صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه بوجاری / دستگاه بوجاری همه کاره | فروش با تضمین کیفیت + قیمت

دستگاه بوجاری همه کاره | فروش با تضمین کیفیت + قیمت

همه کاره

دستگاه بوجاری همه کاره با توانایی بالا عمل پاکسازی انواع محصولات را از ضایعات گوناگون با سرعت عالی انجام داده و محصول درجه یک و مرغوب ارائه می دهد. این دستگاه ها در مدل های خانگی و صنعتی با برق تک فاز و سه فاز در اغلب نمایندگی های فروش همراه با بهترین کیفیت ضمانت نامه و قیمت های مناسب صورت می گیرد.

دستگاه بوجاری همه کاره چیست و چه کاربردهایی دارد؟

دستگاه بوجاری همه کاره دستگاهی است که توانایی بوجاری انواع محصولات را داشته و قادر است انواع ناخالصی ها و ضایعات محصولات را از بین آن ها خارج کرده و محصول مرغوب را درجه بندی و برای بسته بندی با کیفیت آماده سازد.
به وسیله دستگاه بوجاری همه کاره می توان انواع حبوبات، غلات، سبزیجات خشک، خشکبارو حتی بذر های کوچک را بوجاری و تصفیه کرد.
این دستگاه بوجاری هر یک از این محصولات را با دقتی بسیار عالی انجام داده و تنوع محصولات ورودی خللی در کیفیت کار آن ایجاد نمی کند.
ظرفیت دستگاه بوجاری همه کاره نیز بالا می باشد و می تواند با سرعتی بالا روزانه حجم انبوهی از محصولات را با کیفیت فراوان بوجاری نماید.
از تجهیزاتی که می توان به دستگاه بوجاری اضافه کرد دستگاه پولیش حبوبات است که برای محصولاتی که لازم است ظاهری براق داشته باشند استفاده می شود.
این دستگاه گرد و خاک سطح محصول را گرفته و به وسیله سایش جلوه ای صیقلی وزیبا به آن ها می دهد.

کاربرد بوجاری همه کاره

میزان مصرف برق دستگاه بوجاری همه کاره

دستگاه بوجاری همه کاره به وسیله فشار هوای ایجاد شده توسط فن ها غبار و ناخالصی های سبک موجود در بین محصولات را گرفته و سنگریزه و اجسام خارجی سنگین نیز به وسیله الک ها گرفته شده و محصول خالص می گردد.
دستگاه بوجاری همه کاره در انواع مختلف تولید شده که برق مورد نیاز آن ها ممکن است تک فاز یا سه فاز باشد و بر اساس سفارش مشتری قابلیت تبدیل برق آن ها نیز وجود دارد.
دستگاه های تک فاز اغلب برای مصارف خانگی و فروشگاه به کار رفته و دستگاه بوجاری سه فاز در کارخانجات صنعتی کاربرد دارد.
دستگاه بوجاری همه کاره دارای مصرف برق کمی می باشد و این کم مصرف بودن نیز یکی از مزایای آن می باشد که سبب شده است مورد استقبال کارخانجات و تولید کنندگان قرار بگیرد.
این دستگاه مجهز به تابلو برق و دارای ایمنی کامل نیز می باشد.

مصرف برق بوجاری همه کاره

دستگاه بوجاری همه کاره صنعتی یا خانگی ست؟

دستگاه بوجاری همه کاره به دستگاهی گفته می شود که برای بوجاری تنها یک نوع محصول کاربرد ندارد، بلکه با آن می توان انواع دانه ها، سبزیجات خشک، گیاهان دارویی را از وجود تمام ذرات خارجی، سنگریزه و خار و خاشاک پاکسازی نمود.
دستگاه های بوجاری همه کاره اگر در ابعاد کوچک تولید شده باشند و حجم کوچکی از فضا را اشغال کنند و همچنین در جریان تولید سرو صدای کمی نیز ایجاد نمایند و با برق تک فاز کار کنند برای مشاغل خانگی و فروشگاه های کوچک نیز می توان از آن ها استفاده نمود.
دستگاه های بوجاری همه کاره صنعتی در ارتفاع های بسیار بزرگ تولید شده و دارای ظرفیت تولید به میزان انبوه می باشند. سرعت بالای این دستگاه می تواند نیاز مشاغل صنعتی را برآورده سازد.
معمولا دستگاه های بوجاری صنعتی با برق سه فاز کار می کنند.

صنعتی یاخانگی بوجاری همه کاره

دستگاه بوجاری همه کاره نیاز به اپراتور دارد؟

دستگاه بوجاری همه کاره به صورت اتوماتیک عمل می نمایند و کلیه روند پاکسازی محصول را از ضایعات و درجه بندی آن ها را به صورت خودکار انجام داده و محصولی یکدست و تمیز را تحویل می دهد.
اما از آن جایی که هر کدام از محصولات ارائه شده به دستگاه بوجاری همه کاره دارای ویژگی های خاص می باشد و ابعاد و ساختار آن ها با یکدیگر متفاوت است، در هنگام ارائه محصول به دستگاه باید قسمت های مختلف دستگاه مانند فن و سرند ها با توجه به نوع محصول تنظیم گردد.
تنظیم دستگاه بوجاری همه کاره به وسیله اپراتور باید صورت گیرد بنابراین وجود نیروی انسانی در کنار دستگاه بوجاری همه کاره برای تنظیم کار دستگاه و نظارت بر فرایند بوجاری لازم می باشد.
سرند ها یا الک های موجود در دستگاه بوجاری همه کاره متحرک بوده و می توان آن ها را با الک هایی مناسب محصول ارائه شده جایگزین کرد.
در دستگاه بوجاری همه کاره مواد در چندین مرحله و با توجه به وزن پاکسازی و تصفیه می گیرد و تمامی مراحل به صورت اتوماتیک انجام می گیرد.

قیمت دستگاه بوجاری همه کاره چقدر است؟

امروزه تولید و فروش دستگاه بوجاری همه کاره کار بوجاری را برای تولید کنندگان آسان کرده است و با تهیه و خرید یک دستگاه می توانند انواع محصولات را بوجاری کرده و برای بسته بندی آماده نمایند.
قیمت دستگاه بوجاری همه کاره نسبت به دستگاه های بوجاری خاص بیشتر است، با این وجود خرید یک دستگاه بوجاری همه کاره بسیار به صرفه می باشد و دیگر لازم نیست برای هر محصولی دستگاه بوجاری جداگانه تهیه شود.
دستگاه های بوجاری همه کاره ازقطعاتی با کیفیت بالا تولید شده اند و دوام و عمر طولانی دارند و با خرید آن ها می توان چندین سال بدون آنکه نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات داشته باشند، عمل بوجاری را با دقتی عالی و سرعتی بالا انجام داد.
ظرفیت تولید دستگاه بوجاری همه کاره نیز زیاد می باشد و قیمت این دستگاه با توجه به ظرفیت آن بسیار مناسب و دارای توجیه اقتصادی می باشد.

قیمت بوجاری همه کاره

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

عملکرد دستگاه بوجاری

عملکرد دستگاه بوجاری جهت رونق بخش کشاورزی

عملکرد دستگاه بوجاری به گونه ایست که جدا کردن گرد و غبار اجسام سبک و …