صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / فروش دستگاه سورتینگ نخود لیزری

فروش دستگاه سورتینگ نخود لیزری


ابتدا لازم است در مورد سورتینگ توضیح مختصری داده شود. سورتینگ به طور خلاصه عبارت است از انجام دادن اموری مانند جدا کردن ناخالصی ها و اضافات، دسته بندی محصولات براساس رنگ و شکل و اندازه و غیره برای بسته بندی محصول می باشد.

دستگاه سورتینگ نخود چیست؟

در آغاز بهتر است که ببینیم در بازار نخود در چه سایز هایی به فروش می رسد؟

عمدتا نخودی که با قیمت بسیار خوب یک فروشنده حبوبات می تواند به بازار خود و مشتریانش عرضه کند، با نام نخود اعلا خوانده می شود.

کمترین نخودی که فروشنده ها با قیمت پایین عرضه می کنند، نخود سایز 8-9 است. البته منظور از سایز قطر نخود است که به میلیمتر در بازار شناخته می شود.

بزرگترین سایز نخود همان نخود اعلا است که یک دستگاه سورتینگ نخود به راحتی توسط سیستم کالر یا اپتیک، کار جداسازی آن را از سایز های کوچکتر 3 شروع را جداسازی نماید.

قیمت دستگاه سورتینگ نخود

انواع دستگاه سورتینگ نخود

سیستم های قدیمی بوجاری نخود نیز خودشان کار سایزبندی را انجام می دانند، اما چه مسئله ای وجود دارد که بزرگان این حوزه به دستگاه پیشرفته کالر روی می آورند و هر کسی با هر سطح سرمایه ای، تمایل دارد یکی از این دستگاه ها یا بعضا با توجه به سطل بالای سفارشات خود، اقدام به خرید دو عدد نیز نماید.

باید در آغاز ببنیم سرعت سورت نخود توسط این دستگاه ها در هر ساعت چقدر است و نیاز شما به چه مقدار حجم سایزبندی شده در ساعت می باشد.

یکی از دوستان با داشتن یک دستگاه بوجاری که در ساعت نزدیک به 2 تن را بوجاری می کرد، تمایل به خرید یک دستگاه سورتینگ نخود با حداقل 2 تن در هر ساعت بود که بدون وقفه بتواند کار سورت نخود و انواع دیگر حبوبات من جمله لوبیا، عدس و شاید ماش باشد.

البته این دستگاه قابلیت های دیگری نیز نظیر سورتینگ کامل برنج و حتی پسته را نیز دارا می باشد.

خرید دستگاه سورتینگ نخود

از دستگاه بوجاری چه می دانید؟

قبل از ورود تکنولوژی پیشرفته در زمینه کشاورزی به ایران و بومی سازی تجهیزات نوین توسط مهندسین و دانشمندان ایرانی، کشاورزان ایرانی با استفاده از داس و چنگال و ابزار ساده ی دیگر اقدام به پاک کردن و جدا کردن قسمت های اضافی از گندم و جو و غیره میکردند.
امروزه با توجه به پیشرفت های صورت گرفته، این امر را دستگاه های بوجاری برعهده گرفته اند. دستگاه بوجاری خاک و برگ و اضافات را از دانه های چون نخود، گندم و برنج و غیره پاک میکند.
عملکرد این دستگاه به طور خلاصه در دو قسمت: فشار هوا و الک کردن، مورد بررسی قرار می گیرد.
در مرحله ی اول با استفاده از تنظیم باد، گردوخاک زدوده می شوند و در مرحله ی بعد با الک کردن با توجه به نوع محصول، اضافاتی مثل برگ و غیره جدا می شوند، تا در آخر شاهد محصولی پاک باشیم.

