه جویی در هزینه و وقت با دستگاه سورتینگ اتوماتیک

دستگاه های سورتینگ مناسب برای جدا سازی انواع محصولاتی مانند: مرکبات، خشکبار، غلات، انواع آجیل ها و غیره استفاده می شود.
دستگاه های سورتینگ باعث شده اند تا زمان کمتری برای جدا سازی محصولات با کیفیت از بی کیفیت صرف شود.
در زمانی که دستگاه های سورتینگ ساخته نشده بودند.
برای سورت کردن محصولات از نیروی انسانی استفاده می کردند.
دستگاه های سورتینگ دو نوع کار کرد دارند که می توان آن ها را به دو دسته دستگاه سورتینگ اتوماتیک و دستگاه سورتینگ نیمه اتوماتیک تقسیم کرد.
دستگاه های سورت کن تمام اتوماتیک به دلیل عملکردی که دارد نیاز به اپراتور نداشته و می تواند تمامی کارها را خود دستگاه انجام دهد.
این توانایی دستگاه صرفه جویی در هزینه و وقت را بالا می برد.
برای دیدن کار کرد و عمل کرد دستگاه تمام اتوماتیک سورتینگ می توانید فیلم های این دستگاه را در سایت های اینترنتی و همین طور در سایت فروش انواع دستگاه های صنعتی ما ببینید.

 دستگاه سوریتینگ اتوماتیک

کلیه دستگاه های سورتینگ لیزری یا اپتیک اتوماتیک هستند؟

دستگاه سورتینگ دارای مدل های گوناگونی می باشد که یکی از مدل های دستگاه سورتینگ دستگاه سورت لیزری می باشد.
کار این دستگاه جدا کردن هر ضایعاتی غیر از دانه های سالم محصولات می باشد و می تواند محصول را از نظر کیفیت درجه بندی کند.
این دستگاه تشخیص دانه ها را به وسیله لیزر انجام می دهد و بسیار دقیق می باشد.
دستگاه سورتینگ لیزری محصولات را از نظر ظاهر، رنگ و اندازه طبقه بندی می کند.
این دستگاه لیزری سورتینگ می تواند دانه های سوراخ ، ضرب دیده، کرم خورده و همچنین آفت زده را از بین دانه های سالم جدا کند.
این دستگاه را می توان از نظر حساسیت تشخیص تغییر داد، این امکان باعث شده تا بتوان از دستگاه برای محصولات دیگری استفاده کرد.
کلیه دستگاه های سورتینگ لیزری یا همان دستگاه های سورتینگ اپتیک تمام اتوماتیک بوده و نیاز به نیروی انسانی برای کار با این دستگاه نمی باشد.

 دستگاه سوریتینگ لیزری

تفاوت قیمت دستگاه سورتینگ اتوماتیک و نیمه اتومات

دستگاه های سورتینگ با توجه به کارایی و کیفیت و همین طور نوع دستگاه دارای قیمت های متفاوتی می باشند که مشتریان بر حسب نیاز خود و سرمایه ای که دارند به خرید این دستگاه ها می پردازند.
دستگاه های سورتینگ اتوماتیک و دستگاه سورتینگ نیمه اتومات دارای عملکرد متفاوتی با یکدیگر بوده و از نظر سرعت و ظرفیت با یک دیگر فرق می کنند.
دستگاه سورتینگ  تمام اتوماتیک بسیار سریع تر و با ظرفیت بالاتری می باشد و می تواند صفر تا صد کار سورت را به تنهایی انجام دهد اما دستگاه نیمه اتوماتیک نیازمند اپراتوری برای هدایت است.
قیمت دستگاه سورتینگ اتوماتیک نسبت به دستگاه نیمه اتوماتیک بیشتر بوده و عملکرد این دستگاه بسیار بالاتراز دستگاه نیمه اتوماتیک می باشد.
البته قیمت دستگاه های سورتینگ بسته بر کیفیت و حتی شرکت های سازنده این دستگاه ها متفاوت بوده و می تواند دستگاه تمام اتوماتیکی که کیفیت بالایی ندارد قیمت پایین تری نسبت به دستگاه نیمه اتوماتیک با کیفیت داشته باشد.
دستگاه سورتینگ اتوماتیک

درصد خطای یک دستگاه سورتینگ اتوماتیک برنج چقدر است؟

دستگاه های سورتینگ که برای سورت و جدا سازی دانه های آفت زده و دیگر ضایعات از بین دانه های سالم برنج استفاده می شوند دارای دقت بسیار بالایی هستند.
معمولا این دستگاه ها در صد خطای خیلی پایینی داشته و یا خطایی در کار این دستگاه سورتینگ در هنگام سورت برنج رخ نمی دهد.
درصد کیفیت این دستگاه ها بسیار بالا می باشد.
با استفاده از دستگاه سورتینگ اتوماتیک برنج برای سورت کردن برنج ها می توانید در زمان و هزینه صرفه جویی کرده و محصول برنج خود را بدون ناخالصی و کیفیت بالا روانه بازار کنید.
برای دریافت اطلاعات درباره ی دستگاه سورتینگ برنج اتوماتیک و انواع این دستگاه ها می توانید از طریق سایت و فروشگاه اینترنتی ما اقدام کرده و با ارتباط گرفتن با مشاوران و مدیران فروش سایت خریدی مطمئن و مناسب را انجام دهید.
مشاوران از صفر تا صد خرید دستگاه سورتینگ مورد نظر شما به شما کمک خواهند کرد.

 دستگاه سورتینگ اتوماتیک

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی

خرید دستگاه سورتینگ گیاهان دارویی با سیستم اپتیک بسیار دقیق و قوی در ابعاد و …