صادرات ماشین آلات
خانه / دستگاه سورتینگ / دستگاه سورتینگ کنجد سیاه از سفید تولید2020

دستگاه سورتینگ کنجد سیاه از سفید تولید2020

دستگاه سورتینگ کنجد

دستگاه سورتینگ کنجد در انواع مختلف با ظرفیت های یک کاناله تا دوازده کاناله با دقت و ظرافت خاصی در سال 2020 تولید شده که قادر است در مدت زمان کمی مقدار زیادی از محصول را پاک و علاوه بر آن دانه های کنجد را براساس سایز فرم و رنگ طبقه بندی و در سه رنگ سیاه سفید قهوه ای قرار می دهد.

جداسازی کنجد سیاه از سفید با دستگاه سورتینگ

دستگاه سورتینگ یک دستگاه صنعتی بسیار مورد نیاز در صنایع و کارخانه ها می باشد که می تواند تفکیک هر محصولی را بر اساس مدل دستگاه و دستوری که به او داده شده است انجام دهد.
دستگاه سورتینگ می تواند بر اساس دو مورد کار خود را انجام دهد.
اولین گزینه دستگاه سورتینگ کالر می باشد که می تواند بر اساس تشخیص رنگ عمل جدا سازی محصولات را انجام دهد و گزینه دوم بر حسب اندازه و یا حتی وزن محصولات است.
در کارخانه های بسته بندی کنجد بعد از تمیز کردن کنجد ها و جدا کردن پوسته و همچنین اضافات از آن ها به جدا کردن کنجد های سفید از سیاه می پردازند.
کنجد های سفید دارای کیفیت بالا می باشند و بهتر به فروش می رسند.
برای انجام این کار و تفکیک کنجد های سیاه از سفید از دستگاه سورتینگ رنگی استفاده می کنند، که می تواند بر اساس تشخیص رنگ کنجد ها را از هم جدا کند.

جداسازی کنجد سیاه از سفید با دستگاه سورتینگ

دستگاه مینی سورتر کنجد چیست؟

دستگاه های سورتینگ دستگاه هایی بسیار کارآمد برای طبقه بندی محصولات از با کیفیت تا  محصولات بی کیفیت می باشد.
این دستگاه ها دارای مدل های متنوعی بوده که از نظر ابعاد و همچنین کارایی متفاوت می باشند.
دستگاه مینی سورتر کنجد دارای اندازه کوچکی نسبت به دستگاه های سورتر بزرگ صنعتی می باشد.
این دستگاه بیشتر در مکان های کوچک استفاده می شوند و مناسب کارگاه ها و یا مشاغل خانگی است.
البته از این دستگاه برای سورت کردن کنجد هایی که دارای میزان زیادی نمی باشند و تولید انبوهی ندارند استفاده می کنند.
دستگاه مینی سورتر کنجد از دستگاه های بزرگ سورتینگ دارای قیمت کمتری بوده و بسیار مناسب برای افرادی می باشد که نمی خواهند هزینه دستگاه های بزرگ و گران را بدهند.
دستگاه های مینی سورتر کنجد در انواع مختلفی تولید می شوند که می توانید با مراجعه به سایت دستگاه های سورت کن ما انواع مدل های آن ها را ببینید.

دستگاه مینی سورتر کنجد

دستگاه سورتینگ کنجد در ساعت چقدر کنجد را سورت می کند؟

میزان سورت کردن هر دستگاه کنجد بستگی به مدل و ظرفیت آن دستگاه دارد که تا چه میزان محصول را می تواند هر بار برای سورت کردن در خود جای دهد. دستگاه سورتینگ کنجد در ابعاد و ظرفیت های مختلفی ساخته شده است که هر دستگاه توانایی سورت میزان متفاوتی از کنجد ها را در هر ساعت دارد.
دستگاه سورتینگ کنجد توسط کانال هایی که در این دستگاه وجود دارد و کنجد ها از این کانال ها رد شده و در زیر چشمی دستگاه قرار می گیرند سرعت آن ها اندازه گیری می شود.
هر چه کانال های دستگاه سورتینگ بیشتر باشد پس دستگاه می تواند در هر بار استفاده میزان کنجد بیشتری را سورت کرده و تحویل دهد.
سرعت دستگاه سورتینگ کنجد بر اساس کانال های موجود و همچنین ظرفیت جای گیری و ابعاد دستگاه اندازه گیری می شود.
برای اندازه گیری دقیق میزان کنجدی که در هر ساعت دستگاه سورتینگ شما تحویل خواهد داد می توانید با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

دستگاه سورتینگ کنجد

کیفیت سورت دستگاه سورتینگ کنجد چقدر است؟

دستگاه های سورتینگ کنجد در مدل های دستگاه سورتینگ کالر کنجد، دستگاه سورتینگ صنعتی کنجد و دستگاه سورتینگ مینی کنجد تولید می شوند.
این دستگاه ها هر کدام دارای کیفیت ها و همچنین قیمت های مختلفی بوده که مشتری می تواند بر اساس سرمایه و نیاز خود دستگاه خود را انتخاب و آن را خریداری کند.
دستگاه سورتینگ کنجد کالر که چند کاناله می باشد دارای کیفیت بیشتری نسبت به دستگاه های سورتینگ کوچک بوده زیرا می تواند در هر ساعت میزان بیشتری از کنجد ها را سورت کند.
دستگاه سورتینگ کنجد در صورتی بسیار با کیفیت و بی نقص خواهد بود که بدون هیچ خطایی و با سرعت بالا بتواند کنجد ها را از یک دیگر تفکیک کند و اشتباهی در این کار رخ ندهد.
برای خریدی مطمئن و کارشناسی قبل از اقدام به خرید بهتر است با مشاوران فروش صحبت کرده و اطلاعات کاملی راجع به تمامی دستگاه های سورتینگ کنجد دریافت کنید.

دستگاه سورتینگ کنجد

چه مشاغلی با دستگاه سورتینگ کنجد می توان ایجاد کرد؟

ساخته شدن دستگاه های صنعتی که امروزه برای آسان تر کردن کارها در کارخانه ها استفاده می شود باعث شده است که افراد زیادی به تولیدات داخلی روی آورند و کیفیت محصولات و حتی بسته بندی آن ها بسیار بالا تر رفته است.
با استفاده از دستگاه سورتینگ کنجد بسیاری از افراد که به دنبال یک شغل خوب هستند می توانند با خرید یک عدد از این دستگاه ها به سورت کردن و بسته بندی کنجد ها بپردازند و محصولی بسیار با کیفیت را به مشتریان و بازار بفروشند.
با خرید دستگاه سورتینگ کنجد مینی حتی می توانید یک کسب و کار خانگی در خانه و یا یک شغل کوچک در یک کار گاه برای خود راه اندازی کنید.
با یک بار هزینه شما می توانید از این دستگاه در آمد بسیار خوبی را برای خود به دست بیاورید.
برای خرید و اطلاع از قیمت انواع دستگاه های کنجد و دریافت اطلاعات درباره این دستگاه با ما تماس بگیرید.

دستگاه سورتینگ کنجد

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رودیا
راه های ارتباطی:
مسئول فروش: سعید نقدیان فیروزی
شماره موبایل: 09120140859

مطلب پیشنهادی

دستگاه سورتینگ سیب زمینی

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی با قیمت پایین

انواع دستگاه سورتینگ سیب زمینی در ابعاد و ظرفیت های متفاوت با تجهیزات مختلف به …