دستگاه بوجاری خانگی هم وجود دارد؟

جواب: بله. دستگاه های کوچکی که مناسب منزل بوده و به وسیله ی آن ها می توان بوجاری محصولات خشکبار،غلات و حبوبات را در منزل به آسانی انجام داد.
البته باید به این نکته توجه داشت با توجه به کوچک بودن نسبی این دستگاه خانگی، حتما باید حجم کمی را در این دستگاه مورد استفاده قرار داد.
قیمت دستگاه بوجاری خانگی هم ارزان بوده و قابل استفاده برای افرادی است که به این دستگاه جهت بوجاری محصولات نیاز دارند و از پس هزینه های آن برمی آیند و حتی میتوانند به وسیله ی آن درآمدزایی داشته باشند.

معرفی بهترین دستگاه بوجاری گندم

ابتدا لازم است گفته شود که دستگاه های بوجاری گندم از شرکت های خارجی تماما وارد ایران میشد و هیچ زمینه ی برای تولید و مونتاژ این دستگاه ها در ایران وجود نداشت، اما شرکت رودیاکو در ایران این انحصار را شکسته و در زمینه تولید و مونتاژ قدم های بزرگی برداشته است.
دستگاه های ساخت شرکت رودیاکو دارای کیفیت بالایی می باشند و برای انواع محصولات مانند:
• بادام
• پسته
• گندم
• جو
• نخود
• و غیره که تعدادشان بسیار زیاد است و در قالب حبوبات و غلات و خشکبار شناخته میشوند.

آشنایی با عملکرد دستگاه بوجاری حبوبات

همانطور که گفته شد عملکرد دستگاه های بوجاری در دو قسمت: فشارهوا و الک کردن(سرند کردن) مورد بررسی قرار میگیرد.
در مرحله ی اول گردوغبار به وسیله هوادهی از محصول زدوده میشود و این قدم اول است برای رسیدن به محصولی پاک و تمیز شده، سپس با سرند کردن اضافات دیگر مثل برگ و خاشاک و سنگ ریزه ها و غیره جدا می شوند تا شاهد محصول تمیز باشیم.
دستگاه بوجاری حبوبات یک وظیفه ی دیگری نیز برعهده گرفته و آن سورتینگ است. یعنی آماده سازی محصولی که درون دستگاه وارد شده است به مقدار تقریبی 500 کیلوگرم در عرض یک ساعت!

کمی اطلاعات راجع به حبوبات!

دستگاه سورتینگ برای انواع محصولات اعم از مرکبات، خشکبار، حبوبات و غلات مورد استفاده قرار میگیرد.
یکی از مهم ترین حبوبات، نخود است. این دانه ی غذایی به عللی مانند سختی برداشت از مزارع کشاورزی و تولید پرحجم آن، در صدر محصولات حبوبات در جهت نیاز به این دستگاه ها می باشد.
دستگاه های سورتینگ برای انواع محصولات مانند حبوبات کاربرد دارند که نخود به دلیل حجم بالای تولید و برداشت سخت آن بر سر زمین های کشاورزی، نیاز بیشتری به ماشین آلات پیشرفته در زمینه بوجاری و سایز بندی اش احساس می شود.
نام دیگر حبوبات، بُنشن است که از مواد اصلی غذایی مورد نیاز بدن انسان می باشد و شامل انواع دانه های خوراکی مثل نخود، لپه،عدس و…می باشد.
این ماده غذایی دارای پروتئین،کربوهیدرات و مواد معدنی مثل پتاسیم، منیزیم، آهن و ویتامین «آ» و «ب» می باشند که در تامین نیازهای بدن نقش مهمی ایفا می کنند.
حبوبات قیمت ارزان، نگهداری آسان و کم هزینه و طول عمر بالایی دارند و کیفیت طعم آن ها در مدت زمان طولانی نیز ماندگار است.

