صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / فروش دستگاه سورتینگ نخود لیزری

فروش دستگاه سورتینگ نخود لیزری

دستگاه های سورتینگ برای انواع محصولات مانند حبوبات کاربرد دارند که نخود به دلیل حجم بالای تولید و برداشت سخت آن بر سر زمین های کشاورزی، نیاز بیشتری به ماشین آلات پیشرفته در زمینه بوجاری و سایز بندی اش احساس می شود.

دستگاه سورتینگ نخود

دستگاه سورتینگ نخود چیست؟

در آغاز بهتر است که ببینیم در بازار نخود در چه سایز هایی به فروش می رسد؟

عمدتا نخودی که با قیمت بسیار خوب یک فروشنده حبوبات می تواند به بازار خود و مشتریانش عرضه کند، با نام نخود اعلا خوانده می شود.

کمترین نخودی که فروشنده ها با قیمت پایین عرضه می کنند، نخود سایز 8-9 است. البته منظور از سایز قطر نخود است که به میلیمتر در بازار شناخته می شود.

بزرگترین سایز نخود همان نخود اعلا است که یک دستگاه سورتینگ نخود به راحتی توسط سیستم کالر یا اپتیک، کار جداسازی آن را از سایز های کوچکتر 3 شروع را جداسازی نماید.

قیمت دستگاه سورتینگ نخود

انواع دستگاه سورتینگ نخود

سیستم های قدیمی بوجاری نخود نیز خودشان کار سایزبندی را انجام می دانند، اما چه مسئله ای وجود دارد که بزرگان این حوزه به دستگاه پیشرفته کالر روی می آورند و هر کسی با هر سطح سرمایه ای، تمایل دارد یکی از این دستگاه ها یا بعضا با توجه به سطل بالای سفارشات خود، اقدام به خرید دو عدد نیز نماید.

باید در آغاز ببنیم سرعت سورت نخود توسط این دستگاه ها در هر ساعت چقدر است و نیاز شما به چه مقدار حجم سایزبندی شده در ساعت می باشد.

یکی از دوستان با داشتن یک دستگاه بوجاری که در ساعت نزدیک به 2 تن را بوجاری می کرد، تمایل به خرید یک دستگاه سورتینگ نخود با حداقل 2 تن در هر ساعت بود که بدون وقفه بتواند کار سورت نخود و انواع دیگر حبوبات من جمله لوبیا، عدس و شاید ماش باشد.

البته این دستگاه قابلیت های دیگری نیز نظیر سورتینگ کامل برنج و حتی پسته را نیز دارا می باشد.

خرید دستگاه سورتینگ نخود

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ میوه

شرکت سازنده دستگاه سورتینگ میوه پرتقال

پرتقال جزو مرکبات است. بزرگان این حوزه که روزانه حداقل 2 تا 10 تن فروش …