انواع دستگاه بسته بندی را میشناسید؟

کشور ما ابتدای امر به صورت کامل وارد کننده ی دستگاه های بسته بندی بود و حتی در قسمت تعمیرات نیز از مهندسین شرکت های خارجی استفاده می کرد.
پس از پیروزی انقلاب اسلامی و حرکت جهادی در زمینه ی تولید و خودکفایی شاهد پیشرفت های بزرگی در زمینه تکنولوژی ساخت دستگاه های بسته بندی بودیم.
انواع دستگاه های بسته بندی به وسیله بومی سازی در ایران در حال تولید یا مونتاژ می باشند که از جمله ی آن ها میتوان به دستگاه های ذیل اشاره کرد:
• دستگاه بسته بندی حبوبات
دستگاه بسته بندی دو توزین، چهار توزین و ده توزین
• دستگاه بسته بندی حجمی
دستگاه بسته بندی خانگی
• گرانولی
• گونی، کیسه، کارتن، ریلی و غیره
امروزه شرکت رودیاکو پیشرو در زمینه تولید انواع دستگاه های بسته بندی در ایران است و دستگاه های متنوع بسته بندی را با کیفیت بالا و قیمت ارزان تولید می کند.

دستگاه بسته بندی حبوبات پس از بوجاری

در کنار دستگاه بوجاری به دستگاه بسته بندی برای بهتر شدن کار نیاز است در غیر این صورت میتوانید از کیسه و گونی استفاده کنید.
دستگاه بسته بندی حبوبات در انواع مختلف خانگی، حجمی، توزین دار و دسته دوم وجود دارد که برحسب نیاز می توان از هریک از آن ها استفاده کرد.
برای حبوبات با توجه به اشکالی که دارند مناسب ترین دستگاه بسته بندی، گرانولی حجمی و توزین دار است که هر کدام به نحوی بردیگری برتری دارد.
توصیه می شود برای بسته هایی که بین 2 الی 50 کیلوگرم می باشند از دستگاه بسته بندی حجمی استفاده کنید و گرنه بهتر است از دستگاه بسته بندی توزین دار استفاده نمایید.
در آخر ذکر این نکته لازم است که سعی کنید در ابتدای امر به علت مشکلاتی که ممکن است ایجاد شوند، از دستگاه بسته بندی دسته دوم استفاده نکنید.

بسته بندی آجیل در منزل یک پیشنهاد عالی

دستگاه های بسته بندی خانگی برای آجیل در انواع و قیمت های مختلف آن موجود می باشند و شما می توانید براساس نوع استفاده ی خود، آن ها را تهیه کنید.
از آنجا که آجیل از محصولات گرانولی محسوب می شود، دستگاه مناسب برای بسته بندی، توزین دار یا حجمی می باشد که در قالب تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک عرضه می شوند، که هزینه ی دستگاه نیمه اتوماتیک کمتر از تمام اتوماتیک است.
شما با تهیه دستگاه بسته بندی آجیل خانگی، می توانید برای خودتان منبع درآمدی ایجاد کنید و کار بسته بندی را در منزل انجام داده و محصول مورد نظر را به فروش برسانید.

یک دستگاه بسته بندی خانگی داشته باشید!

امروزه افزایش مشاغل خانگی و کسب درآمد از این طریق، باعث شده مردم تمایل بیشتری برای خرید دستگاه بسته بندی خانگی از خود نشان دهند و محصولاتی مانند حبوبات و غلات و خشکبار را با بسته بندی به فروش برسانند.
در این مورد حتی میتوانید با عقد قرارداد با فروشگاه های مختلف اجناس مورد نظر را در قالب بسته بندی های متنوع به دست مصرف کننده برسانید.
با دستگاه بسته بندی خانگی حتی میتوانید اجناسی مانند جوراب، لوازم التحریر، لوازم آرایشی و بهداشتی را در بسته بندی های زیبا به فروش برسانید.
دستگاه های بسته بندی خانگی صدای آزاردهنده ی ندارند و از این لحاظ مشکلی ایجاد نمی کنند هر چند سرعت کار پایین می آید لکن دقت آن افزایش می یابد.
قیمت این دستگاه ها پایین تر از قیمت دستگاه های صنعتی است و براساس نیاز خود می توانید انواع مختلف خانگی آن را تهیه کنید ولی توصیه می شود از دستگاه بسته بندی دو توزین آن هم نو استفاده کنید هر چند دسته دوم نیز با رعایت شرایطی قابل استفاده است.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی با قیمت پایین

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی در ابعاد و ظرفیت های متفاوت با تجهیزات مختلف به …